+ Konuya Cevap Yaz + Yeni Konu aç
Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan
1 2 SonuncuSonuncu
Toplam 12 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: D-SMART Yayın Akışı

  1. #1
    Super ********* kinematograf has a reputation beyond repute kinematograf has a reputation beyond repute kinematograf has a reputation beyond repute kinematograf has a reputation beyond repute kinematograf has a reputation beyond repute kinematograf has a reputation beyond repute kinematograf has a reputation beyond repute kinematograf has a reputation beyond repute kinematograf has a reputation beyond repute kinematograf has a reputation beyond repute kinematograf has a reputation beyond repute kinematograf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Üyelik tarihi
    29 Feb 2008
    Mesajlar
    7.079
    Total 'Thanks' Received by This User :
    0 Bu Mesaj İçin
    2.547 Toplam
    Tecrübe Puanı
    329

    Arrow D-SMART Yayın Akışı

    9-11-09


    4X4
    17:59
    Ralli Tv
    18:00
    İçimizdeki Düşman (Ennemi Intime)
    18:00
    Marc Dorcel yayını 00:00'da başlayacaktır.
    18:00
    Lalola
    18:00
    En Son Babalar Duyar
    18:00
    Running In Heels/Circle Of Frenemies
    18:00
    Spor Center (canlı)
    18:00
    Yayınımız Saat 24:00'da Başlayacaktır.
    18:00
    Spectacle 3.Bölüm
    18:00
    Yenileme: 23. Bölüm
    18:00
    Hayatın Rolü / Roll Of A Life Time
    18:00
    Kızlar Kulübü
    18:00
    Arka Bahçe Bilimi
    18:03
    Özgürlük Savaşçıları
    18:05
    Bezden Kurtulma
    18:08
    Yayınımız saat 24:00 ‘da başlayacaktır.
    18:09
    The Amazing Race
    18:10
    Football 2010 FIFA World Cup Qualifiers - Play-O
    18:15
    Football 2010 FIFA World Cup Qualifiers - Play-O
    18:15
    Austin Stevens'ın Serüvenleri: İnsan Yiyen Parslar
    18:17
    Dream Hits
    18:19
    Niko ve Yıldızlara Yolculuk (Niko & The Way To The
    18:25
    Köpeğimin Rehberi
    18:27
    Style Her Famous/Angelina Jolie
    18:30
    Teknik Analiz
    18:30
    Mavi Ayı Nev
    18:30
    Kuşlar
    18:30
    Aile Bağları (Party Of Five)
    18:31
    FIS Kayak Turnuvası
    18:35
    Coke'n Music
    18:36
    Bulgubilim Dedektifleri: Ölümüne Aşk
    18:40
    Sinema Bilimi: Bölüm 6
    18:40
    Star Racer: Episode 8
    18:40
    Şoke Edici Hikayem: Morgda Uyandım
    18:40
    Bir Varmış Bir Yokmuş
    18:40
    Miami Ink: Elveda Özgürlük
    18:40
    Hamileler için Egzersiz
    18:42
    Seni O Kadar Çok Sevdimki (I've Loved You So Long)
    18:45
    Koca Kafalar Baba Haber Bülteni
    18:45
    Koca Kafalar Baba Haber Bülteni
    18:45
    Yemek Saati
    18:47
    Köpek Türleri
    18:52
    AÇIK KASA
    18:55
    Spor Magazin
    19:00
    Volleyabll World Grand Champions Cup - Men - Rou
    19:00
    Aşk Olsun
    19:00
    Ana Haber Bülteni
    19:00
    Split Ends/Sammy Mar & Stacy Padden
    19:00
    Aroma Voleybol Ligi GS-BJK (canlı)
    19:00
    Sihirli Dağ (Race To Witch Mountain)
    19:00
    College Football Live
    19:00
    Ana Haber Bülteni
    19:00
    Volleyabll World Grand Champions Cup - Men - Rou
    19:00
    Uğur Dündar'la Star Haber
    19:00
    Whose Line Is It Anyway
    19:00
    Dinozor Timi
    19:00
    Nasıl Yapılmış?: Körling Taşı/Buzdolabı/Alüminyum Beyzbol Sopası
    19:00
    Cafe Primo 15.Bölüm
    19:00
    Yatak Vakti
    19:01
    Spirou
    19:02
    Law & Order
    19:05
    Ayrılık (Break-Up, The)
    19:05
    FIS Kayak Turnuvası
    19:05
    Golf Sahasında Mucize / Miracle On The 17th Green
    19:06
    Bebeklerin Gelişimi
    19:09
    Köpekbalıklarının Dostu: 2. Bölüm
    19:12
    Rough Science
    19:13
    Çalsın Sazlar
    19:16
    Mixx Tv Müzik
    19:23
    Şişman Köpek Maripoza
    19:25
    American Chopper: Michigan BikeMy Name Is Earl 1
    19:30
    Kavak Yelleri
    19:30
    NBA Fastbreak
    19:30
    Whose Line Is It Anyway
    19:30
    Bulgubilim Dedektifleri: Kanla Yazılmış
    19:30
    Brainiac: Bölüm 4
    19:30
    The Bet (Bahis)
    19:30
    Süper Yapılar: Dünyanın En Büyük Petrol Platformu
    19:30
    Jon ve Kate + 8: Uçakla Utah'a
    19:30
    Nasıl Yapılmış?: Metal Dedektörü
    19:30
    Formula X
    19:32
    Uluslararası Futbol
    19:35
    Dream Hits
    19:35
    Veronica'nın Sihirli Mutfağı
    19:39
    Çaylak Veterinerler
    19:39
    House
    19:44
    Ölümden Korkmuyorum
    19:50
    Star Spor
    19:50
    Sabrina
    19:50
    Astrolab
    19:50
    Fly Tales
    19:54
    Jon ve Kate + 8: 10 Küçük Balkabağı
    19:55
    Spor
    20:00
    Haber
    20:00
    Hannah Montana The Movie
    20:00
    Loca'da Sinema Keyfi
    20:00
    My Name Is Earl
    20:00
    Football: Eurogoals Flash - All the latest footbal
    20:00
    Marc Dorcel yayını 00:00'da başlayacaktır.
    20:00
    NHL
    20:00
    Moda Rüzgarı
    20:00
    Kurtlar Vadisi Pusu - özet
    20:00
    Scrubs
    20:00
    Football: Eurogoals Flash - All the latest footbal
    20:00
    Spor
    20:00
    Clean House/Hutchinson Family
    20:00
    Ninja Kaplumbağalar (TMNT)
    20:00
    Yayınımız Saat 24:00'da Başlayacaktır.
    20:00
    Haşere Savaşçıları: Haşarat
    20:00
    İyi Geceler
    20:00
    Kadinla Erkekler Kullanma Kilavuzu / Hommes Femmes mode d'emploi
    20:00
    BİRİMİZ HEPİMİZ İÇİN
    20:01
    Vay Canına
    20:01
    Vahşi Yaşam Parkı
    20:02
    Moto GP Klasikleri
    20:05
    Bir Bebeğin Hikayesi
    20:12
    Houston Hayvan Koruma Polisi: Acımasız İhmal
    20:12
    Aşk-ı Memnu
    20:15
    Football: 2010 FIFA World Cup Qualifiers - Play-O
    20:15
    Aşk-ı Memnu
    20:15
    Football: 2010 FIFA World Cup Qualifiers - Play-O
    20:15
    S Club 7 LA 'de
    20:15
    Deadliest Catch: A Tragic Beginning
    20:20
    FBİ Dosyaları: Ölüm Anlaşması
    20:20
    Nasıl Yapılır: Halılar/ İçme Suları/ Akustik Gitarlar
    20:20
    Küçük İnsanlar, Büyük Dünya: DAAA’nın Yolu
    20:20
    Gerçek Kahramanlar: Dehşet Gölü
    20:20
    Yayınımız 00:00'da Başlamaktadir
    20:25
    Biyoloji Keşifleri
    20:25
    Lassie ve Hayvan Dostları
    20:25
    My Boys
    20:30
    The Simpsons
    20:30
    Dedektif Freddy
    20:30
    Bebek Meleği
    20:42
    Nasıl Yapılır: Çamaşır Kurutma Makineleri/ Balonlu Sakız/ Havai Fişekler
    20:45
    Tuhaf Hayvanlar
    20:45
    Gelecek Korkutucu
    20:45
    Küçük İnsanlar, Büyük Dünya: Oyun Başlıyor!
    20:45
    Ormanda: Avcı ya da Av
    20:45
    Kaşık Düşmanı
    20:46
    Ayrılık (Break-Up, The)
    20:50
    Mixx Tv Müzik
    20:50
    Görünmeyen Adalet / Blind Injustice
    20:51
    En Şirin Yavru Köpekler
    20:52
    İngiltere Premier Ligi
    20:55
    Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla  

  2. #2
    Super ********* kinematograf has a reputation beyond repute kinematograf has a reputation beyond repute kinematograf has a reputation beyond repute kinematograf has a reputation beyond repute kinematograf has a reputation beyond repute kinematograf has a reputation beyond repute kinematograf has a reputation beyond repute kinematograf has a reputation beyond repute kinematograf has a reputation beyond repute kinematograf has a reputation beyond repute kinematograf has a reputation beyond repute kinematograf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Üyelik tarihi
    29 Feb 2008
    Mesajlar
    7.079
    Total 'Thanks' Received by This User :
    0 Bu Mesaj İçin
    2.547 Toplam
    Tecrübe Puanı
    329

    Standart

    21-11-09

    Maç Başlıyor
    18:00
    Yayınımız saat 24:00 ‘da başlayacaktır.
    18:00
    İçimizdeki Düşman (Ennemi Intime)
    18:00
    Marc Dorcel yayını 00:00'da başlayacaktır.
    18:00
    My Boys
    18:00
    DR. 90210/New Beginnings, New Horizons, Rejections and Erections
    18:00
    Yayınımız 00:00'da Başlamaktadır
    18:00
    Yayınımız Saat 24:00'da Başlayacaktır.
    18:00
    Jayce Ve Savaşçıları
    18:00
    Neden ve Nasıl?
    18:01
    3D Planet Misir
    18:01
    Uluslararası Futbol
    18:05
    My Name Is Earl
    18:10
    Emzirme Teknikleri
    18:10
    Kızlar Kulübü
    18:10
    Vahşi Yaşam Parkı
    18:13
    Hayvanlarla Kahkaha Tufanı: 3. Bölüm
    18:16
    STAR HABER
    18:20
    Meraklı Maymun (Curious George)
    18:25
    Karayip Korsanları: Kara İnci'nin Laneti
    18:30
    Uluslararası Futbol
    18:30
    My Boys
    18:30
    Mixx Tv Müzik
    18:30
    Korku Hikayeleri
    18:30
    Virtual Magician
    18:30
    En Şirin Yavru Köpekler
    18:36
    Mavi Ayı Nev
    18:37
    Bir Varmış Bir Yokmuş
    18:37
    Hamileler için Egzersiz
    18:37
    The Simpsons
    18:40
    Street Customs: Asanti Mercedes
    18:40
    Bulgubilim Dedektifleri: İhtiras Cinayetleri
    18:40
    Hazine Görevi: Alman Denizaltılar
    18:40
    Nasıl Yapılır: Plastik Kalıplar/ Otomatik Yağ Filtreleri/ Şişme Cam
    18:40
    Hayvanlarla Kahkaha Tufanı: 4. Bölüm
    18:41
    Miami Ink: Kara Günde, Ak Günde
    18:42
    Beach Soccer World Cup in Dubai, United Arab Emir
    18:45
    Beach Soccer World Cup in Dubai, United Arab Emir
    18:45
    Sihirli Şehir (City Of Ember)
    18:45
    Yemek Saati
    18:48
    Görevimiz Tehlike 3 (Mission: Impossible 3)
    18:50
    Köpeğimin Rehberi
    18:59
    Ünlüler Geçidi
    19:00
    CFB
    19:00
    How Do I Look?/Ivy League Raunch
    19:00
    Miss Guided
    19:00
    Ana Haber Bülteni
    19:00
    Star Ana Haber
    19:00
    Ana Haber Bülteni
    19:00
    iZ ve Zizzle'lar
    19:00
    Yatak Vakti
    19:00
    Spirou
    19:03
    Nasıl Yapılır: Hassas Kesme Aletleri/ Renkli Camlar/ Treyler
    19:05
    Bebeklerin Gelişimi
    19:07
    Knight Rider
    19:10
    Rough Science
    19:11
    Dünyanın En Komik Hayvanları: 9. Bölüm
    19:11
    Fedai
    19:14
    Cömert Yürek / The Ponder Heart
    19:15
    Asiye Nasıl Kurtulur
    19:18
    Gün Akşam Oldu
    19:20
    Twisted Tales
    19:23
    Plaj Voleybolu Tayland Final Rusya-ABD
    19:30
    Bulgubilim Dedektifleri: Kayıp Tanık
    19:30
    Ultimate Survival: Yukon
    19:30
    War At Home
    19:30
    War,Inc (Savaş Şirketi)
    19:30
    Toopy&Binoo
    19:30
    Robocar: Bölüm 5
    19:30
    Deprem Yaratmak
    19:30
    Jon ve Kate + 8: Disiplin
    19:32
    Films & Stars
    19:36
    Mixx Tv Müzik
    19:40
    Ebeveynlik Provası
    19:42
    Science Shack
    19:44
    ŞAŞKIN HIRSIZLAR
    19:47
    Hayvan Dostları
    19:49
    Star Spor
    19:50
    Valentino Rossi'nin En İyi 10 Yarışı
    19:55
    Jon ve Kate + 8: Hazır Ol Oprah, Biz Geliyoruz!
    19:58
    Şaşkın Hırsızlar
    20:00
    Akasya Durağı
    20:00
    Akasya Durağı
    20:00
    Scrubs
    20:00
    Günün Maçı
    20:00
    Hell's Kitchen
    20:00
    Milk
    20:00
    Loca'da Sinema Keyfi
    20:00
    Marc Dorcel yayını 00:00'da başlayacaktır.
    20:00
    Moda Rüzgarı
    20:00
    20 Best and Worst Celebrity Plastic Surgery Stories
    20:00
    Yayınımız Saat 24:00'da Başlayacaktır.
    20:00
    Alvin ve Sincaplar (Alvin and The Chipmunks)
    20:00
    Oyuncaklar Dünyası
    20:00
    İyi Geceler
    20:00
    Aşk Metre / Expired
    20:00
    Animal Planet Şok Yaratıyor: Yetenekli Hayvanlar
    20:12
    Hayvanlar Havaalanında
    20:14
    Alpine Skiing Promotional event in Moscow, Russia
    20:15
    Alpine Skiing Promotional event in Moscow, Russia
    20:15
    Nova: Bilim Gündemi
    20:19
    Ultimate Survival: Romania
    20:20
    Gizli Ajanlar: Brooks Dağları Harekâtı
    20:20
    Tehlike Avcıları: Ölümcül Kasırga
    20:21
    Sonraki Dünya: Geleceğin Süper İnsanı
    20:21
    Küçük İnsanlar, Büyük Dünya: 25. Bölüm
    20:23
    Scrubs
    20:30
    Motorsport
    20:30
    Efsane Prenses
    20:30
    S Club 7 LA 'de
    20:30
    Görevimiz Tehlike 3 (Mission: Impossible 3)
    20:35
    Çaylak Veterinerler
    20:37
    Bebek Meleği
    20:47
    Küçük İnsanlar, Büyük Dünya: 26. Bölüm
    20:48
    Yeni Bir Yıldız
    20:49
    Moto GP Klasikleri
    20:55
    Binbir Gece
    20:57
    Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla  

  3. #3
    Super Moderator Romanenko has a reputation beyond repute Romanenko has a reputation beyond repute Romanenko has a reputation beyond repute Romanenko has a reputation beyond repute Romanenko has a reputation beyond repute Romanenko has a reputation beyond repute Romanenko has a reputation beyond repute Romanenko has a reputation beyond repute Romanenko has a reputation beyond repute Romanenko has a reputation beyond repute Romanenko has a reputation beyond repute Romanenko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Üyelik tarihi
    14 May 2009
    Yaş
    36
    Mesajlar
    10.544
    Total 'Thanks' Received by This User :
    0 Bu Mesaj İçin
    1.524 Toplam
    Tecrübe Puanı
    169

    Standart

    15-01-10

    Marc Dorcel yayını 00:00'da başlayacaktır.
    18:00
    Filede Fener
    18:00
    Sihirli Kabağın Sırrı (The Secret of The Magic Gourd)
    18:00
    Spongebob Squarepants
    18:00
    NHL
    18:00
    Running In Heels/Intern Wars
    18:00
    Lalola
    18:00
    Street Customs 2008: Jesse James'in Rakibi
    18:00
    Tracey
    18:00
    Sport Science 7.Bölüm
    18:00
    4X4
    18:01
    Arka Bahçe Bilimi
    18:03
    Emzirme Teknikleri
    18:08
    Köpeğimin Rehberi
    18:09
    Hell's Kitchen
    18:10
    Dedektif Gadget: Kimlik Gizleme
    18:10
    Yayınımız saat 24:00 ‘da başlayacaktır.
    18:12
    Yayınımız saat 24:00 ‘da başlayacaktır.
    18:12
    Vur Gözünün Üstüne
    18:12
    Biatlon Dünya Kupası
    18:15
    Biatlon Dünya Kupası
    18:15
    Gece: Kayman
    18:15
    Weird Connections: The Roachmobile
    18:15
    K-911
    18:20
    Dream Hits
    18:25
    U.S. Open Tensi Turnuvası
    18:30
    Zoey 101
    18:30
    Kimora: Life In The Fab Lane Mommy Fabulous
    18:30
    Tenis Aktif
    18:30
    Aile Bağları (Party Of Five)
    18:30
    Arkadaşım Viking
    18:30
    Vahşi Yaşam Parkı
    18:33
    Avrupa 20
    18:33
    Kahraman Kurtarıcılar
    18:35
    Hamileler için Egzersiz
    18:39
    Bir Varmış Bir Yokmuş
    18:39
    Bulgubilim Dedektifleri
    18:40
    The Mystery of the Giant Sloth's Cave
    18:40
    Gece: Ok Yılanı
    18:40
    American Chopper: Lincoln Bike – Part 1
    18:40
    Sonraki Dünya: Geleceğin Gemileri
    18:40
    Hız Hanedanlıkları
    18:40
    Miami Ink: Kara Günde, Ak Günde
    18:41
    Koca Kafalar Baba Haber Bülteni
    18:45
    American Pastası 2 (American Pie 2)
    18:45
    Koca Kafalar Baba Haber Bülteni
    18:45
    Yemek Saati
    18:45
    Mixx Tv Müzik
    18:53
    Geçmişi Olmayan Adam ( Bourne Identity )
    18:55
    İnsanlar ve Atlar
    18:57
    Star Stories
    19:00
    Uğur Dündar'la Star Haber
    19:00
    Ana Haber Bülteni
    19:00
    Split Ends/Kim "Tweet" Jones & Lensi White
    19:00
    Dönüş (Volver)
    19:00
    Spor Center (canlı)
    19:00
    Yayınımız Saat 24:00'da Başlayacaktır.
    19:00
    Prenses (Princess)
    19:00
    Prenses (Princess)
    19:00
    Bir Dalavare Öyküsü (Wendell Baker Story, The)
    19:00
    Ana Haber Bülteni
    19:00
    Icarly
    19:00
    Stüdyo Fenerıum
    19:00
    Uğur Dündar'la Star Haber
    19:00
    Nasıl Yapılır?: Kuyu Açma Tesisi/Traş Makinesi
    19:00
    Dünya Avcıları
    19:00
    Cafe Primo 13.Bölüm
    19:00
    Galatasaray - Panathınaıkos
    19:00
    Bebeklerin Gelişimi
    19:00
    Yatak Vakti
    19:01
    Spirou
    19:01
    Law & Order
    19:05
    Yılanların Güzelliği
    19:10
    Ofis: The Dundies - The Office: The Dundies
    19:10
    Kaderin Esiriyiz
    19:10
    Rough Science
    19:13
    AİLE REİSİ
    19:22
    Nasıl Yapılmış?: İçi Dolu Araba Lastiği/Peynirli Pasta/Kano Pedalı/Yerküre Modeli
    19:29
    Drake & Josh
    19:30
    Çirkin ve Cesur
    19:30
    Star Racer: Episode 2
    19:30
    İngiltere Federasyon Kupası
    19:30
    Whose Line Is It Anyway
    19:30
    Bulgubilim Dedektifleri
    19:30
    Buggin' with Ruud: Bug Cloud 9
    19:30
    Contract (Contrat)
    19:30
    Kavak Yelleri
    19:30
    Z-Timi
    19:30
    Tuhaf Bağlantılar: Sivrisinek Ziyafeti
    19:30
    Veronica'nın Sihirli Mutfağı
    19:30
    Sıra Dışı Mühendislik: Tokyo’nun Gökyüzü Şehri
    19:30
    Jon ve Kate + 8: 10 Küçük Balkabağı
    19:31
    30 Rock: Ayrılma - 30 Rock: The Break-Up
    19:35
    Life
    19:44
    Hayvanlar İş Başında
    19:48
    Dayanmanın Uç Noktası
    19:48
    Eurogoals Flash
    19:55
    Eurogoals Flash
    19:55
    Tuhaf Bağlantılar: Görünmez Goril
    19:55
    Jon ve Kate + 8: İkizler Altı Yaşında
    19:56
    Tamirat-Tadilat: Ferrari 308 GT4 - 1. Bölüm
    19:59
    Haber
    20:00
    Gran Torino
    20:00
    Unfabulous
    20:00
    Spor
    20:00
    Kadri'nin Götürdüğü Yere Git
    20:00
    Marc Dorcel yayını 00:00'da başlayacaktır.
    20:00
    Moda Rüzgarı
    20:00
    İngiltere Federasyon Kupası
    20:00
    My Name Is Earl
    20:00
    NHL
    20:00
    Spor
    20:00
    Clean House/Lara-Marquez Family
    20:00
    Büyülü Dalgalar (Ocean Waves)
    20:00
    Scrubs
    20:00
    Loca'da Sinema Keyfi
    20:00
    Kadri'nin Götürdüğü Yere Git
    20:00
    Vay Canına
    20:00
    Istila / Invasion
    20:00
    Bir Bebeğin Hikayesi
    20:01
    Mixx Tv Müzik
    20:02
    İyi Geceler
    20:03
    Yayınımız 00:00'da Başlamaktadir
    20:05
    Football Celebrations
    20:05
    Football Celebrations
    20:05
    Houston Hayvan Koruma Polisi: 4. Bölüm
    20:10
    Hayvan Dostları
    20:12
    Afrika Uluslar Kupası
    20:15
    Hanımın Çiftliği
    20:15
    Afrika Uluslar Kupası
    20:15
    Hanımın Çiftliği
    20:15
    Alaska: Surviving the Last Frontier: Hunt or be Hu
    20:20
    FBI Dosyaları
    20:20
    In Search of the King Cobra
    20:20
    Nasıl Yapılır: Bölüm 46
    20:20
    Hayatta Kalan Adam: Güney Pasifik
    20:20
    Küçük İnsanlar, Büyük Dünya: Küçükler Dünyası
    20:21
    Gülüm Dalım Çiçeğim
    20:27
    Tamirat-Tadilat: Ferrari 308 GT4 - 2. Bölüm
    20:29
    Fairly Odd Parents
    20:30
    Moto GP
    20:30
    Sporda 2009
    20:30
    The Simpsons
    20:30
    Grounded For Life
    20:30
    MASKE
    20:30
    Tuhaf Hayvanlar
    20:30
    Anne Kurtarma
    20:30
    Kaplan Adası
    20:35
    Geçmişi Olmayan Adam (Bourne Identity, The)
    20:40
    Kaşık Düşmanı
    20:40
    Dönüş (Volver)
    20:45
    Tuhaf Hayvanlar
    20:45
    Nasıl Yapılır: Bölüm 47
    20:45
    Küçük İnsanlar, Büyük Dünya: İkizler?
    20:47
    Çaylak Veterinerler
    20:58
    Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla  

  4. #4
    Super ********* kinematograf has a reputation beyond repute kinematograf has a reputation beyond repute kinematograf has a reputation beyond repute kinematograf has a reputation beyond repute kinematograf has a reputation beyond repute kinematograf has a reputation beyond repute kinematograf has a reputation beyond repute kinematograf has a reputation beyond repute kinematograf has a reputation beyond repute kinematograf has a reputation beyond repute kinematograf has a reputation beyond repute kinematograf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Üyelik tarihi
    29 Feb 2008
    Mesajlar
    7.079
    Total 'Thanks' Received by This User :
    0 Bu Mesaj İçin
    2.547 Toplam
    Tecrübe Puanı
    329

    Standart

    19-02-10

    Running In Heels/Intern Wars
    18:00
    Marc Dorcel yayını 24:00'da başlayacaktır.
    18:00
    İngiltere Premier Ligi
    18:00
    Şampiyonlar Ligi Özel
    18:00
    Lalola
    18:00
    Spongebob Squarepants
    18:00
    Kanada Pastası / Canadian Pie
    18:00
    Discovery Ocean Planet 2.Bölüm
    18:00
    Tracey
    18:00
    4X4
    18:02
    Camp Lazlo
    18:02
    Haber
    18:02
    Arka Bahçe Bilimi
    18:04
    Emzirme Teknikleri
    18:04
    Ya Hep Ya Hiç (Bring It On: All or Nothing)
    18:10
    Hell's Kitchen
    18:10
    Amerikan Gangsteri (American Gangster)
    18:10
    Gece: Sırtlanlar
    18:15
    Weird Connections: Human Sniffer Dogs
    18:15
    Düşmanlarım Çatlasın
    18:15
    Spor Center (canlı)
    18:15
    Ace Lightning
    18:15
    Savaş Atları
    18:16
    Afişe Takılanlar
    18:19
    Teknosa Türkiye Kupası Banvit-Efespilsen(CANLI)
    18:20
    Milyon Dolarlık Liste: 3. bölüm - Million Dollar Listing: Episode Number 00003
    18:20
    Problem Çocuk 2 (Problem Child 2)
    18:20
    Arka Bahçe Bilimi
    18:20
    Dream Hits
    18:24
    İlişki
    18:28
    Dünyanın En Güçlü Adamı
    18:30
    Zoey 101
    18:30
    Uefa Avrupa Ligi
    18:30
    Kimora: Life In The Fab Lane/My Super Fabulous 8th Birthday
    18:30
    Kayakla Atlama (Antrenman Turları)
    18:30
    Kayakla Atlama (Antrenman Turları)
    18:30
    Paula'nın Yaz Tatili
    18:30
    Bakugan
    18:32
    Avrupa 20
    18:32
    Hamileler için Egzersiz
    18:39
    American Chopper: Iowa Bureau Farm Bike 2
    18:40
    Gece: Gergedan
    18:40
    The Mystery of the Giant Sloth's Cave
    18:40
    Bilim Kurgu: Nasıl Işınlanılır
    18:40
    Kahraman Kurtarıcılar
    18:40
    Bir Varmış Bir Yokmuş
    18:40
    Miami Ink: Kat ve Ami Askerlere Dövme Yapıyor
    18:41
    Koca Kafalar Baba Haber Bülteni
    18:45
    Koca Kafalar Baba Haber Bülteni
    18:45
    Yemek Saati
    18:46
    Hayatım Tiyatro
    18:51
    Uğur Dündar'la Star Haber
    19:00
    Yayınımız Saat 24:00'da Başlayacaktır.
    19:00
    Kanal D Ana Haber
    19:00
    Icarly
    19:00
    Stüdyo Fenerıum
    19:00
    Star Stories
    19:00
    Valentino Rossi'nin En İyi 10 Yarışı
    19:00
    Uğur Dündar'la Star Haber
    19:00
    Kanal D Ana Haber
    19:00
    Split Ends/Rachael Epstein & April Petty
    19:00
    Kolej Basketbolu
    19:00
    Dedektif Gadget’ın Son Serüveni
    19:00
    Megas XLR
    19:00
    Destination X Hawai 2008 5.Bölüm
    19:00
    Spirou
    19:02
    Yatak Vakti
    19:02
    Numbers
    19:05
    Bilim Kurgu: Zamanda Yolculuk
    19:05
    Mixx Tv Müzik
    19:06
    360 Derece
    19:06
    Bebeklerin Gelişimi
    19:07
    Köpek Kimin Olacak?
    19:09
    Doğa Âlemi: Zümrüt Ormanının Kaplanları
    19:10
    Ofis: The Injury - The Office: The Injury
    19:10
    Uslu Dur (Big Stan)
    19:10
    Rough Science
    19:13
    Ölü Balık (Dead Fish)
    19:15
    Olympic Finish Line
    19:15
    Olympic Finish Line
    19:15
    Sport by Victoria
    19:25
    Sport by Victoria
    19:25
    Olympic Countdown
    19:30
    Olympic Countdown
    19:30
    Sen ve Ben
    19:30
    Star Racer: Episode 3
    19:30
    Bir Bulut Olsam
    19:30
    Tuhaf Bağlantılar: Çok Bilen Köpek
    19:30
    Buggin' with Ruud: Amazon, Kill or Cure
    19:30
    Star Stories
    19:30
    Drake & Josh
    19:30
    Ben 10
    19:30
    An Emperess And The Warrıor ( İmparotiçenin Askerleri )
    19:30
    Z-Timi
    19:30
    Jon ve Kate + 8: Cara'nın Özel Günü
    19:31
    30 Rock: Hiatus
    19:35
    Veronica'nın Sihirli Mutfağı
    19:36
    Spor Vizyon
    19:49
    Antik Dönemdekiler Ne Yaptı?
    19:50
    Bir Küçük Bulut
    19:50
    Tuhaf Bağlantılar: Kendini Örümcek Sanan Güve
    19:55
    Amerikan Gangsteri (American Gangster)
    19:55
    Jon ve Kate + 8: Uçakla Utah'a
    19:57
    Hayvan Kurtarma
    19:59
    Loca'da Sinema Keyfi
    20:00
    Fear Factor Extreme
    20:00
    Hoş Geldiniz Bayan Mary - Welcome Back Miss Mary
    20:00
    Marc Dorcel yayını 24:00'da başlayacaktır.
    20:00
    Moda Rüzgarı
    20:00
    Kayakla Atlama (Sıralama Turu)
    20:00
    Kayakla Atlama (Sıralama Turu)
    20:00
    Clean House/Ra'oof Family
    20:00
    Noel Şarkısı (A Christmas Carol: The Musical)
    20:00
    Fear Factor Extreme
    20:00
    Liverpool Klasikleri
    20:00
    Unfabulous
    20:00
    Scrubs
    20:00
    Haber
    20:00
    Tom & Jerry
    20:00
    Romeo Ölmeli / Romeo Must Die
    20:00
    Vay Canına
    20:00
    İyi Geceler
    20:04
    Bir Bebeğin Hikayesi
    20:07
    Bir Yudum İnsan
    20:09
    Phoenix Hayvan Koruma Polisi: Komançi
    20:10
    Treasure Quest: Lusitania Revealed
    20:20
    Spor Center (canlı)
    20:20
    Nasıl Yapılır: Mutfak Bıçakları/ Vitrin Mankenleri/ Çoraplar/ Hipodermi İğneleri
    20:20
    Water Life: Water's Skin
    20:20
    Küçük İnsanlar, Büyük Dünya: Macera Peşinde
    20:22
    Hayvanlar İş Başında
    20:22
    Mixx Tv Müzik
    20:25
    The Simpsons
    20:30
    College Basketball Final
    20:30
    Rita Rocks
    20:30
    Fairly Odd Parents
    20:30
    Tuhaf Hayvanlar
    20:30
    Casper
    20:30
    Ace Lightning
    20:30
    Anne Kurtarma
    20:35
    Nasıl Yapılır: Bölüm 65
    20:45
    Teknosa Türkiye Kupası FB Ülker-T.Telekom(CANLI)
    20:45
    Water Life: Protective Water
    20:45
    Tuhaf Hayvanlar
    20:45
    Küçük İnsanlar, Büyük Dünya: New Orleans Gezisi
    20:47
    Kediniz ve Siz
    20:47
    Shaun the Sheep
    20:50
    Uslu Dur (Big Stan)
    20:55
    Madalya Dağılımı
    20:55
    Madalya Dağılımı
    20:55
    Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla  

  5. #5
    Super ********* kinematograf has a reputation beyond repute kinematograf has a reputation beyond repute kinematograf has a reputation beyond repute kinematograf has a reputation beyond repute kinematograf has a reputation beyond repute kinematograf has a reputation beyond repute kinematograf has a reputation beyond repute kinematograf has a reputation beyond repute kinematograf has a reputation beyond repute kinematograf has a reputation beyond repute kinematograf has a reputation beyond repute kinematograf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Üyelik tarihi
    29 Feb 2008
    Mesajlar
    7.079
    Total 'Thanks' Received by This User :
    0 Bu Mesaj İçin
    2.547 Toplam
    Tecrübe Puanı
    329

    Standart

    03-04-10
    AKASYA DURAĞI
    17:59
    Siyah İnci
    18:00
    Black Books
    18:00
    Spongebob Squarepants
    18:00
    Marc Dorcel yayını 24:00'da başlayacaktır.
    18:00
    Newsline
    18:00
    Süper Spor (Canlı)
    18:00
    Yayınımız Saat 24:00'da Başlayacaktır.
    18:00
    NHL
    18:00
    My Celebrity Home/Desperate Housewives
    18:00
    Ed TV
    18:00
    Şampiyonlar Ligi Özel
    18:00
    The Season
    18:00
    Bir Anda Yerle Bir: 9. Bölüm
    18:00
    Dream Hafta Sonu
    18:01
    Arka Bahçe Bilimi
    18:03
    Bebek Masajı
    18:09
    Professionals
    18:10
    SOLITARY
    18:10
    Tracey
    18:12
    Ava Giden...: Nefes Nefese
    18:15
    G-Force
    18:15
    Dinmeyen Sızı
    18:15
    Monk: Bay Monk Dünya Evinde-Monk: Mr Monk Gets Married
    18:20
    Arka Bahçe Bilimi
    18:20
    Mixx Tv Müzik
    18:22
    Unfabulous
    18:30
    Black Books
    18:30
    Oxford – Cambridge Kürek Yarışı
    18:30
    Oxford – Cambridge Kürek Yarışı
    18:30
    Aroma Voleybol Nilüfer Bld.-Karşıyaka (canlı)
    18:30
    Bir Anda Yerle Bir: 10. Bölüm
    18:30
    Yayınımız saat 24:00 ‘da başlayacaktır.
    18:32
    Domino
    18:35
    Hamileler için Egzersiz
    18:37
    Bir Varmış Bir Yokmuş
    18:39
    Pandamonium: You You's Tale
    18:40
    FBI Dosyaları
    18:40
    Tea Road to the Skies: Episode 3
    18:40
    Ava Giden...: Süperduyu
    18:40
    Miami Ink: Yoji Hiç Memnun Değil
    18:40
    Nat.Lampoon's Great American Run
    18:40
    Rupert ve Arkadaşları
    18:41
    Dream Hits
    18:42
    Star Ana Haber
    18:43
    Daha Hızlı Daha Öfkeli (2 Fast 2 Furious)
    18:45
    Final Four Özel
    18:45
    Yemek Saati
    18:47
    Alacakaranlık (Twilight)
    18:50
    Rupert ve Arkadaşları
    18:56
    Uğur Dündar'la Star Haber
    19:00
    Siyah İnci
    19:00
    Ana Haber Bülteni
    19:00
    Whose Line Is It Anyway
    19:00
    iCarly
    19:00
    Dünyanın En Güçlü Adamı
    19:00
    My Celebrity Home/Cameron Mathison
    19:00
    Newsline
    19:00
    Ana Haber Bülteni
    19:00
    Uğur Dündar'la Star Haber
    19:00
    Azgınlık: Havanın Azması
    19:00
    THE GOODE FAMILY
    19:05
    Korkusuz (Fearless)
    19:05
    Bebeklerin Gelişimi
    19:06
    Yatak Vakti
    19:09
    Winx Club
    19:09
    Galapagos: 1. Bölüm
    19:10
    Monk: Bay Monk Hapiste-Monk: Mr Monk Goes To Jail
    19:10
    Nhk Special
    19:10
    Seni Yakacaklar
    19:10
    Aile Reisi
    19:10
    Marvi Hammer
    19:13
    Yukarı Bak (Up)
    19:15
    Ultimate Survival: Siberia 1
    19:30
    Drake & Josh
    19:30
    Whose Line Is It Anyway
    19:30
    FREE RADIO
    19:30
    Dünyanın En Güçlü Adamı
    19:30
    Meerkat Manor: The Death of Romance
    19:30
    Wta Miami (Final)
    19:30
    Wta Miami (Final)
    19:30
    Suçlumu Masum mu
    19:30
    Jon ve Kate + 8: Gosselin Ailesi Hollanda'da
    19:30
    Dan İn Real Life - Şamar Oğlanı
    19:32
    Jurrasic Cubs
    19:34
    Films & Stars
    19:35
    Veronica'nın Sihirli Mutfağı
    19:36
    Suyun Hafızası Var Mıdır?
    19:44
    Spor
    19:50
    Spor
    19:50
    Hadigari Cumhur
    19:51
    Meerkat Manor: The Tale of Ren and Stumpy
    19:55
    Jon ve Kate + 8: Altızlar İlk Kez Dişçide
    19:55
    Agatha Christie'nin Poirot'su: Sarı İris-Agatha Christie's Poirot: Yellow Iris
    20:00
    Akasya Durağı
    20:00
    Asi
    20:00
    Whose Line Is It Anyway
    20:00
    Zoey 101
    20:00
    Hell's Kitchen
    20:00
    Marc Dorcel yayını 24:00'da başlayacaktır.
    20:00
    Küçük Kadınlar
    20:00
    İngiltere Federasyon Kupasının Unutulmaz Anları
    20:00
    Yayınımız 24:00'da Başlamaktadir
    20:00
    Fenerbahçe Acıbadem - Cannes Bayan
    20:00
    Kurtlar Vadisi: Gladio
    20:00
    Home Wars/Home Wars
    20:00
    NHL
    20:00
    Hogfather 1
    20:00
    Akasya Durağı
    20:00
    Moda Rüzgarı
    20:00
    Küçük Kadınlar
    20:00
    Yayınımız Saat 24:00'da Başlayacaktır.
    20:00
    Loca'da Sinema Keyfi
    20:00
    88 Dakika / 88 Minutes
    20:00
    İnanılmaz Kurtuluş: Çin
    20:00
    Kahraman Kaplumbağalar
    20:01
    Mixx Tv Müzik
    20:03
    İyi Geceler
    20:05
    Bir Bebeğin Hikayesi
    20:06
    Kavak Yelleri
    20:07
    Hapishane Köpekleri: Warm Springs
    20:10
    Japan 7 Days
    20:10
    Küçük Kadınlar
    20:18
    Kanunun Kuvveti
    20:20
    The Jeff Corwin Experience: Where's Jeff
    20:20
    Ultimate Survival: Siberia 2
    20:20
    Küçük İnsanlar, Büyük Dünya: Matt'ın Büyük Kumarı
    20:20
    Back At The Barnyard
    20:30
    Scrubs
    20:30
    Tenis Aktif
    20:30
    Hua Mulan
    20:30
    Alacakaranlık (Twilight)
    20:35
    Dream Haber
    20:36
    Anne Kurtarma
    20:36
    Documentary: 20 Minutes
    20:40
    Popcorn
    20:40
    Pastacılar Kralı: Askerler, Kum ve Salatalar
    20:45
    Agatha Christie'nin Poirot'su: Kayıp Vasiyetin Sırrı-Agatha Christie's Poirot: The Case of the Missing Will
    20:50
    Korkusuz (Fearless)
    20:50
    Binbir Gece
    20:50
    Değişen İklim
    20:58
    Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla  

  6. #6
    Super ********* kinematograf has a reputation beyond repute kinematograf has a reputation beyond repute kinematograf has a reputation beyond repute kinematograf has a reputation beyond repute kinematograf has a reputation beyond repute kinematograf has a reputation beyond repute kinematograf has a reputation beyond repute kinematograf has a reputation beyond repute kinematograf has a reputation beyond repute kinematograf has a reputation beyond repute kinematograf has a reputation beyond repute kinematograf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Üyelik tarihi
    29 Feb 2008
    Mesajlar
    7.079
    Total 'Thanks' Received by This User :
    0 Bu Mesaj İçin
    2.547 Toplam
    Tecrübe Puanı
    329

    Standart

    04-04-10
    Haber
    17:59
    SUPER SPOR
    18:00
    ESPN Büyük Dövüşler
    18:00
    Marc Dorcel yayını 24:00'da başlayacaktır.
    18:00
    Binicilik - Paris Horse Show Engel Atlama Grand Pr
    18:00
    Clean House/Thordarson Family
    18:00
    Siyah İnci
    18:00
    Black Books
    18:00
    Spongebob Squarepants
    18:00
    Newsline
    18:00
    Binicilik - Paris Horse Show Engel Atlama Grand Pr
    18:00
    Meraklı Köfteci
    18:00
    Robson Green ile Zor Balıkçılık: Kostarika
    18:00
    Dream Hafta Sonu
    18:00
    Arka Bahçe Bilimi
    18:04
    Tracey
    18:05
    Asiye Nasıl Kurtulur
    18:08
    The Buried Life
    18:10
    Brewster’in Milyonları (Brewster's Millions)
    18:10
    Popcorn
    18:10
    Science Zero
    18:10
    Bebek Masajı
    18:10
    Cesur Çocuklar
    18:10
    Johnny Bravo
    18:10
    Stranger Among Bears: Down the Barrel of a Gun
    18:15
    G-Force
    18:15
    Kurt Adamla Bir Yastıkta: Helen ile Sürü
    18:15
    Arka Bahçe Bilimi
    18:19
    Miami Sosyetesi: Bu İş Bitti-Miami Social: It's Over
    18:20
    Kurt Kız
    18:20
    Spor
    18:20
    NHL on the Fly
    18:30
    Unfabulous
    18:30
    Black Books
    18:30
    Yayınımız saat 24:00 ‘da başlayacaktır.
    18:30
    Fark Yaratanlar
    18:32
    Ace Lightning
    18:34
    Rupert ve Arkadaşları
    18:35
    Ana Haber Bülteni
    18:35
    Bir Varmış Bir Yokmuş
    18:39
    Dogs 101: French Bulldog, Poodle, Airedale, Chihua
    18:40
    Mega World: Switzerland
    18:40
    FBI Dosyaları
    18:40
    GP Racing 2010
    18:40
    Kurt Adamla Bir Yastıkta: Helen, Körebe Oynuyor
    18:40
    Patent Kaydırmaca: Bisikletli Çim Biçme Makinesi
    18:40
    Hamileler için Egzersiz
    18:40
    Miami Ink: Von D Ailesinde Kaynaşma
    18:40
    Daffy Duck
    18:41
    Forgetten Island
    18:42
    Sakura - Cherry Blossom In Japan
    18:45
    Kaza Kurşunu (Knocked Up)
    18:45
    Ana Haber Bülteni
    18:45
    Mixx Tv Müzik
    18:47
    Rupert ve Arkadaşları
    18:48
    Dream Hits
    18:49
    Four Seasons In Japan
    18:50
    Yemek Saati
    18:51
    Winx Club
    18:58
    Sinek Kaydı Traş
    18:59
    Clean House/Bernard/haylock Family
    19:00
    Uğur Dündar'la Star Haber
    19:00
    Newsline
    19:00
    Ana Haber Bülteni
    19:00
    Siyah İnci
    19:00
    Whose Line Is It Anyway
    19:00
    iCarly
    19:00
    Ana Haber Bülteni
    19:00
    Uğur Dündar'la Star Haber
    19:00
    ABVL Nilüfer BLD - Karşuyaka
    19:00
    Yayınımız Saat 24:00'da Başlayacaktır.
    19:00
    Dünyanın En Güçlü Adamı
    19:00
    Irmak Canavarları: Timsah Zargana
    19:00
    Yepyeni
    19:01
    Haber
    19:04
    LIFE AND TIMES OF TIM
    19:05
    Patent Kaydırmaca: Mükemmel Fare Kapanı
    19:05
    Yatak Vakti
    19:07
    Aile Reisi
    19:09
    Kirpi
    19:10
    30 Rock
    19:10
    Büyük Savana Yarışı: Büyük Maraton
    19:10
    World Tv Special Programme
    19:10
    Bebeklerin Gelişimi
    19:10
    Marvi Hammer
    19:13
    Tom & Jerry
    19:14
    Taksi 3 (Taxi 3)
    19:15
    Yukarı Bak (Up)
    19:15
    Özel Tim 19 / Special Unit
    19:16
    Akrep Kral (Scorpion King)
    19:20
    Jurrasic Cubs
    19:26
    Yanlış Pantolon
    19:29
    Snooker Çin Açık (Final)
    19:30
    Baseball Tonight
    19:30
    Snooker Çin Açık (Final)
    19:30
    Drake & Josh
    19:30
    Whose Line Is It Anyway
    19:30
    Suçlumu Masum mu
    19:30
    NYC: Inside Out: Episode 1
    19:30
    Meerkat Manor: Sibling Rivalry
    19:30
    Bu Ne Hakkında?: Baştan Çıkarma Sanatı
    19:30
    Jon ve Kate + 8: Gosselin Ailesi 4 Temmuz Bayramında
    19:30
    Spor Vizyon
    19:33
    Ofis: The Dundies-The Office: The Dundies
    19:35
    Cleveland
    19:35
    Pinokyo
    19:36
    Dream Hits
    19:37
    Deli Deli Küpeli
    19:38
    Haber
    19:40
    Veronica'nın Sihirli Mutfağı
    19:40
    Euro D Haber
    19:41
    Sincap Çocuk
    19:44
    Nano Teknoloji
    19:44
    Nasıl İsyan Etmem
    19:50
    Euro Star Haber Bülteni
    19:50
    Çok Güzel Hareketler Bunlar Özet
    19:51
    Meerkat Manor: Heavy Is the Crown
    19:55
    Jon ve Kate + 8: Şeker Yükselmesi
    19:55
    Kahraman Kaplumbağalar
    19:56
    Loca'da Sinema Keyfi
    20:00
    Zor Ölüm 4
    20:00
    Sahil Güvenlik: Yakala ve Bırak-Sea Patrol: Catch And Release
    20:00
    İngiltere Federasyon Kupasının Unutulmaz Anları
    20:00
    Yayınımız 24:00'da Başlamaktadir
    20:00
    Kurtlar Vadisi: Gladio
    20:00
    NCAA Turnuvası Final Four 2. Maç
    20:00
    Clean House/Medel Family
    20:00
    Kahraman Köpek Balto (Balto 3:Winggs Of Change)
    20:00
    Dollhouse
    20:00
    Zor Ölüm 4
    20:00
    Marc Dorcel yayını 24:00'da başlayacaktır.
    20:00
    Spor
    20:00
    Newsline
    20:00
    Moda Rüzgarı
    20:00
    Asi
    20:00
    Scrubs
    20:00
    Zoey 101
    20:00
    Spor
    20:00
    Kırılma Noktası: Limuzin
    20:00
    Mermaids (Deniz Kızları)
    20:00
    Son Samuray / The Last Samurai
    20:01
    Dışarıda görkemli bir gün
    20:01
    İyi Geceler
    20:03
    Haber
    20:04
    Çok Güzel Hareketler Bunlar
    20:09
    Austin Stevens'ın Serüvenleri: Fillerin Saldırısı
    20:10
    Asia 7Days
    20:10
    Bir Bebeğin Hikayesi
    20:10
    Bkm Mutfak Çok Güzel Hareketler Bunlar
    20:15
    Bkm Mutfak Çok Güzel Hareketler Bunlar
    20:15
    Ben 10: Alien Force
    20:17
    Escape to Chimp Eden: Moving Day for the Adults, P
    20:20
    Time Warp: Stone Breaking
    20:20
    Adli Tıp Yakalar
    20:20
    Uzay Öncüsü: Callisto
    20:20
    Küçük İnsanlar, Büyük Dünya: Çiftlikte Olup Bitenler
    20:20
    Kokpit
    20:24
    Hua Mulan
    20:25
    Nancy Drew
    20:29
    Back At The Barnyard
    20:30
    Scrubs
    20:30
    Science Clips
    20:40
    Anne Kurtarma
    20:41
    Dream Haber
    20:42
    Time Warp: Will It Blend
    20:45
    Escape to Chimp Eden: Growing Pains for the Infant
    20:45
    Garfield
    20:45
    Pastacılar Kralı: Çin Kültürü ve Cannolis Bayramı
    20:45
    Mixx Tv Müzik
    20:48
    Gece Gündüz
    20:49
    Tomohiro's Railway Tour Of China
    20:50
    Kirpi
    20:55
    Dream Hits
    20:56
    Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla  

  7. #7
    Super Moderator Romanenko has a reputation beyond repute Romanenko has a reputation beyond repute Romanenko has a reputation beyond repute Romanenko has a reputation beyond repute Romanenko has a reputation beyond repute Romanenko has a reputation beyond repute Romanenko has a reputation beyond repute Romanenko has a reputation beyond repute Romanenko has a reputation beyond repute Romanenko has a reputation beyond repute Romanenko has a reputation beyond repute Romanenko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Üyelik tarihi
    14 May 2009
    Yaş
    36
    Mesajlar
    10.544
    Total 'Thanks' Received by This User :
    0 Bu Mesaj İçin
    1.524 Toplam
    Tecrübe Puanı
    169

    Standart

    22-07-10
    Marc Dorcel yayını 24:00'da başlayacaktır.
    18:00
    NEWSLINE
    18:00
    Dallas Divas & Daughters/Raising The Rich
    18:00
    Premier Lig
    18:00
    Zoraki Tatil (Four Christmases)
    18:00
    Yayınımız Saat 24:00'da Başlayacaktır.
    18:00
    Analia
    18:00
    Rodney
    18:00
    Arkadaşım Viking
    18:00
    Dinozor Timi
    18:00
    Şirket Sırları 1 / Patriarch 1.Blm
    18:01
    Arka Bahçe Bilimi
    18:05
    Aşk Mahkumu
    18:10
    Veronica'nın Sihirli Mutfağı
    18:10
    Stranger Among Bears: The End of Bear Haven
    18:15
    Aşçıbaşı Sizin Evde: Amanda
    18:15
    Nick Baker ve Farklı Yaratıklar: At Nalı Yengeci
    18:15
    Sarayda Hastalık ve Ölüm: 3. Bölüm
    18:20
    Başka Bir Gün-Another Day
    18:20
    Arka Bahçe Bilimi
    18:20
    Dream Hits
    18:21
    Büyücülük Okulu 1 (Earthsea2)
    18:25
    Jcvd
    18:25
    Ace Lightning
    18:26
    Dallas Divas & Daughters/Don't Mess With Mean
    18:30
    BEGIN Japanology
    18:30
    Ring Köşesi
    18:30
    Scrubs
    18:30
    Tracey
    18:30
    Pastacılar Kralı: Askerler, Kum ve Salatalar
    18:32
    FBI Dosyaları
    18:40
    Dogs 101: English Bulldog, Collie, Wire Fox Terrie
    18:40
    Miami Ink: Erkekler Dünyasında Bir Kadın
    18:40
    Overhaulin': SEMA – Radical Roadster
    18:40
    Yakalarsan Senindir: Beter Skuter
    18:40
    Bir Varmış Bir Yokmuş
    18:40
    Ebeveynlerin Dünyası
    18:41
    Sislerin İçinden (In The Electric Mist)
    18:45
    Eurogoals Flash
    18:45
    Sislerin İçinden (In The Electric Mist)
    18:45
    Eurogoals Flash
    18:45
    Yemek Saati
    18:45
    Star Haber
    19:00
    Ana Haber Bülteni
    19:00
    Split Ends/John Barrett & Lynn Mikels
    19:00
    NEWSLINE
    19:00
    ABD Açık Maçları
    19:00
    Bornova Bornova
    19:00
    Yayınımız Saat 24:00'da Başlamaktadır
    19:00
    Star Haber
    19:00
    Scrubs
    19:00
    Asi
    19:00
    Ana Haber Bülteni
    19:00
    Winx Club
    19:00
    Gelecek Korkutucu
    19:00
    Yatak Vakti
    19:00
    Sınır Güvenliği: 14. Bölüm
    19:02
    Elektra
    19:05
    Elektra
    19:05
    Afrika'nın Yabancıları
    19:10
    Aile ve Arkadaşlar
    19:11
    Mühendislik Harikaları: Petrol Platformları
    19:15
    NIHONGO QUICK LESSON
    19:15
    Quantum
    19:15
    Canım
    19:16
    Okyanus Kızının Yeni Serüvenleri
    19:22
    Baseball Tonight
    19:30
    Asian Inspiration
    19:30
    Sinema Bilimi: Hareket Denetimi
    19:30
    Animal Cops Houston: Fearless in Duty
    19:30
    Globeriders: Georgia, Azerbaijan and Turkmenistan
    19:30
    Jon ve Kate + 8: Haydi Okula!
    19:30
    Two And A Half Men
    19:30
    İddia Makamı
    19:30
    Neden
    19:30
    Son Moda Cihazlar: 9. Bölüm
    19:32
    Zulüm
    19:37
    Anneliğe Doğru
    19:40
    Films & Stars
    19:44
    Bilim ve Teknikte Dönüm Noktaları
    19:44
    Four Seasons in Japan
    19:50
    Sabrina
    19:50
    Pastacılar Kralı: Güvercinler, Ördekler ve Tatlılar
    19:55
    Alias 16.Bölüm "The Prophecy"
    19:59
    Law & Order: Vurguncu-Law & Order: Profiteer
    20:00
    NEWSLINE
    20:00
    Clean House: Search For The Messiest Home In The Country/The Bhandari Family
    20:00
    Spor
    20:00
    Fransa Bisiklet Turu
    20:00
    Kızlar Erkeklerden Ne İster (Angus, Thong And Pe
    20:00
    Moda Rüzgarı
    20:00
    Beyzbol
    20:00
    Fransa Bisiklet Turu
    20:00
    Marc Dorcel yayını 24:00'da başlayacaktır.
    20:00
    Star Spor
    20:00
    ESPN Büyük Dövüşler
    20:00
    Yayınımız Saat 24:00'da Başlayacaktır.
    20:00
    Alis Harikalar Diyarında (Alice In Wonderland)
    20:00
    Star Spor
    20:00
    Loca'da Sinema Keyfi
    20:00
    Alias
    20:00
    Tatlı Intıkam
    20:00
    Spor
    20:00
    Vay Canına
    20:00
    Nefretin Ötesinde / Quicksand
    20:00
    Nasıl Yapılmış: 2. Bölüm
    20:01
    İyi Geceler
    20:02
    Bilim ve Teknikte Dönüm Noktaları
    20:04
    Benim Annem Bir Melek
    20:07
    Fight Club
    20:10
    Çarkıfelek
    20:10
    Fight Club
    20:10
    Tarih Öncesi: Denver
    20:10
    Çarkıfelek
    20:10
    Houston Hayvan Koruma Polisi: Mezarlık Çiftliği
    20:10
    Annelik Mücadelesi
    20:10
    Bkm Mutfak Çok Güzel Hareketler Bunlar
    20:15
    Exclusive Gardens of Kyoto
    20:15
    Bkm Mutfak Çok Güzel Hareketler Bunlar
    20:15
    Korku Hikayeleri
    20:15
    Nasıl Yapılmış: 58. Bölüm
    20:20
    Paula Zahn ile Cinayet Dosyası
    20:20
    Escape to Chimp Eden: Josephine's The Name, Troubl
    20:20
    Ultimate Survival: South Dakota
    20:20
    Küçük İnsanlar, Büyük Dünya: Traktör ve Kaplumbağa
    20:20
    Rough Science
    20:25
    Popcorn
    20:28
    Today's Close-up
    20:30
    ESPN Büyük Dövüşler
    20:30
    Yayınımız saat 24:00 ‘da başlayacaktır.
    20:30
    Toopy Ve Binoo
    20:30
    Fabrikasyon: Pamuklu Çubuklar / Tilt Oyun Makineleri / Fayanslar / Ekmek Hamuru
    20:31
    Ace Lightning
    20:37
    Ebeveynlik Provası
    20:41
    Birkaç Güzel Gün İçin
    20:43
    Nasıl Yapılmış: 59. Bölüm
    20:45
    Orangutan Island: Many Happy Returns
    20:45
    Gelinliğe evet: Hazır mı Değil mi?
    20:45
    Law & Order: Şarap Konuşturur-Law & Order: In Vino Veritas
    20:50
    Elektra
    20:50
    Elektra
    20:50
    Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla  

  8. #8
    Super ********* kinematograf has a reputation beyond repute kinematograf has a reputation beyond repute kinematograf has a reputation beyond repute kinematograf has a reputation beyond repute kinematograf has a reputation beyond repute kinematograf has a reputation beyond repute kinematograf has a reputation beyond repute kinematograf has a reputation beyond repute kinematograf has a reputation beyond repute kinematograf has a reputation beyond repute kinematograf has a reputation beyond repute kinematograf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Üyelik tarihi
    29 Feb 2008
    Mesajlar
    7.079
    Total 'Thanks' Received by This User :
    0 Bu Mesaj İçin
    2.547 Toplam
    Tecrübe Puanı
    329

    Standart

    23-07-10
    Rodney
    18:00
    Premier Lig
    18:00
    Alis Harikalar Diyarında (Alice In Wonderland)
    18:00
    Yayınımız Saat 24:00'da Başlayacaktır.
    18:00
    Marc Dorcel yayını 24:00'da başlayacaktır.
    18:00
    NEWSLINE
    18:00
    Dish, The /The Dish 268
    18:00
    Hero 108
    18:00
    Arkadaşım Viking
    18:00
    Doktorum
    18:00
    Adadaki Hazine 1. Blm / Treasure Island 1
    18:01
    Arka Bahçe Bilimi
    18:04
    Veronica'nın Sihirli Mutfağı
    18:04
    Trabzonsor - S.Lıege
    18:06
    Dinozor Timi
    18:08
    CSI
    18:10
    Şahane Okyanus Serüvenleri: 3. Bölüm
    18:15
    Şahane Okyanus Serüvenleri: 3. Bölüm
    18:15
    Aşçıbaşı Sizin Evde: Griff
    18:15
    Weird Connections: The Sound of Vomit
    18:15
    Kara Sevda
    18:17
    Miami Sosyetesi: Şüphe Götürmeyen Hatalar-Miami Social: False Positives
    18:20
    Arka Bahçe Bilimi
    18:20
    Dream Hits
    18:24
    Büyücülük Okulu 2 (Earthsea 2)
    18:25
    Judging Amy (Yargıç Amy)
    18:27
    Bakugan
    18:29
    Ring Köşesi
    18:30
    Softball
    18:30
    Softball
    18:30
    Softball
    18:30
    Avrupa 19 Yaşaltı Futbol Şampiyonası
    18:30
    Style Her Famous/Cameron Diaz
    18:30
    Special Programme
    18:30
    Avrupa 19 Yaşaltı Futbol Şampiyonası
    18:30
    Wanted
    18:30
    Scrubs
    18:30
    Wanted
    18:30
    Tracey
    18:30
    Cash
    18:30
    Avrupa 20
    18:31
    Pastacılar Kralı: Çin Kültürü ve Cannolis Bayramı
    18:31
    Ace Lightning
    18:31
    Ebeveynlerin Dünyası
    18:34
    Gorilla School: Fire and Water
    18:40
    FBI Dosyaları
    18:40
    Overhaulin': The Marks Return – Chip's Picks
    18:40
    Miami Ink: İş Görüşmesinin Böylesi
    18:40
    Son Moda Cihazlar: 14. Bölüm
    18:40
    Bir Varmış Bir Yokmuş
    18:40
    Spor Vizyon
    18:44
    Demir Adam (Iron Man)
    18:45
    Demir Adam (Iron Man)
    18:45
    Yemek Saati
    18:47
    Sait Gürsoy'la Başarıya Doğru
    18:56
    Scrubs
    19:00
    Asi
    19:00
    Ana Haber Bülteni
    19:00
    Herkesin Keyfi Yerinde (Everybody's Fine)
    19:00
    Yayınımız Saat 24:00'da Başlamaktadır
    19:00
    Star Haber
    19:00
    Star Haber
    19:00
    Futbol - Uhren Kupası
    19:00
    Ana Haber Bülteni
    19:00
    NEWSLINE
    19:00
    Jerseylicious/Jersey Girl Brawl
    19:00
    Futbol - Uhren Kupası
    19:00
    ABD Açık Maçları
    19:00
    Megas XLR
    19:00
    Winx Club
    19:00
    Sınır Güvenliği: 15. Bölüm
    19:01
    Gelecek Korkutucu
    19:01
    Yatak Vakti
    19:04
    Dhani Tackles The Globe
    19:05
    Gorilla School: The Waiting Game
    19:05
    Son Moda Cihazlar: 15. Bölüm
    19:05
    Aile ve Arkadaşlar
    19:07
    Saba ve Gergedanın Sırrı
    19:10
    Çok Çılgın: Aferin Sana!-Pretty Wicked: You're it Girl
    19:10
    Saba ve Gergedanın Sırrı
    19:10
    Marvi Hammer
    19:14
    NIHONGO QUICK LESSON
    19:15
    Okyanus Kızının Yeni Serüvenleri
    19:25
    Animal Cops Philadelphia: Bones
    19:30
    China Wow!
    19:30
    Two And A Half Men
    19:30
    Bilim Kurgudaki Bilim: Yıldız Gemileri
    19:30
    Teşhis Bilinmiyor
    19:30
    Jon ve Kate + 8: Kamp Hazırlığı
    19:30
    Globeriders: Uzbekistan, Kyrgyzstan and Kazakhstan
    19:30
    Ben 10
    19:30
    Neden
    19:30
    Dream Hits
    19:30
    Son Moda Cihazlar: 10. Bölüm
    19:31
    Firari Aşıklar
    19:36
    Anneliğe Doğru
    19:37
    Sahil Günlüğü
    19:38
    Haber
    19:40
    Eurogoals Flash
    19:45
    Eurogoals Flash
    19:45
    Bilim ve Teknikte Dönüm Noktaları
    19:45
    Sabrina
    19:51
    Orada
    19:54
    Futbol - Uhren Kupası
    19:55
    Futbol - Uhren Kupası
    19:55
    Bilim Kurgudaki Bilim: Uzayı Büken Motor
    19:55
    Pastacılar Kralı: Müze, Hatalar ve Meryem Ana
    19:55
    Haber
    19:55
    Sınırda Normal-Borderline Normal
    20:00
    Tatlı Intıkam
    20:00
    Spor
    20:00
    Alias
    20:00
    Loca'da Sinema Keyfi
    20:00
    Star Spor
    20:00
    Spor
    20:00
    Moda Rüzgarı
    20:00
    NEWSLINE
    20:00
    Tacky House/War Of Roses
    20:00
    Ejder Yürek (Dragonheart)
    20:00
    Star Spor
    20:00
    24
    20:00
    Marc Dorcel yayını 24:00'da başlayacaktır.
    20:00
    ESPN Büyük Dövüşler
    20:00
    Yayınımız Saat 24:00'da Başlayacaktır.
    20:00
    Prenses ve Kurbağa (The Princess and the Frog)
    20:00
    Tom & Jerry
    20:00
    Dragon: The Bruce Lee Story (Ejder: Bruce Lee’nin Hayatı)
    20:00
    Vay Canına
    20:00
    Alias 17.Bölüm "Q & A"
    20:00
    Fulham - Hamburg
    20:01
    Zor Görev / Chain Of Command
    20:01
    Nasıl Yapılmış: 3. Bölüm
    20:02
    İyi Geceler
    20:04
    Bilim ve Teknikte Dönüm Noktaları
    20:04
    Annelik Mücadelesi
    20:07
    Uğur Dündar'la Star Haber
    20:08
    Çarkıfelek
    20:10
    Houston Hayvan Koruma Polisi: Küçük Bir Mucize
    20:10
    Çarkıfelek
    20:10
    Houston Hayvan Koruma Polisi: Küçük Bir Mucize
    20:10
    Four Seasons in Japan
    20:15
    X Men:Son Direniş
    20:15
    X Men:Son Direniş
    20:15
    Korku Hikayeleri
    20:17
    Spor Vizyon
    20:19
    Nasıl Yapılmış: 60. Bölüm
    20:20
    Dosya Nasıl Kapandı
    20:20
    Küçük İnsanlar, Büyük Dünya: Matt'ın Tepesi Atıyor
    20:20
    Ultimate Survival: Yukon
    20:20
    Orangutan Island: Cheating Extinction
    20:20
    Great Thinkers
    20:25
    Yeşil Doğa:Güven İslamoğlu
    20:29
    Casper
    20:29
    Baseball Tonight
    20:30
    Baseball Tonight
    20:30
    Baseball Tonight
    20:30
    Today's Close-up
    20:30
    Clean House Comes Clean/Clean House's Wildest Yard Sale Themes 2
    20:30
    Demir Adam (Iron Man)
    20:30
    Demir Adam (Iron Man)
    20:30
    Benim Annem Bir Melek
    20:30
    Toopy Ve Binoo
    20:30
    Yayınımız saat 24:00 ‘da başlayacaktır.
    20:31
    Fabrikasyon: Bilyeler / Su Süzgeçleri / Alet Çantaları / Paketleme Köpüğü
    20:32
    Ebeveynlik Provası
    20:37
    Ace Lightning
    20:41
    Gelinliğe evet: 100 Gelinlik- Dahası da Var
    20:45
    Nasıl Yapılmış: 61. Bölüm
    20:45
    Shaun The Sheep
    20:52
    Ne Oluyor
    20:53
    Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla  

  9. #9
    Super Moderator Romanenko has a reputation beyond repute Romanenko has a reputation beyond repute Romanenko has a reputation beyond repute Romanenko has a reputation beyond repute Romanenko has a reputation beyond repute Romanenko has a reputation beyond repute Romanenko has a reputation beyond repute Romanenko has a reputation beyond repute Romanenko has a reputation beyond repute Romanenko has a reputation beyond repute Romanenko has a reputation beyond repute Romanenko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Üyelik tarihi
    14 May 2009
    Yaş
    36
    Mesajlar
    10.544
    Total 'Thanks' Received by This User :
    0 Bu Mesaj İçin
    1.524 Toplam
    Tecrübe Puanı
    169

    Standart

    17-08-10


    Euro D Haber Bülteni
    17:59
    Prenses ve Kurbağa (The Princess and the Frog)
    18:00
    Spor Yılları Özel
    18:00
    Mixx Your Music
    18:00
    Marc Dorcel yayını 24:00'da başlayacaktır.
    18:00
    Peter Perfect/A True Work Of Art
    18:00
    Analia
    18:00
    Rodney
    18:00
    Newsline
    18:00
    Hero 108
    18:00
    Melekler Okulu
    18:00
    4X4
    18:00
    Beşiktaş - Hjk Helsinki UEFA Avrupa Ligi Play Off Turu Maç Önü
    18:00
    Dinozor Timi
    18:00
    Doktorum
    18:02
    Arka Bahçe Bilimi
    18:04
    Beşiktaş - Hjk Helsinki
    18:06
    Riviera'da Yılbaşı (Christmas At The Riviera)
    18:15
    Houston Hayvan Koruma Polisi: Çığlık
    18:15
    Harika Yemekler: İtalya: Ev Yemekleri
    18:15
    Ana Haber Bülteni
    18:17
    Werder Bremen - Valencia
    18:18
    Arka Bahçe Bilimi
    18:19
    Havacılıkta Dönüm Noktası Kazalar: Avianca 052
    18:20
    30 Rock: Hiatus
    18:20
    Ölüme Köprü
    18:24
    Ace Lightning
    18:26
    Judging Amy (Yargıç Amy)
    18:29
    T-Rap
    18:29
    Mid-Atlantic Regional Final Baseball
    18:30
    Scrubs
    18:30
    Journeys In Japan
    18:30
    Bakugan
    18:30
    Tracey
    18:31
    Rocky
    18:35
    Rocky
    18:35
    Bir Varmış Bir Yokmuş
    18:39
    Enerji Peşinde: Yeryüzü Güneşi
    18:40
    Miami Ink: Stajyerlerin Savaşı
    18:40
    The Office: Boys and Girls-The Office: Boys and Girls
    18:45
    Yemek Saati
    18:46
    Pastacılar Kralı: Haftada 50 Düğün Pastası
    18:51
    Kartal Göz (Eagle Eye)
    18:55
    Kartal Göz (Eagle Eye)
    18:55
    Spor Vizyon
    18:56
    U.S. Open Tenis Turnuvası
    19:00
    Split Ends/Amy Bland & Jake Desrouchers
    19:00
    Star Haber
    19:00
    Ana Haber Bülteni
    19:00
    Scrubs
    19:00
    Günahkar
    19:00
    Yayınımız Saat 24:00'da Başlamaktadır
    19:00
    Star Haber
    19:00
    Ana Haber Bülteni
    19:00
    Newsline
    19:00
    Megas XLR
    19:00
    Beşiktaş - Hjk Helsinki
    19:00
    Beşiktaş - Hjk Helsinki UEFA Avrupa Ligi Play Off Turu
    19:00
    Geronimo
    19:00
    Gelecek Korkutucu
    19:01
    Yatak Vakti
    19:01
    Ramazan Lezzetleri
    19:06
    Hollywood Haberleri / Hollywood Buzz
    19:07
    Begin Japanology Mini
    19:10
    Miami Sosyetesi: Bu İş Bitti-Miami Social: It's Over
    19:10
    Kral Kobranın Peşinde
    19:10
    Catalyst
    19:13
    Kesin Kanıt: Uzaylılar Tarafından Kaçırılanlar
    19:15
    Nihongo Quick Lesson
    19:15
    Sınır Güvenliği: 11. Bölüm
    19:16
    Okyanus Kızının Yeni Serüvenleri
    19:21
    Haber
    19:25
    Discovery Project Earth: Aç Kalmış Okyanus
    19:30
    Two And A Half Men
    19:30
    At Home With Venetia In Kyoto
    19:30
    Ben 10
    19:30
    Kate'in Öyküsü
    19:30
    Neden
    19:30
    Aşk Adına / In The Name Of Love
    19:34
    Asi Kalpler
    19:35
    Haber
    19:40
    Son Moda Cihazlar: 2. Bölüm
    19:41
    Bilim ve Teknikte Dönüm Noktaları
    19:44
    Sabrina
    19:50
    Sahil Günlüğü
    19:52
    Alis Harikalar Diyarında (Alice In Wonderland)
    20:00
    Olimpik Yüzyıl
    20:00
    Marc Dorcel yayını 24:00'da başlayacaktır.
    20:00
    Star Spor
    20:00
    Clean House/Mulqueen/kolchakji Family
    20:00
    Alias
    20:00
    Tatlı Intıkam
    20:00
    Spor
    20:00
    Star Spor
    20:00
    Mısır Prensi (Prince of Egypt)
    20:00
    Newsline
    20:00
    The Office: Valentine's Day
    20:00
    Spor
    20:00
    Moda Rüzgarı
    20:00
    Vay Canına
    20:00
    Tom & Jerry
    20:00
    Winter Solstice (En Uzun Gece)
    20:00
    İyi Geceler
    20:02
    Bilim ve Teknikte Dönüm Noktaları
    20:05
    Nasıl Yapılmış: Paslanmaz Çelik/Reçineden Heykelcikler/Laboratuvar Camı
    20:06
    Samurai Spirit
    20:10
    Jurasika: Gerçek Jurasik Park
    20:10
    Houston Hayvan Koruma Polisi: 7. Bölüm
    20:10
    Fenerbahçe - Galatasaray
    20:13
    Geniş Aile
    20:15
    Geniş Aile
    20:15
    Çarkıfelek
    20:15
    Çarkıfelek
    20:15
    Kahraman Kurtaricilar
    20:15
    Nasıl Yapılmış: 56. Bölüm
    20:20
    Küçük İnsanlar, Büyük Dünya: Roloff'lar Denizde
    20:20
    The Office: Dwights's Speech
    20:25
    Rough Science
    20:25
    Haber
    20:28
    SportsNation
    20:30
    Yayınımız saat 24:00 ‘da başlayacaktır.
    20:30
    Sevgili Dünürüm
    20:30
    Toopy Ve Binoo
    20:30
    Casper
    20:30
    Ace Lightning
    20:36
    Fabrikasyon: 17. Bölüm
    20:36
    Kartal Göz (Eagle Eye)
    20:40
    Kartal Göz (Eagle Eye)
    20:40
    Nasıl Yapılmış: 57. Bölüm
    20:45
    Gelinliğe evet: Giyinip Süslenme Oyunu
    20:45
    Shaun The Sheep
    20:52
    Spor Vizyon
    20:52
    Doludizgin-No Bad Days
    20:55
    Cool! Hokkaido
    20:55
    Dinosaur's
    20:58
    Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla  

  10. #10
    Super ********* kinematograf has a reputation beyond repute kinematograf has a reputation beyond repute kinematograf has a reputation beyond repute kinematograf has a reputation beyond repute kinematograf has a reputation beyond repute kinematograf has a reputation beyond repute kinematograf has a reputation beyond repute kinematograf has a reputation beyond repute kinematograf has a reputation beyond repute kinematograf has a reputation beyond repute kinematograf has a reputation beyond repute kinematograf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Üyelik tarihi
    29 Feb 2008
    Mesajlar
    7.079
    Total 'Thanks' Received by This User :
    0 Bu Mesaj İçin
    2.547 Toplam
    Tecrübe Puanı
    329

    Standart

    24-08-10


    4X4
    17:59
    Marc Dorcel yayını 24:00'da başlayacaktır.
    18:00
    Peter Perfect/Put The Pedal To The Metal and Set The Wheels In Motion!
    18:00
    Melekler Okulu
    18:00
    Mixx Your Music
    18:00
    Yayınımız saat 24:00 ‘da başlayacaktır.
    18:00
    Speedway Dünya Kupası
    18:00
    Speedway Dünya Kupası
    18:00
    Rodney
    18:00
    Spor Yılları Özel
    18:00
    Dinozor Timi
    18:00
    Hero 108
    18:00
    Adadaki Hazine 2. Blm / Treasure Island 2
    18:01
    Arka Bahçe Bilimi
    18:04
    Doktorum
    18:07
    Beşiktaş - Hjk Helsinki
    18:11
    Law & Order: SVU 1, 4 Hysteria
    18:12
    Houston Hayvan Koruma Polisi: Trinity
    18:15
    Dark Days in Monkey City: To Be King
    18:15
    Harika Yemekler: H20
    18:15
    Arka Bahçe Bilimi
    18:19
    The Office: Valentine's Day
    18:20
    Hava Değişirse Tarih Değişir: 1. Bölüm
    18:20
    Dream Hits
    18:21
    Ace Lightning
    18:24
    Judging Amy (Yargıç Amy)
    18:28
    Kızıll Uçurum (Red Clif)
    18:30
    College Football Live
    18:30
    Karınca Z (Antz)
    18:30
    Scrubs
    18:30
    Kızıl Uçurum (Red Cliff)
    18:30
    Pinokio
    18:30
    Bakugan
    18:30
    Tracey
    18:30
    Spor Vizyon
    18:31
    T-Rap
    18:33
    Bir Varmış Bir Yokmuş
    18:38
    Dogs 101: Pekingese, Korthals Griffon, Chesapeake
    18:40
    Bunlar Nasıl Sarışın (Legaly Blondes)
    18:40
    FBI Dosyaları
    18:40
    Bunlar Nasıl Sarışın (Legaly Blondes)
    18:40
    American Chopper: Web Bike: Special Edition
    18:40
    Miami Ink: Kat ile Oliver Başbaşa
    18:40
    Enerji Peşinde: Enerjinin Geleceği, Geleceğin Enerjisi
    18:41
    Ramazan Lezzetleri
    18:42
    Aşkların En Güzeli
    18:44
    The Office: Dwights's Speech
    18:45
    Yemek Saati
    18:49
    Pastacılar Kralı: Kanoli İmalatı
    18:51
    Uefa Avrupa Ligi Özel
    18:51
    Ana Haber Bülteni
    18:51
    Gelecek Korkutucu
    18:59
    Little League World Series
    19:00
    Yayınımız Saat 24:00'da Başlamaktadır
    19:00
    Speedway Dünya Kupası
    19:00
    Ana Haber Bülteni
    19:00
    Speedway Dünya Kupası
    19:00
    Split Ends/Lewis Powell & Clark Russell
    19:00
    Star Haber
    19:00
    Scrubs
    19:00
    Ana Haber Bülteni
    19:00
    Star Haber
    19:00
    U.S. Open Tenis Turnuvası
    19:00
    Megas XLR
    19:00
    Geronimo
    19:00
    Günün Şifresi
    19:02
    Yatak Vakti
    19:07
    The Apprentice 2, 12
    19:07
    Anasının Kuzusu: 1. bölüm-Momma's Boys: Episode One
    19:10
    Alis Harikalar Diyarında (Alice In Wonderland)
    19:10
    Kral Kobra ve Ben
    19:10
    Catalyst
    19:14
    Nazilerin UFO Tezgâhı
    19:15
    Sınır Güvenliği: 17. Bölüm
    19:16
    Okyanus Kızının Yeni Serüvenleri
    19:20
    Spor Vizyon
    19:29
    Star Racer: Episode 3
    19:30
    Gerçek Acil Durum Çağrıları
    19:30
    Animal Cops Phoenix: Born in an Alley
    19:30
    Two And A Half Men
    19:30
    Ben 10
    19:30
    Jon ve Kate + 8: Kamp Hazırlığı
    19:30
    Neden
    19:30
    Discovery Project Earth: Yeryüzünün Geleceği
    19:31
    Haber
    19:40
    Son Moda Cihazlar: 27. Bölüm
    19:41
    Bilim ve Teknikte Dönüm Noktaları
    19:44
    5N1K
    19:47
    Aşkın Peşinde / Elegy Kamera Arkası
    19:49
    Sabrina
    19:49
    Gerçek Acil Durum Çağrıları
    19:55
    Braga - Sevilla
    19:55
    Pastacılar Kralı: Hava Kuvvetleri Pastası
    19:55
    Marc Dorcel yayını 24:00'da başlayacaktır.
    20:00
    Star Spor
    20:00
    Clean House/Petersen Family
    20:00
    Eurogoals Flash
    20:00
    The Office: Take Your Daughter to Work Day
    20:00
    Moda Rüzgarı
    20:00
    Spor
    20:00
    Eurogoals Flash
    20:00
    Star Spor
    20:00
    Ejderha’nın Oğlu 2 (Son of the Dragon 2)
    20:00
    Rüya Takımlar
    20:00
    Alias
    20:00
    Spor
    20:00
    Alias 39. Bölüm “ A Dark Turn”
    20:00
    Tom & Jerry
    20:00
    Snow Cake (Kar Pastası)
    20:00
    Vay Canına
    20:00
    Kumpanya / Company
    20:00
    İyi Geceler
    20:01
    Bilim ve Teknikte Dönüm Noktaları
    20:04
    Nasıl Yapılmış: Çelik Varil/Polis Düdüğü/Minyatür Tren Vagonu
    20:06
    Werder Bremen - Sampdoria
    20:08
    Houston Hayvan Koruma Polisi: 12. Bölüm
    20:10
    Eurogoals
    20:10
    Eurogoals
    20:10
    Mega Yırtıcılar
    20:10
    24 - 6, 21 2:00 AM - 3:00 AM
    20:14
    Geniş Aile
    20:15
    Kahraman Kurtaricilar
    20:15
    Kızıl Uçurum (Red Cliff)
    20:15
    Papatyam
    20:15
    Geniş Aile
    20:15
    Papatyam
    20:15
    Kızıl Uçurum (Red Clif)
    20:15
    Escape to Chimp Eden: Angola Girls, Free at Last
    20:20
    Teşhis Bilinmiyor
    20:20
    Ultimate Survival: Vietnam
    20:20
    Küçük İnsanlar, Büyük Dünya: Sürücü Ehliyeti
    20:20
    Nasıl Yapılmış: 27. Bölüm
    20:21
    Rough Science
    20:24
    The Office: Drug Testing
    20:25
    Yılanların Öcü
    20:27
    Casper
    20:30
    Toopy Ve Binoo
    20:30
    Sevgili Dünürüm
    20:30
    Ace Lightning
    20:35
    Bu Makine Nasıl Çalışır: Süper Dönmedolap, Jet Ski, Hoover Barajı, Trafik Işığı
    20:37
    Orangutan Island: River's Rewards
    20:45
    ABD Super Fights
    20:45
    ABD Super Fights
    20:45
    Gelinliğe evet: Müzakere Sanatı
    20:45
    Nasıl Yapılmış: 28. Bölüm
    20:46
    Shaun The Sheep
    20:51
    İlginç Tesadüf-Strange Frequency
    20:55
    Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla  

+ Konuya Cevap Yaz
+ Yeni Konu aç

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

     

Benzer Konular

  1. Eurosport Kanalları (FTA)Şifresiz Yayın Yapmaktadırlar.
    Konu Sahibi ADRESS34 Forum Hotbird 13°E
    Cevaplar: 25
    Son Mesaj : 21-09-2013, 17:56
  2. ESPNBrazil Galatasaray - Beşiktaş Derbisi yayın haklarını aldı.
    Konu Sahibi ADRESS34 Forum TV’de Spor Ekranı
    Cevaplar: 8
    Son Mesaj : 09-03-2013, 13:36
  3. rss yayın akışı plugini
    Konu Sahibi ceyar Forum E-1 Emu-Tools-Plugins-Skins-Editors
    Cevaplar: 1
    Son Mesaj : 16-05-2009, 21:55
  4. Yolcu otobüslerine bireysel yayın zorunluluğu
    Konu Sahibi YaRGI Forum Güncel Haberler
    Cevaplar: 0
    Son Mesaj : 06-12-2007, 11:20
  5. Yayın yasağına dair reddin gerekçesi
    Konu Sahibi baloota Forum Güncel Haberler
    Cevaplar: 0
    Son Mesaj : 06-11-2007, 21:10

Bu Konu için Etiketler

Konuyu Favori Sayfanıza Ekleyin

Yetkileriniz

  • Konu Acma Yetkiniz Yok
  • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
  • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
  • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

Yararlı Linkler