Advertisements

D-SMART Yayın Akışı

9-11-09 4X4 17:59 Ralli Tv 18:00 İçimizdeki Düşman (Ennemi Intime) 18:00 Marc Dorcel yayını 00:00'da başlayacaktır.

Bu konu 11517 kez görüntülendi 11 yorum aldı ...

  1. #1
    Üyelik tarihi
    29.Şubat.2008
    Mesajlar
    7,731
    Total 'Thanks' Received by This User :
    0 For This Post
    4,495 Toplam

    Arrow D-SMART Yayın Akışı

    9-11-09


    4X4
    17:59
    Ralli Tv
    18:00
    İçimizdeki Düşman (Ennemi Intime)
    18:00
    Marc Dorcel yayını 00:00'da başlayacaktır.
    18:00
    Lalola
    18:00
    En Son Babalar Duyar
    18:00
    Running In Heels/Circle Of Frenemies
    18:00
    Spor Center (canlı)
    18:00
    Yayınımız Saat 24:00'da Başlayacaktır.
    18:00
    Spectacle 3.Bölüm
    18:00
    Yenileme: 23. Bölüm
    18:00
    Hayatın Rolü / Roll Of A Life Time
    18:00
    Kızlar Kulübü
    18:00
    Arka Bahçe Bilimi
    18:03
    Özgürlük Savaşçıları
    18:05
    Bezden Kurtulma
    18:08
    Yayınımız saat 24:00 ‘da başlayacaktır.
    18:09
    The Amazing Race
    18:10
    Football 2010 FIFA World Cup Qualifiers - Play-O
    18:15
    Football 2010 FIFA World Cup Qualifiers - Play-O
    18:15
    Austin Stevens'ın Serüvenleri: İnsan Yiyen Parslar
    18:17
    Dream Hits
    18:19
    Niko ve Yıldızlara Yolculuk (Niko & The Way To The
    18:25
    Köpeğimin Rehberi
    18:27
    Style Her Famous/Angelina Jolie
    18:30
    Teknik Analiz
    18:30
    Mavi Ayı Nev
    18:30
    Kuşlar
    18:30
    Aile Bağları (Party Of Five)
    18:31
    FIS Kayak Turnuvası
    18:35
    Coke'n Music
    18:36
    Bulgubilim Dedektifleri: Ölümüne Aşk
    18:40
    Sinema Bilimi: Bölüm 6
    18:40
    Star Racer: Episode 8
    18:40
    Şoke Edici Hikayem: Morgda Uyandım
    18:40
    Bir Varmış Bir Yokmuş
    18:40
    Miami Ink: Elveda Özgürlük
    18:40
    Hamileler için Egzersiz
    18:42
    Seni O Kadar Çok Sevdimki (I've Loved You So Long)
    18:45
    Koca Kafalar Baba Haber Bülteni
    18:45
    Koca Kafalar Baba Haber Bülteni
    18:45
    Yemek Saati
    18:47
    Köpek Türleri
    18:52
    AÇIK KASA
    18:55
    Spor Magazin
    19:00
    Volleyabll World Grand Champions Cup - Men - Rou
    19:00
    Aşk Olsun
    19:00
    Ana Haber Bülteni
    19:00
    Split Ends/Sammy Mar & Stacy Padden
    19:00
    Aroma Voleybol Ligi GS-BJK (canlı)
    19:00
    Sihirli Dağ (Race To Witch Mountain)
    19:00
    College Football Live
    19:00
    Ana Haber Bülteni
    19:00
    Volleyabll World Grand Champions Cup - Men - Rou
    19:00
    Uğur Dündar'la Star Haber
    19:00
    Whose Line Is It Anyway
    19:00
    Dinozor Timi
    19:00
    Nasıl Yapılmış?: Körling Taşı/Buzdolabı/Alüminyum Beyzbol Sopası
    19:00
    Cafe Primo 15.Bölüm
    19:00
    Yatak Vakti
    19:01
    Spirou
    19:02
    Law & Order
    19:05
    Ayrılık (Break-Up, The)
    19:05
    FIS Kayak Turnuvası
    19:05
    Golf Sahasında Mucize / Miracle On The 17th Green
    19:06
    Bebeklerin Gelişimi
    19:09
    Köpekbalıklarının Dostu: 2. Bölüm
    19:12
    Rough Science
    19:13
    Çalsın Sazlar
    19:16
    Mixx Tv Müzik
    19:23
    Şişman Köpek Maripoza
    19:25
    American Chopper: Michigan BikeMy Name Is Earl 1
    19:30
    Kavak Yelleri
    19:30
    NBA Fastbreak
    19:30
    Whose Line Is It Anyway
    19:30
    Bulgubilim Dedektifleri: Kanla Yazılmış
    19:30
    Brainiac: Bölüm 4
    19:30
    The Bet (Bahis)
    19:30
    Süper Yapılar: Dünyanın En Büyük Petrol Platformu
    19:30
    Jon ve Kate + 8: Uçakla Utah'a
    19:30
    Nasıl Yapılmış?: Metal Dedektörü
    19:30
    Formula X
    19:32
    Uluslararası Futbol
    19:35
    Dream Hits
    19:35
    Veronica'nın Sihirli Mutfağı
    19:39
    Çaylak Veterinerler
    19:39
    House
    19:44
    Ölümden Korkmuyorum
    19:50
    Star Spor
    19:50
    Sabrina
    19:50
    Astrolab
    19:50
    Fly Tales
    19:54
    Jon ve Kate + 8: 10 Küçük Balkabağı
    19:55
    Spor
    20:00
    Haber
    20:00
    Hannah Montana The Movie
    20:00
    Loca'da Sinema Keyfi
    20:00
    My Name Is Earl
    20:00
    Football: Eurogoals Flash - All the latest footbal
    20:00
    Marc Dorcel yayını 00:00'da başlayacaktır.
    20:00
    NHL
    20:00
    Moda Rüzgarı
    20:00
    Kurtlar Vadisi Pusu - özet
    20:00
    Scrubs
    20:00
    Football: Eurogoals Flash - All the latest footbal
    20:00
    Spor
    20:00
    Clean House/Hutchinson Family
    20:00
    Ninja Kaplumbağalar (TMNT)
    20:00
    Yayınımız Saat 24:00'da Başlayacaktır.
    20:00
    Haşere Savaşçıları: Haşarat
    20:00
    İyi Geceler
    20:00
    Kadinla Erkekler Kullanma Kilavuzu / Hommes Femmes mode d'emploi
    20:00
    BİRİMİZ HEPİMİZ İÇİN
    20:01
    Vay Canına
    20:01
    Vahşi Yaşam Parkı
    20:02
    Moto GP Klasikleri
    20:05
    Bir Bebeğin Hikayesi
    20:12
    Houston Hayvan Koruma Polisi: Acımasız İhmal
    20:12
    Aşk-ı Memnu
    20:15
    Football: 2010 FIFA World Cup Qualifiers - Play-O
    20:15
    Aşk-ı Memnu
    20:15
    Football: 2010 FIFA World Cup Qualifiers - Play-O
    20:15
    S Club 7 LA 'de
    20:15
    Deadliest Catch: A Tragic Beginning
    20:20
    FBİ Dosyaları: Ölüm Anlaşması
    20:20
    Nasıl Yapılır: Halılar/ İçme Suları/ Akustik Gitarlar
    20:20
    Küçük İnsanlar, Büyük Dünya: DAAA’nın Yolu
    20:20
    Gerçek Kahramanlar: Dehşet Gölü
    20:20
    Yayınımız 00:00'da Başlamaktadir
    20:25
    Biyoloji Keşifleri
    20:25
    Lassie ve Hayvan Dostları
    20:25
    My Boys
    20:30
    The Simpsons
    20:30
    Dedektif Freddy
    20:30
    Bebek Meleği
    20:42
    Nasıl Yapılır: Çamaşır Kurutma Makineleri/ Balonlu Sakız/ Havai Fişekler
    20:45
    Tuhaf Hayvanlar
    20:45
    Gelecek Korkutucu
    20:45
    Küçük İnsanlar, Büyük Dünya: Oyun Başlıyor!
    20:45
    Ormanda: Avcı ya da Av
    20:45
    Kaşık Düşmanı
    20:46
    Ayrılık (Break-Up, The)
    20:50
    Mixx Tv Müzik
    20:50
    Görünmeyen Adalet / Blind Injustice
    20:51
    En Şirin Yavru Köpekler
    20:52
    İngiltere Premier Ligi
    20:55

  2. 19.Kasım.2009, 02:26
    #1
    Super *********
    9-11-09


    4X4
    17:59
    Ralli Tv
    18:00
    İçimizdeki Düşman (Ennemi Intime)
    18:00
    Marc Dorcel yayını 00:00'da başlayacaktır.
    18:00
    Lalola
    18:00
    En Son Babalar Duyar
    18:00
    Running In Heels/Circle Of Frenemies
    18:00
    Spor Center (canlı)
    18:00
    Yayınımız Saat 24:00'da Başlayacaktır.
    18:00
    Spectacle 3.Bölüm
    18:00
    Yenileme: 23. Bölüm
    18:00
    Hayatın Rolü / Roll Of A Life Time
    18:00
    Kızlar Kulübü
    18:00
    Arka Bahçe Bilimi
    18:03
    Özgürlük Savaşçıları
    18:05
    Bezden Kurtulma
    18:08
    Yayınımız saat 24:00 ‘da başlayacaktır.
    18:09
    The Amazing Race
    18:10
    Football 2010 FIFA World Cup Qualifiers - Play-O
    18:15
    Football 2010 FIFA World Cup Qualifiers - Play-O
    18:15
    Austin Stevens'ın Serüvenleri: İnsan Yiyen Parslar
    18:17
    Dream Hits
    18:19
    Niko ve Yıldızlara Yolculuk (Niko & The Way To The
    18:25
    Köpeğimin Rehberi
    18:27
    Style Her Famous/Angelina Jolie
    18:30
    Teknik Analiz
    18:30
    Mavi Ayı Nev
    18:30
    Kuşlar
    18:30
    Aile Bağları (Party Of Five)
    18:31
    FIS Kayak Turnuvası
    18:35
    Coke'n Music
    18:36
    Bulgubilim Dedektifleri: Ölümüne Aşk
    18:40
    Sinema Bilimi: Bölüm 6
    18:40
    Star Racer: Episode 8
    18:40
    Şoke Edici Hikayem: Morgda Uyandım
    18:40
    Bir Varmış Bir Yokmuş
    18:40
    Miami Ink: Elveda Özgürlük
    18:40
    Hamileler için Egzersiz
    18:42
    Seni O Kadar Çok Sevdimki (I've Loved You So Long)
    18:45
    Koca Kafalar Baba Haber Bülteni
    18:45
    Koca Kafalar Baba Haber Bülteni
    18:45
    Yemek Saati
    18:47
    Köpek Türleri
    18:52
    AÇIK KASA
    18:55
    Spor Magazin
    19:00
    Volleyabll World Grand Champions Cup - Men - Rou
    19:00
    Aşk Olsun
    19:00
    Ana Haber Bülteni
    19:00
    Split Ends/Sammy Mar & Stacy Padden
    19:00
    Aroma Voleybol Ligi GS-BJK (canlı)
    19:00
    Sihirli Dağ (Race To Witch Mountain)
    19:00
    College Football Live
    19:00
    Ana Haber Bülteni
    19:00
    Volleyabll World Grand Champions Cup - Men - Rou
    19:00
    Uğur Dündar'la Star Haber
    19:00
    Whose Line Is It Anyway
    19:00
    Dinozor Timi
    19:00
    Nasıl Yapılmış?: Körling Taşı/Buzdolabı/Alüminyum Beyzbol Sopası
    19:00
    Cafe Primo 15.Bölüm
    19:00
    Yatak Vakti
    19:01
    Spirou
    19:02
    Law & Order
    19:05
    Ayrılık (Break-Up, The)
    19:05
    FIS Kayak Turnuvası
    19:05
    Golf Sahasında Mucize / Miracle On The 17th Green
    19:06
    Bebeklerin Gelişimi
    19:09
    Köpekbalıklarının Dostu: 2. Bölüm
    19:12
    Rough Science
    19:13
    Çalsın Sazlar
    19:16
    Mixx Tv Müzik
    19:23
    Şişman Köpek Maripoza
    19:25
    American Chopper: Michigan BikeMy Name Is Earl 1
    19:30
    Kavak Yelleri
    19:30
    NBA Fastbreak
    19:30
    Whose Line Is It Anyway
    19:30
    Bulgubilim Dedektifleri: Kanla Yazılmış
    19:30
    Brainiac: Bölüm 4
    19:30
    The Bet (Bahis)
    19:30
    Süper Yapılar: Dünyanın En Büyük Petrol Platformu
    19:30
    Jon ve Kate + 8: Uçakla Utah'a
    19:30
    Nasıl Yapılmış?: Metal Dedektörü
    19:30
    Formula X
    19:32
    Uluslararası Futbol
    19:35
    Dream Hits
    19:35
    Veronica'nın Sihirli Mutfağı
    19:39
    Çaylak Veterinerler
    19:39
    House
    19:44
    Ölümden Korkmuyorum
    19:50
    Star Spor
    19:50
    Sabrina
    19:50
    Astrolab
    19:50
    Fly Tales
    19:54
    Jon ve Kate + 8: 10 Küçük Balkabağı
    19:55
    Spor
    20:00
    Haber
    20:00
    Hannah Montana The Movie
    20:00
    Loca'da Sinema Keyfi
    20:00
    My Name Is Earl
    20:00
    Football: Eurogoals Flash - All the latest footbal
    20:00
    Marc Dorcel yayını 00:00'da başlayacaktır.
    20:00
    NHL
    20:00
    Moda Rüzgarı
    20:00
    Kurtlar Vadisi Pusu - özet
    20:00
    Scrubs
    20:00
    Football: Eurogoals Flash - All the latest footbal
    20:00
    Spor
    20:00
    Clean House/Hutchinson Family
    20:00
    Ninja Kaplumbağalar (TMNT)
    20:00
    Yayınımız Saat 24:00'da Başlayacaktır.
    20:00
    Haşere Savaşçıları: Haşarat
    20:00
    İyi Geceler
    20:00
    Kadinla Erkekler Kullanma Kilavuzu / Hommes Femmes mode d'emploi
    20:00
    BİRİMİZ HEPİMİZ İÇİN
    20:01
    Vay Canına
    20:01
    Vahşi Yaşam Parkı
    20:02
    Moto GP Klasikleri
    20:05
    Bir Bebeğin Hikayesi
    20:12
    Houston Hayvan Koruma Polisi: Acımasız İhmal
    20:12
    Aşk-ı Memnu
    20:15
    Football: 2010 FIFA World Cup Qualifiers - Play-O
    20:15
    Aşk-ı Memnu
    20:15
    Football: 2010 FIFA World Cup Qualifiers - Play-O
    20:15
    S Club 7 LA 'de
    20:15
    Deadliest Catch: A Tragic Beginning
    20:20
    FBİ Dosyaları: Ölüm Anlaşması
    20:20
    Nasıl Yapılır: Halılar/ İçme Suları/ Akustik Gitarlar
    20:20
    Küçük İnsanlar, Büyük Dünya: DAAA’nın Yolu
    20:20
    Gerçek Kahramanlar: Dehşet Gölü
    20:20
    Yayınımız 00:00'da Başlamaktadir
    20:25
    Biyoloji Keşifleri
    20:25
    Lassie ve Hayvan Dostları
    20:25
    My Boys
    20:30
    The Simpsons
    20:30
    Dedektif Freddy
    20:30
    Bebek Meleği
    20:42
    Nasıl Yapılır: Çamaşır Kurutma Makineleri/ Balonlu Sakız/ Havai Fişekler
    20:45
    Tuhaf Hayvanlar
    20:45
    Gelecek Korkutucu
    20:45
    Küçük İnsanlar, Büyük Dünya: Oyun Başlıyor!
    20:45
    Ormanda: Avcı ya da Av
    20:45
    Kaşık Düşmanı
    20:46
    Ayrılık (Break-Up, The)
    20:50
    Mixx Tv Müzik
    20:50
    Görünmeyen Adalet / Blind Injustice
    20:51
    En Şirin Yavru Köpekler
    20:52
    İngiltere Premier Ligi
    20:55
  3. #2
    Üyelik tarihi
    29.Şubat.2008
    Mesajlar
    7,731
    Total 'Thanks' Received by This User :
    0 For This Post
    4,495 Toplam

    Standart

    21-11-09

    Maç Başlıyor
    18:00
    Yayınımız saat 24:00 ‘da başlayacaktır.
    18:00
    İçimizdeki Düşman (Ennemi Intime)
    18:00
    Marc Dorcel yayını 00:00'da başlayacaktır.
    18:00
    My Boys
    18:00
    DR. 90210/New Beginnings, New Horizons, Rejections and Erections
    18:00
    Yayınımız 00:00'da Başlamaktadır
    18:00
    Yayınımız Saat 24:00'da Başlayacaktır.
    18:00
    Jayce Ve Savaşçıları
    18:00
    Neden ve Nasıl?
    18:01
    3D Planet Misir
    18:01
    Uluslararası Futbol
    18:05
    My Name Is Earl
    18:10
    Emzirme Teknikleri
    18:10
    Kızlar Kulübü
    18:10
    Vahşi Yaşam Parkı
    18:13
    Hayvanlarla Kahkaha Tufanı: 3. Bölüm
    18:16
    STAR HABER
    18:20
    Meraklı Maymun (Curious George)
    18:25
    Karayip Korsanları: Kara İnci'nin Laneti
    18:30
    Uluslararası Futbol
    18:30
    My Boys
    18:30
    Mixx Tv Müzik
    18:30
    Korku Hikayeleri
    18:30
    Virtual Magician
    18:30
    En Şirin Yavru Köpekler
    18:36
    Mavi Ayı Nev
    18:37
    Bir Varmış Bir Yokmuş
    18:37
    Hamileler için Egzersiz
    18:37
    The Simpsons
    18:40
    Street Customs: Asanti Mercedes
    18:40
    Bulgubilim Dedektifleri: İhtiras Cinayetleri
    18:40
    Hazine Görevi: Alman Denizaltılar
    18:40
    Nasıl Yapılır: Plastik Kalıplar/ Otomatik Yağ Filtreleri/ Şişme Cam
    18:40
    Hayvanlarla Kahkaha Tufanı: 4. Bölüm
    18:41
    Miami Ink: Kara Günde, Ak Günde
    18:42
    Beach Soccer World Cup in Dubai, United Arab Emir
    18:45
    Beach Soccer World Cup in Dubai, United Arab Emir
    18:45
    Sihirli Şehir (City Of Ember)
    18:45
    Yemek Saati
    18:48
    Görevimiz Tehlike 3 (Mission: Impossible 3)
    18:50
    Köpeğimin Rehberi
    18:59
    Ünlüler Geçidi
    19:00
    CFB
    19:00
    How Do I Look?/Ivy League Raunch
    19:00
    Miss Guided
    19:00
    Ana Haber Bülteni
    19:00
    Star Ana Haber
    19:00
    Ana Haber Bülteni
    19:00
    iZ ve Zizzle'lar
    19:00
    Yatak Vakti
    19:00
    Spirou
    19:03
    Nasıl Yapılır: Hassas Kesme Aletleri/ Renkli Camlar/ Treyler
    19:05
    Bebeklerin Gelişimi
    19:07
    Knight Rider
    19:10
    Rough Science
    19:11
    Dünyanın En Komik Hayvanları: 9. Bölüm
    19:11
    Fedai
    19:14
    Cömert Yürek / The Ponder Heart
    19:15
    Asiye Nasıl Kurtulur
    19:18
    Gün Akşam Oldu
    19:20
    Twisted Tales
    19:23
    Plaj Voleybolu Tayland Final Rusya-ABD
    19:30
    Bulgubilim Dedektifleri: Kayıp Tanık
    19:30
    Ultimate Survival: Yukon
    19:30
    War At Home
    19:30
    War,Inc (Savaş Şirketi)
    19:30
    Toopy&Binoo
    19:30
    Robocar: Bölüm 5
    19:30
    Deprem Yaratmak
    19:30
    Jon ve Kate + 8: Disiplin
    19:32
    Films & Stars
    19:36
    Mixx Tv Müzik
    19:40
    Ebeveynlik Provası
    19:42
    Science Shack
    19:44
    ŞAŞKIN HIRSIZLAR
    19:47
    Hayvan Dostları
    19:49
    Star Spor
    19:50
    Valentino Rossi'nin En İyi 10 Yarışı
    19:55
    Jon ve Kate + 8: Hazır Ol Oprah, Biz Geliyoruz!
    19:58
    Şaşkın Hırsızlar
    20:00
    Akasya Durağı
    20:00
    Akasya Durağı
    20:00
    Scrubs
    20:00
    Günün Maçı
    20:00
    Hell's Kitchen
    20:00
    Milk
    20:00
    Loca'da Sinema Keyfi
    20:00
    Marc Dorcel yayını 00:00'da başlayacaktır.
    20:00
    Moda Rüzgarı
    20:00
    20 Best and Worst Celebrity Plastic Surgery Stories
    20:00
    Yayınımız Saat 24:00'da Başlayacaktır.
    20:00
    Alvin ve Sincaplar (Alvin and The Chipmunks)
    20:00
    Oyuncaklar Dünyası
    20:00
    İyi Geceler
    20:00
    Aşk Metre / Expired
    20:00
    Animal Planet Şok Yaratıyor: Yetenekli Hayvanlar
    20:12
    Hayvanlar Havaalanında
    20:14
    Alpine Skiing Promotional event in Moscow, Russia
    20:15
    Alpine Skiing Promotional event in Moscow, Russia
    20:15
    Nova: Bilim Gündemi
    20:19
    Ultimate Survival: Romania
    20:20
    Gizli Ajanlar: Brooks Dağları Harekâtı
    20:20
    Tehlike Avcıları: Ölümcül Kasırga
    20:21
    Sonraki Dünya: Geleceğin Süper İnsanı
    20:21
    Küçük İnsanlar, Büyük Dünya: 25. Bölüm
    20:23
    Scrubs
    20:30
    Motorsport
    20:30
    Efsane Prenses
    20:30
    S Club 7 LA 'de
    20:30
    Görevimiz Tehlike 3 (Mission: Impossible 3)
    20:35
    Çaylak Veterinerler
    20:37
    Bebek Meleği
    20:47
    Küçük İnsanlar, Büyük Dünya: 26. Bölüm
    20:48
    Yeni Bir Yıldız
    20:49
    Moto GP Klasikleri
    20:55
    Binbir Gece
    20:57

  4. 21.Kasım.2009, 01:13
    #2
    Super *********
    21-11-09

    Maç Başlıyor
    18:00
    Yayınımız saat 24:00 ‘da başlayacaktır.
    18:00
    İçimizdeki Düşman (Ennemi Intime)
    18:00
    Marc Dorcel yayını 00:00'da başlayacaktır.
    18:00
    My Boys
    18:00
    DR. 90210/New Beginnings, New Horizons, Rejections and Erections
    18:00
    Yayınımız 00:00'da Başlamaktadır
    18:00
    Yayınımız Saat 24:00'da Başlayacaktır.
    18:00
    Jayce Ve Savaşçıları
    18:00
    Neden ve Nasıl?
    18:01
    3D Planet Misir
    18:01
    Uluslararası Futbol
    18:05
    My Name Is Earl
    18:10
    Emzirme Teknikleri
    18:10
    Kızlar Kulübü
    18:10
    Vahşi Yaşam Parkı
    18:13
    Hayvanlarla Kahkaha Tufanı: 3. Bölüm
    18:16
    STAR HABER
    18:20
    Meraklı Maymun (Curious George)
    18:25
    Karayip Korsanları: Kara İnci'nin Laneti
    18:30
    Uluslararası Futbol
    18:30
    My Boys
    18:30
    Mixx Tv Müzik
    18:30
    Korku Hikayeleri
    18:30
    Virtual Magician
    18:30
    En Şirin Yavru Köpekler
    18:36
    Mavi Ayı Nev
    18:37
    Bir Varmış Bir Yokmuş
    18:37
    Hamileler için Egzersiz
    18:37
    The Simpsons
    18:40
    Street Customs: Asanti Mercedes
    18:40
    Bulgubilim Dedektifleri: İhtiras Cinayetleri
    18:40
    Hazine Görevi: Alman Denizaltılar
    18:40
    Nasıl Yapılır: Plastik Kalıplar/ Otomatik Yağ Filtreleri/ Şişme Cam
    18:40
    Hayvanlarla Kahkaha Tufanı: 4. Bölüm
    18:41
    Miami Ink: Kara Günde, Ak Günde
    18:42
    Beach Soccer World Cup in Dubai, United Arab Emir
    18:45
    Beach Soccer World Cup in Dubai, United Arab Emir
    18:45
    Sihirli Şehir (City Of Ember)
    18:45
    Yemek Saati
    18:48
    Görevimiz Tehlike 3 (Mission: Impossible 3)
    18:50
    Köpeğimin Rehberi
    18:59
    Ünlüler Geçidi
    19:00
    CFB
    19:00
    How Do I Look?/Ivy League Raunch
    19:00
    Miss Guided
    19:00
    Ana Haber Bülteni
    19:00
    Star Ana Haber
    19:00
    Ana Haber Bülteni
    19:00
    iZ ve Zizzle'lar
    19:00
    Yatak Vakti
    19:00
    Spirou
    19:03
    Nasıl Yapılır: Hassas Kesme Aletleri/ Renkli Camlar/ Treyler
    19:05
    Bebeklerin Gelişimi
    19:07
    Knight Rider
    19:10
    Rough Science
    19:11
    Dünyanın En Komik Hayvanları: 9. Bölüm
    19:11
    Fedai
    19:14
    Cömert Yürek / The Ponder Heart
    19:15
    Asiye Nasıl Kurtulur
    19:18
    Gün Akşam Oldu
    19:20
    Twisted Tales
    19:23
    Plaj Voleybolu Tayland Final Rusya-ABD
    19:30
    Bulgubilim Dedektifleri: Kayıp Tanık
    19:30
    Ultimate Survival: Yukon
    19:30
    War At Home
    19:30
    War,Inc (Savaş Şirketi)
    19:30
    Toopy&Binoo
    19:30
    Robocar: Bölüm 5
    19:30
    Deprem Yaratmak
    19:30
    Jon ve Kate + 8: Disiplin
    19:32
    Films & Stars
    19:36
    Mixx Tv Müzik
    19:40
    Ebeveynlik Provası
    19:42
    Science Shack
    19:44
    ŞAŞKIN HIRSIZLAR
    19:47
    Hayvan Dostları
    19:49
    Star Spor
    19:50
    Valentino Rossi'nin En İyi 10 Yarışı
    19:55
    Jon ve Kate + 8: Hazır Ol Oprah, Biz Geliyoruz!
    19:58
    Şaşkın Hırsızlar
    20:00
    Akasya Durağı
    20:00
    Akasya Durağı
    20:00
    Scrubs
    20:00
    Günün Maçı
    20:00
    Hell's Kitchen
    20:00
    Milk
    20:00
    Loca'da Sinema Keyfi
    20:00
    Marc Dorcel yayını 00:00'da başlayacaktır.
    20:00
    Moda Rüzgarı
    20:00
    20 Best and Worst Celebrity Plastic Surgery Stories
    20:00
    Yayınımız Saat 24:00'da Başlayacaktır.
    20:00
    Alvin ve Sincaplar (Alvin and The Chipmunks)
    20:00
    Oyuncaklar Dünyası
    20:00
    İyi Geceler
    20:00
    Aşk Metre / Expired
    20:00
    Animal Planet Şok Yaratıyor: Yetenekli Hayvanlar
    20:12
    Hayvanlar Havaalanında
    20:14
    Alpine Skiing Promotional event in Moscow, Russia
    20:15
    Alpine Skiing Promotional event in Moscow, Russia
    20:15
    Nova: Bilim Gündemi
    20:19
    Ultimate Survival: Romania
    20:20
    Gizli Ajanlar: Brooks Dağları Harekâtı
    20:20
    Tehlike Avcıları: Ölümcül Kasırga
    20:21
    Sonraki Dünya: Geleceğin Süper İnsanı
    20:21
    Küçük İnsanlar, Büyük Dünya: 25. Bölüm
    20:23
    Scrubs
    20:30
    Motorsport
    20:30
    Efsane Prenses
    20:30
    S Club 7 LA 'de
    20:30
    Görevimiz Tehlike 3 (Mission: Impossible 3)
    20:35
    Çaylak Veterinerler
    20:37
    Bebek Meleği
    20:47
    Küçük İnsanlar, Büyük Dünya: 26. Bölüm
    20:48
    Yeni Bir Yıldız
    20:49
    Moto GP Klasikleri
    20:55
    Binbir Gece
    20:57
  5. #3
    Üyelik tarihi
    14.Mayıs.2009
    Yaş
    39
    Mesajlar
    11,045
    Total 'Thanks' Received by This User :
    0 For This Post
    3,178 Toplam

    Standart

    15-01-10

    Marc Dorcel yayını 00:00'da başlayacaktır.
    18:00
    Filede Fener
    18:00
    Sihirli Kabağın Sırrı (The Secret of The Magic Gourd)
    18:00
    Spongebob Squarepants
    18:00
    NHL
    18:00
    Running In Heels/Intern Wars
    18:00
    Lalola
    18:00
    Street Customs 2008: Jesse James'in Rakibi
    18:00
    Tracey
    18:00
    Sport Science 7.Bölüm
    18:00
    4X4
    18:01
    Arka Bahçe Bilimi
    18:03
    Emzirme Teknikleri
    18:08
    Köpeğimin Rehberi
    18:09
    Hell's Kitchen
    18:10
    Dedektif Gadget: Kimlik Gizleme
    18:10
    Yayınımız saat 24:00 ‘da başlayacaktır.
    18:12
    Yayınımız saat 24:00 ‘da başlayacaktır.
    18:12
    Vur Gözünün Üstüne
    18:12
    Biatlon Dünya Kupası
    18:15
    Biatlon Dünya Kupası
    18:15
    Gece: Kayman
    18:15
    Weird Connections: The Roachmobile
    18:15
    K-911
    18:20
    Dream Hits
    18:25
    U.S. Open Tensi Turnuvası
    18:30
    Zoey 101
    18:30
    Kimora: Life In The Fab Lane Mommy Fabulous
    18:30
    Tenis Aktif
    18:30
    Aile Bağları (Party Of Five)
    18:30
    Arkadaşım Viking
    18:30
    Vahşi Yaşam Parkı
    18:33
    Avrupa 20
    18:33
    Kahraman Kurtarıcılar
    18:35
    Hamileler için Egzersiz
    18:39
    Bir Varmış Bir Yokmuş
    18:39
    Bulgubilim Dedektifleri
    18:40
    The Mystery of the Giant Sloth's Cave
    18:40
    Gece: Ok Yılanı
    18:40
    American Chopper: Lincoln Bike – Part 1
    18:40
    Sonraki Dünya: Geleceğin Gemileri
    18:40
    Hız Hanedanlıkları
    18:40
    Miami Ink: Kara Günde, Ak Günde
    18:41
    Koca Kafalar Baba Haber Bülteni
    18:45
    American Pastası 2 (American Pie 2)
    18:45
    Koca Kafalar Baba Haber Bülteni
    18:45
    Yemek Saati
    18:45
    Mixx Tv Müzik
    18:53
    Geçmişi Olmayan Adam ( Bourne Identity )
    18:55
    İnsanlar ve Atlar
    18:57
    Star Stories
    19:00
    Uğur Dündar'la Star Haber
    19:00
    Ana Haber Bülteni
    19:00
    Split Ends/Kim "Tweet" Jones & Lensi White
    19:00
    Dönüş (Volver)
    19:00
    Spor Center (canlı)
    19:00
    Yayınımız Saat 24:00'da Başlayacaktır.
    19:00
    Prenses (Princess)
    19:00
    Prenses (Princess)
    19:00
    Bir Dalavare Öyküsü (Wendell Baker Story, The)
    19:00
    Ana Haber Bülteni
    19:00
    Icarly
    19:00
    Stüdyo Fenerıum
    19:00
    Uğur Dündar'la Star Haber
    19:00
    Nasıl Yapılır?: Kuyu Açma Tesisi/Traş Makinesi
    19:00
    Dünya Avcıları
    19:00
    Cafe Primo 13.Bölüm
    19:00
    Galatasaray - Panathınaıkos
    19:00
    Bebeklerin Gelişimi
    19:00
    Yatak Vakti
    19:01
    Spirou
    19:01
    Law & Order
    19:05
    Yılanların Güzelliği
    19:10
    Ofis: The Dundies - The Office: The Dundies
    19:10
    Kaderin Esiriyiz
    19:10
    Rough Science
    19:13
    AİLE REİSİ
    19:22
    Nasıl Yapılmış?: İçi Dolu Araba Lastiği/Peynirli Pasta/Kano Pedalı/Yerküre Modeli
    19:29
    Drake & Josh
    19:30
    Çirkin ve Cesur
    19:30
    Star Racer: Episode 2
    19:30
    İngiltere Federasyon Kupası
    19:30
    Whose Line Is It Anyway
    19:30
    Bulgubilim Dedektifleri
    19:30
    Buggin' with Ruud: Bug Cloud 9
    19:30
    Contract (Contrat)
    19:30
    Kavak Yelleri
    19:30
    Z-Timi
    19:30
    Tuhaf Bağlantılar: Sivrisinek Ziyafeti
    19:30
    Veronica'nın Sihirli Mutfağı
    19:30
    Sıra Dışı Mühendislik: Tokyo’nun Gökyüzü Şehri
    19:30
    Jon ve Kate + 8: 10 Küçük Balkabağı
    19:31
    30 Rock: Ayrılma - 30 Rock: The Break-Up
    19:35
    Life
    19:44
    Hayvanlar İş Başında
    19:48
    Dayanmanın Uç Noktası
    19:48
    Eurogoals Flash
    19:55
    Eurogoals Flash
    19:55
    Tuhaf Bağlantılar: Görünmez Goril
    19:55
    Jon ve Kate + 8: İkizler Altı Yaşında
    19:56
    Tamirat-Tadilat: Ferrari 308 GT4 - 1. Bölüm
    19:59
    Haber
    20:00
    Gran Torino
    20:00
    Unfabulous
    20:00
    Spor
    20:00
    Kadri'nin Götürdüğü Yere Git
    20:00
    Marc Dorcel yayını 00:00'da başlayacaktır.
    20:00
    Moda Rüzgarı
    20:00
    İngiltere Federasyon Kupası
    20:00
    My Name Is Earl
    20:00
    NHL
    20:00
    Spor
    20:00
    Clean House/Lara-Marquez Family
    20:00
    Büyülü Dalgalar (Ocean Waves)
    20:00
    Scrubs
    20:00
    Loca'da Sinema Keyfi
    20:00
    Kadri'nin Götürdüğü Yere Git
    20:00
    Vay Canına
    20:00
    Istila / Invasion
    20:00
    Bir Bebeğin Hikayesi
    20:01
    Mixx Tv Müzik
    20:02
    İyi Geceler
    20:03
    Yayınımız 00:00'da Başlamaktadir
    20:05
    Football Celebrations
    20:05
    Football Celebrations
    20:05
    Houston Hayvan Koruma Polisi: 4. Bölüm
    20:10
    Hayvan Dostları
    20:12
    Afrika Uluslar Kupası
    20:15
    Hanımın Çiftliği
    20:15
    Afrika Uluslar Kupası
    20:15
    Hanımın Çiftliği
    20:15
    Alaska: Surviving the Last Frontier: Hunt or be Hu
    20:20
    FBI Dosyaları
    20:20
    In Search of the King Cobra
    20:20
    Nasıl Yapılır: Bölüm 46
    20:20
    Hayatta Kalan Adam: Güney Pasifik
    20:20
    Küçük İnsanlar, Büyük Dünya: Küçükler Dünyası
    20:21
    Gülüm Dalım Çiçeğim
    20:27
    Tamirat-Tadilat: Ferrari 308 GT4 - 2. Bölüm
    20:29
    Fairly Odd Parents
    20:30
    Moto GP
    20:30
    Sporda 2009
    20:30
    The Simpsons
    20:30
    Grounded For Life
    20:30
    MASKE
    20:30
    Tuhaf Hayvanlar
    20:30
    Anne Kurtarma
    20:30
    Kaplan Adası
    20:35
    Geçmişi Olmayan Adam (Bourne Identity, The)
    20:40
    Kaşık Düşmanı
    20:40
    Dönüş (Volver)
    20:45
    Tuhaf Hayvanlar
    20:45
    Nasıl Yapılır: Bölüm 47
    20:45
    Küçük İnsanlar, Büyük Dünya: İkizler?
    20:47
    Çaylak Veterinerler
    20:58

  6. 15.Ocak.2010, 01:37
    #3
    Super Moderator
    15-01-10

    Marc Dorcel yayını 00:00'da başlayacaktır.
    18:00
    Filede Fener
    18:00
    Sihirli Kabağın Sırrı (The Secret of The Magic Gourd)
    18:00
    Spongebob Squarepants
    18:00
    NHL
    18:00
    Running In Heels/Intern Wars
    18:00
    Lalola
    18:00
    Street Customs 2008: Jesse James'in Rakibi
    18:00
    Tracey
    18:00
    Sport Science 7.Bölüm
    18:00
    4X4
    18:01
    Arka Bahçe Bilimi
    18:03
    Emzirme Teknikleri
    18:08
    Köpeğimin Rehberi
    18:09
    Hell's Kitchen
    18:10
    Dedektif Gadget: Kimlik Gizleme
    18:10
    Yayınımız saat 24:00 ‘da başlayacaktır.
    18:12
    Yayınımız saat 24:00 ‘da başlayacaktır.
    18:12
    Vur Gözünün Üstüne
    18:12
    Biatlon Dünya Kupası
    18:15
    Biatlon Dünya Kupası
    18:15
    Gece: Kayman
    18:15
    Weird Connections: The Roachmobile
    18:15
    K-911
    18:20
    Dream Hits
    18:25
    U.S. Open Tensi Turnuvası
    18:30
    Zoey 101
    18:30
    Kimora: Life In The Fab Lane Mommy Fabulous
    18:30
    Tenis Aktif
    18:30
    Aile Bağları (Party Of Five)
    18:30
    Arkadaşım Viking
    18:30
    Vahşi Yaşam Parkı
    18:33
    Avrupa 20
    18:33
    Kahraman Kurtarıcılar
    18:35
    Hamileler için Egzersiz
    18:39
    Bir Varmış Bir Yokmuş
    18:39
    Bulgubilim Dedektifleri
    18:40
    The Mystery of the Giant Sloth's Cave
    18:40
    Gece: Ok Yılanı
    18:40
    American Chopper: Lincoln Bike – Part 1
    18:40
    Sonraki Dünya: Geleceğin Gemileri
    18:40
    Hız Hanedanlıkları
    18:40
    Miami Ink: Kara Günde, Ak Günde
    18:41
    Koca Kafalar Baba Haber Bülteni
    18:45
    American Pastası 2 (American Pie 2)
    18:45
    Koca Kafalar Baba Haber Bülteni
    18:45
    Yemek Saati
    18:45
    Mixx Tv Müzik
    18:53
    Geçmişi Olmayan Adam ( Bourne Identity )
    18:55
    İnsanlar ve Atlar
    18:57
    Star Stories
    19:00
    Uğur Dündar'la Star Haber
    19:00
    Ana Haber Bülteni
    19:00
    Split Ends/Kim "Tweet" Jones & Lensi White
    19:00
    Dönüş (Volver)
    19:00
    Spor Center (canlı)
    19:00
    Yayınımız Saat 24:00'da Başlayacaktır.
    19:00
    Prenses (Princess)
    19:00
    Prenses (Princess)
    19:00
    Bir Dalavare Öyküsü (Wendell Baker Story, The)
    19:00
    Ana Haber Bülteni
    19:00
    Icarly
    19:00
    Stüdyo Fenerıum
    19:00
    Uğur Dündar'la Star Haber
    19:00
    Nasıl Yapılır?: Kuyu Açma Tesisi/Traş Makinesi
    19:00
    Dünya Avcıları
    19:00
    Cafe Primo 13.Bölüm
    19:00
    Galatasaray - Panathınaıkos
    19:00
    Bebeklerin Gelişimi
    19:00
    Yatak Vakti
    19:01
    Spirou
    19:01
    Law & Order
    19:05
    Yılanların Güzelliği
    19:10
    Ofis: The Dundies - The Office: The Dundies
    19:10
    Kaderin Esiriyiz
    19:10
    Rough Science
    19:13
    AİLE REİSİ
    19:22
    Nasıl Yapılmış?: İçi Dolu Araba Lastiği/Peynirli Pasta/Kano Pedalı/Yerküre Modeli
    19:29
    Drake & Josh
    19:30
    Çirkin ve Cesur
    19:30
    Star Racer: Episode 2
    19:30
    İngiltere Federasyon Kupası
    19:30
    Whose Line Is It Anyway
    19:30
    Bulgubilim Dedektifleri
    19:30
    Buggin' with Ruud: Bug Cloud 9
    19:30
    Contract (Contrat)
    19:30
    Kavak Yelleri
    19:30
    Z-Timi
    19:30
    Tuhaf Bağlantılar: Sivrisinek Ziyafeti
    19:30
    Veronica'nın Sihirli Mutfağı
    19:30
    Sıra Dışı Mühendislik: Tokyo’nun Gökyüzü Şehri
    19:30
    Jon ve Kate + 8: 10 Küçük Balkabağı
    19:31
    30 Rock: Ayrılma - 30 Rock: The Break-Up
    19:35
    Life
    19:44
    Hayvanlar İş Başında
    19:48
    Dayanmanın Uç Noktası
    19:48
    Eurogoals Flash
    19:55
    Eurogoals Flash
    19:55
    Tuhaf Bağlantılar: Görünmez Goril
    19:55
    Jon ve Kate + 8: İkizler Altı Yaşında
    19:56
    Tamirat-Tadilat: Ferrari 308 GT4 - 1. Bölüm
    19:59
    Haber
    20:00
    Gran Torino
    20:00
    Unfabulous
    20:00
    Spor
    20:00
    Kadri'nin Götürdüğü Yere Git
    20:00
    Marc Dorcel yayını 00:00'da başlayacaktır.
    20:00
    Moda Rüzgarı
    20:00
    İngiltere Federasyon Kupası
    20:00
    My Name Is Earl
    20:00
    NHL
    20:00
    Spor
    20:00
    Clean House/Lara-Marquez Family
    20:00
    Büyülü Dalgalar (Ocean Waves)
    20:00
    Scrubs
    20:00
    Loca'da Sinema Keyfi
    20:00
    Kadri'nin Götürdüğü Yere Git
    20:00
    Vay Canına
    20:00
    Istila / Invasion
    20:00
    Bir Bebeğin Hikayesi
    20:01
    Mixx Tv Müzik
    20:02
    İyi Geceler
    20:03
    Yayınımız 00:00'da Başlamaktadir
    20:05
    Football Celebrations
    20:05
    Football Celebrations
    20:05
    Houston Hayvan Koruma Polisi: 4. Bölüm
    20:10
    Hayvan Dostları
    20:12
    Afrika Uluslar Kupası
    20:15
    Hanımın Çiftliği
    20:15
    Afrika Uluslar Kupası
    20:15
    Hanımın Çiftliği
    20:15
    Alaska: Surviving the Last Frontier: Hunt or be Hu
    20:20
    FBI Dosyaları
    20:20
    In Search of the King Cobra
    20:20
    Nasıl Yapılır: Bölüm 46
    20:20
    Hayatta Kalan Adam: Güney Pasifik
    20:20
    Küçük İnsanlar, Büyük Dünya: Küçükler Dünyası
    20:21
    Gülüm Dalım Çiçeğim
    20:27
    Tamirat-Tadilat: Ferrari 308 GT4 - 2. Bölüm
    20:29
    Fairly Odd Parents
    20:30
    Moto GP
    20:30
    Sporda 2009
    20:30
    The Simpsons
    20:30
    Grounded For Life
    20:30
    MASKE
    20:30
    Tuhaf Hayvanlar
    20:30
    Anne Kurtarma
    20:30
    Kaplan Adası
    20:35
    Geçmişi Olmayan Adam (Bourne Identity, The)
    20:40
    Kaşık Düşmanı
    20:40
    Dönüş (Volver)
    20:45
    Tuhaf Hayvanlar
    20:45
    Nasıl Yapılır: Bölüm 47
    20:45
    Küçük İnsanlar, Büyük Dünya: İkizler?
    20:47
    Çaylak Veterinerler
    20:58
  7. #4
    Üyelik tarihi
    29.Şubat.2008
    Mesajlar
    7,731
    Total 'Thanks' Received by This User :
    0 For This Post
    4,495 Toplam

    Standart

    19-02-10

    Running In Heels/Intern Wars
    18:00
    Marc Dorcel yayını 24:00'da başlayacaktır.
    18:00
    İngiltere Premier Ligi
    18:00
    Şampiyonlar Ligi Özel
    18:00
    Lalola
    18:00
    Spongebob Squarepants
    18:00
    Kanada Pastası / Canadian Pie
    18:00
    Discovery Ocean Planet 2.Bölüm
    18:00
    Tracey
    18:00
    4X4
    18:02
    Camp Lazlo
    18:02
    Haber
    18:02
    Arka Bahçe Bilimi
    18:04
    Emzirme Teknikleri
    18:04
    Ya Hep Ya Hiç (Bring It On: All or Nothing)
    18:10
    Hell's Kitchen
    18:10
    Amerikan Gangsteri (American Gangster)
    18:10
    Gece: Sırtlanlar
    18:15
    Weird Connections: Human Sniffer Dogs
    18:15
    Düşmanlarım Çatlasın
    18:15
    Spor Center (canlı)
    18:15
    Ace Lightning
    18:15
    Savaş Atları
    18:16
    Afişe Takılanlar
    18:19
    Teknosa Türkiye Kupası Banvit-Efespilsen(CANLI)
    18:20
    Milyon Dolarlık Liste: 3. bölüm - Million Dollar Listing: Episode Number 00003
    18:20
    Problem Çocuk 2 (Problem Child 2)
    18:20
    Arka Bahçe Bilimi
    18:20
    Dream Hits
    18:24
    İlişki
    18:28
    Dünyanın En Güçlü Adamı
    18:30
    Zoey 101
    18:30
    Uefa Avrupa Ligi
    18:30
    Kimora: Life In The Fab Lane/My Super Fabulous 8th Birthday
    18:30
    Kayakla Atlama (Antrenman Turları)
    18:30
    Kayakla Atlama (Antrenman Turları)
    18:30
    Paula'nın Yaz Tatili
    18:30
    Bakugan
    18:32
    Avrupa 20
    18:32
    Hamileler için Egzersiz
    18:39
    American Chopper: Iowa Bureau Farm Bike 2
    18:40
    Gece: Gergedan
    18:40
    The Mystery of the Giant Sloth's Cave
    18:40
    Bilim Kurgu: Nasıl Işınlanılır
    18:40
    Kahraman Kurtarıcılar
    18:40
    Bir Varmış Bir Yokmuş
    18:40
    Miami Ink: Kat ve Ami Askerlere Dövme Yapıyor
    18:41
    Koca Kafalar Baba Haber Bülteni
    18:45
    Koca Kafalar Baba Haber Bülteni
    18:45
    Yemek Saati
    18:46
    Hayatım Tiyatro
    18:51
    Uğur Dündar'la Star Haber
    19:00
    Yayınımız Saat 24:00'da Başlayacaktır.
    19:00
    Kanal D Ana Haber
    19:00
    Icarly
    19:00
    Stüdyo Fenerıum
    19:00
    Star Stories
    19:00
    Valentino Rossi'nin En İyi 10 Yarışı
    19:00
    Uğur Dündar'la Star Haber
    19:00
    Kanal D Ana Haber
    19:00
    Split Ends/Rachael Epstein & April Petty
    19:00
    Kolej Basketbolu
    19:00
    Dedektif Gadget’ın Son Serüveni
    19:00
    Megas XLR
    19:00
    Destination X Hawai 2008 5.Bölüm
    19:00
    Spirou
    19:02
    Yatak Vakti
    19:02
    Numbers
    19:05
    Bilim Kurgu: Zamanda Yolculuk
    19:05
    Mixx Tv Müzik
    19:06
    360 Derece
    19:06
    Bebeklerin Gelişimi
    19:07
    Köpek Kimin Olacak?
    19:09
    Doğa Âlemi: Zümrüt Ormanının Kaplanları
    19:10
    Ofis: The Injury - The Office: The Injury
    19:10
    Uslu Dur (Big Stan)
    19:10
    Rough Science
    19:13
    Ölü Balık (Dead Fish)
    19:15
    Olympic Finish Line
    19:15
    Olympic Finish Line
    19:15
    Sport by Victoria
    19:25
    Sport by Victoria
    19:25
    Olympic Countdown
    19:30
    Olympic Countdown
    19:30
    Sen ve Ben
    19:30
    Star Racer: Episode 3
    19:30
    Bir Bulut Olsam
    19:30
    Tuhaf Bağlantılar: Çok Bilen Köpek
    19:30
    Buggin' with Ruud: Amazon, Kill or Cure
    19:30
    Star Stories
    19:30
    Drake & Josh
    19:30
    Ben 10
    19:30
    An Emperess And The Warrıor ( İmparotiçenin Askerleri )
    19:30
    Z-Timi
    19:30
    Jon ve Kate + 8: Cara'nın Özel Günü
    19:31
    30 Rock: Hiatus
    19:35
    Veronica'nın Sihirli Mutfağı
    19:36
    Spor Vizyon
    19:49
    Antik Dönemdekiler Ne Yaptı?
    19:50
    Bir Küçük Bulut
    19:50
    Tuhaf Bağlantılar: Kendini Örümcek Sanan Güve
    19:55
    Amerikan Gangsteri (American Gangster)
    19:55
    Jon ve Kate + 8: Uçakla Utah'a
    19:57
    Hayvan Kurtarma
    19:59
    Loca'da Sinema Keyfi
    20:00
    Fear Factor Extreme
    20:00
    Hoş Geldiniz Bayan Mary - Welcome Back Miss Mary
    20:00
    Marc Dorcel yayını 24:00'da başlayacaktır.
    20:00
    Moda Rüzgarı
    20:00
    Kayakla Atlama (Sıralama Turu)
    20:00
    Kayakla Atlama (Sıralama Turu)
    20:00
    Clean House/Ra'oof Family
    20:00
    Noel Şarkısı (A Christmas Carol: The Musical)
    20:00
    Fear Factor Extreme
    20:00
    Liverpool Klasikleri
    20:00
    Unfabulous
    20:00
    Scrubs
    20:00
    Haber
    20:00
    Tom & Jerry
    20:00
    Romeo Ölmeli / Romeo Must Die
    20:00
    Vay Canına
    20:00
    İyi Geceler
    20:04
    Bir Bebeğin Hikayesi
    20:07
    Bir Yudum İnsan
    20:09
    Phoenix Hayvan Koruma Polisi: Komançi
    20:10
    Treasure Quest: Lusitania Revealed
    20:20
    Spor Center (canlı)
    20:20
    Nasıl Yapılır: Mutfak Bıçakları/ Vitrin Mankenleri/ Çoraplar/ Hipodermi İğneleri
    20:20
    Water Life: Water's Skin
    20:20
    Küçük İnsanlar, Büyük Dünya: Macera Peşinde
    20:22
    Hayvanlar İş Başında
    20:22
    Mixx Tv Müzik
    20:25
    The Simpsons
    20:30
    College Basketball Final
    20:30
    Rita Rocks
    20:30
    Fairly Odd Parents
    20:30
    Tuhaf Hayvanlar
    20:30
    Casper
    20:30
    Ace Lightning
    20:30
    Anne Kurtarma
    20:35
    Nasıl Yapılır: Bölüm 65
    20:45
    Teknosa Türkiye Kupası FB Ülker-T.Telekom(CANLI)
    20:45
    Water Life: Protective Water
    20:45
    Tuhaf Hayvanlar
    20:45
    Küçük İnsanlar, Büyük Dünya: New Orleans Gezisi
    20:47
    Kediniz ve Siz
    20:47
    Shaun the Sheep
    20:50
    Uslu Dur (Big Stan)
    20:55
    Madalya Dağılımı
    20:55
    Madalya Dağılımı
    20:55

  8. 19.Şubat.2010, 16:27
    #4
    Super *********
    19-02-10

    Running In Heels/Intern Wars
    18:00
    Marc Dorcel yayını 24:00'da başlayacaktır.
    18:00
    İngiltere Premier Ligi
    18:00
    Şampiyonlar Ligi Özel
    18:00
    Lalola
    18:00
    Spongebob Squarepants
    18:00
    Kanada Pastası / Canadian Pie
    18:00
    Discovery Ocean Planet 2.Bölüm
    18:00
    Tracey
    18:00
    4X4
    18:02
    Camp Lazlo
    18:02
    Haber
    18:02
    Arka Bahçe Bilimi
    18:04
    Emzirme Teknikleri
    18:04
    Ya Hep Ya Hiç (Bring It On: All or Nothing)
    18:10
    Hell's Kitchen
    18:10
    Amerikan Gangsteri (American Gangster)
    18:10
    Gece: Sırtlanlar
    18:15
    Weird Connections: Human Sniffer Dogs
    18:15
    Düşmanlarım Çatlasın
    18:15
    Spor Center (canlı)
    18:15
    Ace Lightning
    18:15
    Savaş Atları
    18:16
    Afişe Takılanlar
    18:19
    Teknosa Türkiye Kupası Banvit-Efespilsen(CANLI)
    18:20
    Milyon Dolarlık Liste: 3. bölüm - Million Dollar Listing: Episode Number 00003
    18:20
    Problem Çocuk 2 (Problem Child 2)
    18:20
    Arka Bahçe Bilimi
    18:20
    Dream Hits
    18:24
    İlişki
    18:28
    Dünyanın En Güçlü Adamı
    18:30
    Zoey 101
    18:30
    Uefa Avrupa Ligi
    18:30
    Kimora: Life In The Fab Lane/My Super Fabulous 8th Birthday
    18:30
    Kayakla Atlama (Antrenman Turları)
    18:30
    Kayakla Atlama (Antrenman Turları)
    18:30
    Paula'nın Yaz Tatili
    18:30
    Bakugan
    18:32
    Avrupa 20
    18:32
    Hamileler için Egzersiz
    18:39
    American Chopper: Iowa Bureau Farm Bike 2
    18:40
    Gece: Gergedan
    18:40
    The Mystery of the Giant Sloth's Cave
    18:40
    Bilim Kurgu: Nasıl Işınlanılır
    18:40
    Kahraman Kurtarıcılar
    18:40
    Bir Varmış Bir Yokmuş
    18:40
    Miami Ink: Kat ve Ami Askerlere Dövme Yapıyor
    18:41
    Koca Kafalar Baba Haber Bülteni
    18:45
    Koca Kafalar Baba Haber Bülteni
    18:45
    Yemek Saati
    18:46
    Hayatım Tiyatro
    18:51
    Uğur Dündar'la Star Haber
    19:00
    Yayınımız Saat 24:00'da Başlayacaktır.
    19:00
    Kanal D Ana Haber
    19:00
    Icarly
    19:00
    Stüdyo Fenerıum
    19:00
    Star Stories
    19:00
    Valentino Rossi'nin En İyi 10 Yarışı
    19:00
    Uğur Dündar'la Star Haber
    19:00
    Kanal D Ana Haber
    19:00
    Split Ends/Rachael Epstein & April Petty
    19:00
    Kolej Basketbolu
    19:00
    Dedektif Gadget’ın Son Serüveni
    19:00
    Megas XLR
    19:00
    Destination X Hawai 2008 5.Bölüm
    19:00
    Spirou
    19:02
    Yatak Vakti
    19:02
    Numbers
    19:05
    Bilim Kurgu: Zamanda Yolculuk
    19:05
    Mixx Tv Müzik
    19:06
    360 Derece
    19:06
    Bebeklerin Gelişimi
    19:07
    Köpek Kimin Olacak?
    19:09
    Doğa Âlemi: Zümrüt Ormanının Kaplanları
    19:10
    Ofis: The Injury - The Office: The Injury
    19:10
    Uslu Dur (Big Stan)
    19:10
    Rough Science
    19:13
    Ölü Balık (Dead Fish)
    19:15
    Olympic Finish Line
    19:15
    Olympic Finish Line
    19:15
    Sport by Victoria
    19:25
    Sport by Victoria
    19:25
    Olympic Countdown
    19:30
    Olympic Countdown
    19:30
    Sen ve Ben
    19:30
    Star Racer: Episode 3
    19:30
    Bir Bulut Olsam
    19:30
    Tuhaf Bağlantılar: Çok Bilen Köpek
    19:30
    Buggin' with Ruud: Amazon, Kill or Cure
    19:30
    Star Stories
    19:30
    Drake & Josh
    19:30
    Ben 10
    19:30
    An Emperess And The Warrıor ( İmparotiçenin Askerleri )
    19:30
    Z-Timi
    19:30
    Jon ve Kate + 8: Cara'nın Özel Günü
    19:31
    30 Rock: Hiatus
    19:35
    Veronica'nın Sihirli Mutfağı
    19:36
    Spor Vizyon
    19:49
    Antik Dönemdekiler Ne Yaptı?
    19:50
    Bir Küçük Bulut
    19:50
    Tuhaf Bağlantılar: Kendini Örümcek Sanan Güve
    19:55
    Amerikan Gangsteri (American Gangster)
    19:55
    Jon ve Kate + 8: Uçakla Utah'a
    19:57
    Hayvan Kurtarma
    19:59
    Loca'da Sinema Keyfi
    20:00
    Fear Factor Extreme
    20:00
    Hoş Geldiniz Bayan Mary - Welcome Back Miss Mary
    20:00
    Marc Dorcel yayını 24:00'da başlayacaktır.
    20:00
    Moda Rüzgarı
    20:00
    Kayakla Atlama (Sıralama Turu)
    20:00
    Kayakla Atlama (Sıralama Turu)
    20:00
    Clean House/Ra'oof Family
    20:00
    Noel Şarkısı (A Christmas Carol: The Musical)
    20:00
    Fear Factor Extreme
    20:00
    Liverpool Klasikleri
    20:00
    Unfabulous
    20:00
    Scrubs
    20:00
    Haber
    20:00
    Tom & Jerry
    20:00
    Romeo Ölmeli / Romeo Must Die
    20:00
    Vay Canına
    20:00
    İyi Geceler
    20:04
    Bir Bebeğin Hikayesi
    20:07
    Bir Yudum İnsan
    20:09
    Phoenix Hayvan Koruma Polisi: Komançi
    20:10
    Treasure Quest: Lusitania Revealed
    20:20
    Spor Center (canlı)
    20:20
    Nasıl Yapılır: Mutfak Bıçakları/ Vitrin Mankenleri/ Çoraplar/ Hipodermi İğneleri
    20:20
    Water Life: Water's Skin
    20:20
    Küçük İnsanlar, Büyük Dünya: Macera Peşinde
    20:22
    Hayvanlar İş Başında
    20:22
    Mixx Tv Müzik
    20:25
    The Simpsons
    20:30
    College Basketball Final
    20:30
    Rita Rocks
    20:30
    Fairly Odd Parents
    20:30
    Tuhaf Hayvanlar
    20:30
    Casper
    20:30
    Ace Lightning
    20:30
    Anne Kurtarma
    20:35
    Nasıl Yapılır: Bölüm 65
    20:45
    Teknosa Türkiye Kupası FB Ülker-T.Telekom(CANLI)
    20:45
    Water Life: Protective Water
    20:45
    Tuhaf Hayvanlar
    20:45
    Küçük İnsanlar, Büyük Dünya: New Orleans Gezisi
    20:47
    Kediniz ve Siz
    20:47
    Shaun the Sheep
    20:50
    Uslu Dur (Big Stan)
    20:55
    Madalya Dağılımı
    20:55
    Madalya Dağılımı
    20:55
  9. #5
    Üyelik tarihi
    29.Şubat.2008
    Mesajlar
    7,731
    Total 'Thanks' Received by This User :
    0 For This Post
    4,495 Toplam

    Standart

    03-04-10
    AKASYA DURAĞI
    17:59
    Siyah İnci
    18:00
    Black Books
    18:00
    Spongebob Squarepants
    18:00
    Marc Dorcel yayını 24:00'da başlayacaktır.
    18:00
    Newsline
    18:00
    Süper Spor (Canlı)
    18:00
    Yayınımız Saat 24:00'da Başlayacaktır.
    18:00
    NHL
    18:00
    My Celebrity Home/Desperate Housewives
    18:00
    Ed TV
    18:00
    Şampiyonlar Ligi Özel
    18:00
    The Season
    18:00
    Bir Anda Yerle Bir: 9. Bölüm
    18:00
    Dream Hafta Sonu
    18:01
    Arka Bahçe Bilimi
    18:03
    Bebek Masajı
    18:09
    Professionals
    18:10
    SOLITARY
    18:10
    Tracey
    18:12
    Ava Giden...: Nefes Nefese
    18:15
    G-Force
    18:15
    Dinmeyen Sızı
    18:15
    Monk: Bay Monk Dünya Evinde-Monk: Mr Monk Gets Married
    18:20
    Arka Bahçe Bilimi
    18:20
    Mixx Tv Müzik
    18:22
    Unfabulous
    18:30
    Black Books
    18:30
    Oxford – Cambridge Kürek Yarışı
    18:30
    Oxford – Cambridge Kürek Yarışı
    18:30
    Aroma Voleybol Nilüfer Bld.-Karşıyaka (canlı)
    18:30
    Bir Anda Yerle Bir: 10. Bölüm
    18:30
    Yayınımız saat 24:00 ‘da başlayacaktır.
    18:32
    Domino
    18:35
    Hamileler için Egzersiz
    18:37
    Bir Varmış Bir Yokmuş
    18:39
    Pandamonium: You You's Tale
    18:40
    FBI Dosyaları
    18:40
    Tea Road to the Skies: Episode 3
    18:40
    Ava Giden...: Süperduyu
    18:40
    Miami Ink: Yoji Hiç Memnun Değil
    18:40
    Nat.Lampoon's Great American Run
    18:40
    Rupert ve Arkadaşları
    18:41
    Dream Hits
    18:42
    Star Ana Haber
    18:43
    Daha Hızlı Daha Öfkeli (2 Fast 2 Furious)
    18:45
    Final Four Özel
    18:45
    Yemek Saati
    18:47
    Alacakaranlık (Twilight)
    18:50
    Rupert ve Arkadaşları
    18:56
    Uğur Dündar'la Star Haber
    19:00
    Siyah İnci
    19:00
    Ana Haber Bülteni
    19:00
    Whose Line Is It Anyway
    19:00
    iCarly
    19:00
    Dünyanın En Güçlü Adamı
    19:00
    My Celebrity Home/Cameron Mathison
    19:00
    Newsline
    19:00
    Ana Haber Bülteni
    19:00
    Uğur Dündar'la Star Haber
    19:00
    Azgınlık: Havanın Azması
    19:00
    THE GOODE FAMILY
    19:05
    Korkusuz (Fearless)
    19:05
    Bebeklerin Gelişimi
    19:06
    Yatak Vakti
    19:09
    Winx Club
    19:09
    Galapagos: 1. Bölüm
    19:10
    Monk: Bay Monk Hapiste-Monk: Mr Monk Goes To Jail
    19:10
    Nhk Special
    19:10
    Seni Yakacaklar
    19:10
    Aile Reisi
    19:10
    Marvi Hammer
    19:13
    Yukarı Bak (Up)
    19:15
    Ultimate Survival: Siberia 1
    19:30
    Drake & Josh
    19:30
    Whose Line Is It Anyway
    19:30
    FREE RADIO
    19:30
    Dünyanın En Güçlü Adamı
    19:30
    Meerkat Manor: The Death of Romance
    19:30
    Wta Miami (Final)
    19:30
    Wta Miami (Final)
    19:30
    Suçlumu Masum mu
    19:30
    Jon ve Kate + 8: Gosselin Ailesi Hollanda'da
    19:30
    Dan İn Real Life - Şamar Oğlanı
    19:32
    Jurrasic Cubs
    19:34
    Films & Stars
    19:35
    Veronica'nın Sihirli Mutfağı
    19:36
    Suyun Hafızası Var Mıdır?
    19:44
    Spor
    19:50
    Spor
    19:50
    Hadigari Cumhur
    19:51
    Meerkat Manor: The Tale of Ren and Stumpy
    19:55
    Jon ve Kate + 8: Altızlar İlk Kez Dişçide
    19:55
    Agatha Christie'nin Poirot'su: Sarı İris-Agatha Christie's Poirot: Yellow Iris
    20:00
    Akasya Durağı
    20:00
    Asi
    20:00
    Whose Line Is It Anyway
    20:00
    Zoey 101
    20:00
    Hell's Kitchen
    20:00
    Marc Dorcel yayını 24:00'da başlayacaktır.
    20:00
    Küçük Kadınlar
    20:00
    İngiltere Federasyon Kupasının Unutulmaz Anları
    20:00
    Yayınımız 24:00'da Başlamaktadir
    20:00
    Fenerbahçe Acıbadem - Cannes Bayan
    20:00
    Kurtlar Vadisi: Gladio
    20:00
    Home Wars/Home Wars
    20:00
    NHL
    20:00
    Hogfather 1
    20:00
    Akasya Durağı
    20:00
    Moda Rüzgarı
    20:00
    Küçük Kadınlar
    20:00
    Yayınımız Saat 24:00'da Başlayacaktır.
    20:00
    Loca'da Sinema Keyfi
    20:00
    88 Dakika / 88 Minutes
    20:00
    İnanılmaz Kurtuluş: Çin
    20:00
    Kahraman Kaplumbağalar
    20:01
    Mixx Tv Müzik
    20:03
    İyi Geceler
    20:05
    Bir Bebeğin Hikayesi
    20:06
    Kavak Yelleri
    20:07
    Hapishane Köpekleri: Warm Springs
    20:10
    Japan 7 Days
    20:10
    Küçük Kadınlar
    20:18
    Kanunun Kuvveti
    20:20
    The Jeff Corwin Experience: Where's Jeff
    20:20
    Ultimate Survival: Siberia 2
    20:20
    Küçük İnsanlar, Büyük Dünya: Matt'ın Büyük Kumarı
    20:20
    Back At The Barnyard
    20:30
    Scrubs
    20:30
    Tenis Aktif
    20:30
    Hua Mulan
    20:30
    Alacakaranlık (Twilight)
    20:35
    Dream Haber
    20:36
    Anne Kurtarma
    20:36
    Documentary: 20 Minutes
    20:40
    Popcorn
    20:40
    Pastacılar Kralı: Askerler, Kum ve Salatalar
    20:45
    Agatha Christie'nin Poirot'su: Kayıp Vasiyetin Sırrı-Agatha Christie's Poirot: The Case of the Missing Will
    20:50
    Korkusuz (Fearless)
    20:50
    Binbir Gece
    20:50
    Değişen İklim
    20:58

  10. 03.Nisan.2010, 20:33
    #5
    Super *********
    03-04-10
    AKASYA DURAĞI
    17:59
    Siyah İnci
    18:00
    Black Books
    18:00
    Spongebob Squarepants
    18:00
    Marc Dorcel yayını 24:00'da başlayacaktır.
    18:00
    Newsline
    18:00
    Süper Spor (Canlı)
    18:00
    Yayınımız Saat 24:00'da Başlayacaktır.
    18:00
    NHL
    18:00
    My Celebrity Home/Desperate Housewives
    18:00
    Ed TV
    18:00
    Şampiyonlar Ligi Özel
    18:00
    The Season
    18:00
    Bir Anda Yerle Bir: 9. Bölüm
    18:00
    Dream Hafta Sonu
    18:01
    Arka Bahçe Bilimi
    18:03
    Bebek Masajı
    18:09
    Professionals
    18:10
    SOLITARY
    18:10
    Tracey
    18:12
    Ava Giden...: Nefes Nefese
    18:15
    G-Force
    18:15
    Dinmeyen Sızı
    18:15
    Monk: Bay Monk Dünya Evinde-Monk: Mr Monk Gets Married
    18:20
    Arka Bahçe Bilimi
    18:20
    Mixx Tv Müzik
    18:22
    Unfabulous
    18:30
    Black Books
    18:30
    Oxford – Cambridge Kürek Yarışı
    18:30
    Oxford – Cambridge Kürek Yarışı
    18:30
    Aroma Voleybol Nilüfer Bld.-Karşıyaka (canlı)
    18:30
    Bir Anda Yerle Bir: 10. Bölüm
    18:30
    Yayınımız saat 24:00 ‘da başlayacaktır.
    18:32
    Domino
    18:35
    Hamileler için Egzersiz
    18:37
    Bir Varmış Bir Yokmuş
    18:39
    Pandamonium: You You's Tale
    18:40
    FBI Dosyaları
    18:40
    Tea Road to the Skies: Episode 3
    18:40
    Ava Giden...: Süperduyu
    18:40
    Miami Ink: Yoji Hiç Memnun Değil
    18:40
    Nat.Lampoon's Great American Run
    18:40
    Rupert ve Arkadaşları
    18:41
    Dream Hits
    18:42
    Star Ana Haber
    18:43
    Daha Hızlı Daha Öfkeli (2 Fast 2 Furious)
    18:45
    Final Four Özel
    18:45
    Yemek Saati
    18:47
    Alacakaranlık (Twilight)
    18:50
    Rupert ve Arkadaşları
    18:56
    Uğur Dündar'la Star Haber
    19:00
    Siyah İnci
    19:00
    Ana Haber Bülteni
    19:00
    Whose Line Is It Anyway
    19:00
    iCarly
    19:00
    Dünyanın En Güçlü Adamı
    19:00
    My Celebrity Home/Cameron Mathison
    19:00
    Newsline
    19:00
    Ana Haber Bülteni
    19:00
    Uğur Dündar'la Star Haber
    19:00
    Azgınlık: Havanın Azması
    19:00
    THE GOODE FAMILY
    19:05
    Korkusuz (Fearless)
    19:05
    Bebeklerin Gelişimi
    19:06
    Yatak Vakti
    19:09
    Winx Club
    19:09
    Galapagos: 1. Bölüm
    19:10
    Monk: Bay Monk Hapiste-Monk: Mr Monk Goes To Jail
    19:10
    Nhk Special
    19:10
    Seni Yakacaklar
    19:10
    Aile Reisi
    19:10
    Marvi Hammer
    19:13
    Yukarı Bak (Up)
    19:15
    Ultimate Survival: Siberia 1
    19:30
    Drake & Josh
    19:30
    Whose Line Is It Anyway
    19:30
    FREE RADIO
    19:30
    Dünyanın En Güçlü Adamı
    19:30
    Meerkat Manor: The Death of Romance
    19:30
    Wta Miami (Final)
    19:30
    Wta Miami (Final)
    19:30
    Suçlumu Masum mu
    19:30
    Jon ve Kate + 8: Gosselin Ailesi Hollanda'da
    19:30
    Dan İn Real Life - Şamar Oğlanı
    19:32
    Jurrasic Cubs
    19:34
    Films & Stars
    19:35
    Veronica'nın Sihirli Mutfağı
    19:36
    Suyun Hafızası Var Mıdır?
    19:44
    Spor
    19:50
    Spor
    19:50
    Hadigari Cumhur
    19:51
    Meerkat Manor: The Tale of Ren and Stumpy
    19:55
    Jon ve Kate + 8: Altızlar İlk Kez Dişçide
    19:55
    Agatha Christie'nin Poirot'su: Sarı İris-Agatha Christie's Poirot: Yellow Iris
    20:00
    Akasya Durağı
    20:00
    Asi
    20:00
    Whose Line Is It Anyway
    20:00
    Zoey 101
    20:00
    Hell's Kitchen
    20:00
    Marc Dorcel yayını 24:00'da başlayacaktır.
    20:00
    Küçük Kadınlar
    20:00
    İngiltere Federasyon Kupasının Unutulmaz Anları
    20:00
    Yayınımız 24:00'da Başlamaktadir
    20:00
    Fenerbahçe Acıbadem - Cannes Bayan
    20:00
    Kurtlar Vadisi: Gladio
    20:00
    Home Wars/Home Wars
    20:00
    NHL
    20:00
    Hogfather 1
    20:00
    Akasya Durağı
    20:00
    Moda Rüzgarı
    20:00
    Küçük Kadınlar
    20:00
    Yayınımız Saat 24:00'da Başlayacaktır.
    20:00
    Loca'da Sinema Keyfi
    20:00
    88 Dakika / 88 Minutes
    20:00
    İnanılmaz Kurtuluş: Çin
    20:00
    Kahraman Kaplumbağalar
    20:01
    Mixx Tv Müzik
    20:03
    İyi Geceler
    20:05
    Bir Bebeğin Hikayesi
    20:06
    Kavak Yelleri
    20:07
    Hapishane Köpekleri: Warm Springs
    20:10
    Japan 7 Days
    20:10
    Küçük Kadınlar
    20:18
    Kanunun Kuvveti
    20:20
    The Jeff Corwin Experience: Where's Jeff
    20:20
    Ultimate Survival: Siberia 2
    20:20
    Küçük İnsanlar, Büyük Dünya: Matt'ın Büyük Kumarı
    20:20
    Back At The Barnyard
    20:30
    Scrubs
    20:30
    Tenis Aktif
    20:30
    Hua Mulan
    20:30
    Alacakaranlık (Twilight)
    20:35
    Dream Haber
    20:36
    Anne Kurtarma
    20:36
    Documentary: 20 Minutes
    20:40
    Popcorn
    20:40
    Pastacılar Kralı: Askerler, Kum ve Salatalar
    20:45
    Agatha Christie'nin Poirot'su: Kayıp Vasiyetin Sırrı-Agatha Christie's Poirot: The Case of the Missing Will
    20:50
    Korkusuz (Fearless)
    20:50
    Binbir Gece
    20:50
    Değişen İklim
    20:58
  11. #6
    Üyelik tarihi
    29.Şubat.2008
    Mesajlar
    7,731
    Total 'Thanks' Received by This User :
    0 For This Post
    4,495 Toplam

    Standart

    04-04-10
    Haber
    17:59
    SUPER SPOR
    18:00
    ESPN Büyük Dövüşler
    18:00
    Marc Dorcel yayını 24:00'da başlayacaktır.
    18:00
    Binicilik - Paris Horse Show Engel Atlama Grand Pr
    18:00
    Clean House/Thordarson Family
    18:00
    Siyah İnci
    18:00
    Black Books
    18:00
    Spongebob Squarepants
    18:00
    Newsline
    18:00
    Binicilik - Paris Horse Show Engel Atlama Grand Pr
    18:00
    Meraklı Köfteci
    18:00
    Robson Green ile Zor Balıkçılık: Kostarika
    18:00
    Dream Hafta Sonu
    18:00
    Arka Bahçe Bilimi
    18:04
    Tracey
    18:05
    Asiye Nasıl Kurtulur
    18:08
    The Buried Life
    18:10
    Brewster’in Milyonları (Brewster's Millions)
    18:10
    Popcorn
    18:10
    Science Zero
    18:10
    Bebek Masajı
    18:10
    Cesur Çocuklar
    18:10
    Johnny Bravo
    18:10
    Stranger Among Bears: Down the Barrel of a Gun
    18:15
    G-Force
    18:15
    Kurt Adamla Bir Yastıkta: Helen ile Sürü
    18:15
    Arka Bahçe Bilimi
    18:19
    Miami Sosyetesi: Bu İş Bitti-Miami Social: It's Over
    18:20
    Kurt Kız
    18:20
    Spor
    18:20
    NHL on the Fly
    18:30
    Unfabulous
    18:30
    Black Books
    18:30
    Yayınımız saat 24:00 ‘da başlayacaktır.
    18:30
    Fark Yaratanlar
    18:32
    Ace Lightning
    18:34
    Rupert ve Arkadaşları
    18:35
    Ana Haber Bülteni
    18:35
    Bir Varmış Bir Yokmuş
    18:39
    Dogs 101: French Bulldog, Poodle, Airedale, Chihua
    18:40
    Mega World: Switzerland
    18:40
    FBI Dosyaları
    18:40
    GP Racing 2010
    18:40
    Kurt Adamla Bir Yastıkta: Helen, Körebe Oynuyor
    18:40
    Patent Kaydırmaca: Bisikletli Çim Biçme Makinesi
    18:40
    Hamileler için Egzersiz
    18:40
    Miami Ink: Von D Ailesinde Kaynaşma
    18:40
    Daffy Duck
    18:41
    Forgetten Island
    18:42
    Sakura - Cherry Blossom In Japan
    18:45
    Kaza Kurşunu (Knocked Up)
    18:45
    Ana Haber Bülteni
    18:45
    Mixx Tv Müzik
    18:47
    Rupert ve Arkadaşları
    18:48
    Dream Hits
    18:49
    Four Seasons In Japan
    18:50
    Yemek Saati
    18:51
    Winx Club
    18:58
    Sinek Kaydı Traş
    18:59
    Clean House/Bernard/haylock Family
    19:00
    Uğur Dündar'la Star Haber
    19:00
    Newsline
    19:00
    Ana Haber Bülteni
    19:00
    Siyah İnci
    19:00
    Whose Line Is It Anyway
    19:00
    iCarly
    19:00
    Ana Haber Bülteni
    19:00
    Uğur Dündar'la Star Haber
    19:00
    ABVL Nilüfer BLD - Karşuyaka
    19:00
    Yayınımız Saat 24:00'da Başlayacaktır.
    19:00
    Dünyanın En Güçlü Adamı
    19:00
    Irmak Canavarları: Timsah Zargana
    19:00
    Yepyeni
    19:01
    Haber
    19:04
    LIFE AND TIMES OF TIM
    19:05
    Patent Kaydırmaca: Mükemmel Fare Kapanı
    19:05
    Yatak Vakti
    19:07
    Aile Reisi
    19:09
    Kirpi
    19:10
    30 Rock
    19:10
    Büyük Savana Yarışı: Büyük Maraton
    19:10
    World Tv Special Programme
    19:10
    Bebeklerin Gelişimi
    19:10
    Marvi Hammer
    19:13
    Tom & Jerry
    19:14
    Taksi 3 (Taxi 3)
    19:15
    Yukarı Bak (Up)
    19:15
    Özel Tim 19 / Special Unit
    19:16
    Akrep Kral (Scorpion King)
    19:20
    Jurrasic Cubs
    19:26
    Yanlış Pantolon
    19:29
    Snooker Çin Açık (Final)
    19:30
    Baseball Tonight
    19:30
    Snooker Çin Açık (Final)
    19:30
    Drake & Josh
    19:30
    Whose Line Is It Anyway
    19:30
    Suçlumu Masum mu
    19:30
    NYC: Inside Out: Episode 1
    19:30
    Meerkat Manor: Sibling Rivalry
    19:30
    Bu Ne Hakkında?: Baştan Çıkarma Sanatı
    19:30
    Jon ve Kate + 8: Gosselin Ailesi 4 Temmuz Bayramında
    19:30
    Spor Vizyon
    19:33
    Ofis: The Dundies-The Office: The Dundies
    19:35
    Cleveland
    19:35
    Pinokyo
    19:36
    Dream Hits
    19:37
    Deli Deli Küpeli
    19:38
    Haber
    19:40
    Veronica'nın Sihirli Mutfağı
    19:40
    Euro D Haber
    19:41
    Sincap Çocuk
    19:44
    Nano Teknoloji
    19:44
    Nasıl İsyan Etmem
    19:50
    Euro Star Haber Bülteni
    19:50
    Çok Güzel Hareketler Bunlar Özet
    19:51
    Meerkat Manor: Heavy Is the Crown
    19:55
    Jon ve Kate + 8: Şeker Yükselmesi
    19:55
    Kahraman Kaplumbağalar
    19:56
    Loca'da Sinema Keyfi
    20:00
    Zor Ölüm 4
    20:00
    Sahil Güvenlik: Yakala ve Bırak-Sea Patrol: Catch And Release
    20:00
    İngiltere Federasyon Kupasının Unutulmaz Anları
    20:00
    Yayınımız 24:00'da Başlamaktadir
    20:00
    Kurtlar Vadisi: Gladio
    20:00
    NCAA Turnuvası Final Four 2. Maç
    20:00
    Clean House/Medel Family
    20:00
    Kahraman Köpek Balto (Balto 3:Winggs Of Change)
    20:00
    Dollhouse
    20:00
    Zor Ölüm 4
    20:00
    Marc Dorcel yayını 24:00'da başlayacaktır.
    20:00
    Spor
    20:00
    Newsline
    20:00
    Moda Rüzgarı
    20:00
    Asi
    20:00
    Scrubs
    20:00
    Zoey 101
    20:00
    Spor
    20:00
    Kırılma Noktası: Limuzin
    20:00
    Mermaids (Deniz Kızları)
    20:00
    Son Samuray / The Last Samurai
    20:01
    Dışarıda görkemli bir gün
    20:01
    İyi Geceler
    20:03
    Haber
    20:04
    Çok Güzel Hareketler Bunlar
    20:09
    Austin Stevens'ın Serüvenleri: Fillerin Saldırısı
    20:10
    Asia 7Days
    20:10
    Bir Bebeğin Hikayesi
    20:10
    Bkm Mutfak Çok Güzel Hareketler Bunlar
    20:15
    Bkm Mutfak Çok Güzel Hareketler Bunlar
    20:15
    Ben 10: Alien Force
    20:17
    Escape to Chimp Eden: Moving Day for the Adults, P
    20:20
    Time Warp: Stone Breaking
    20:20
    Adli Tıp Yakalar
    20:20
    Uzay Öncüsü: Callisto
    20:20
    Küçük İnsanlar, Büyük Dünya: Çiftlikte Olup Bitenler
    20:20
    Kokpit
    20:24
    Hua Mulan
    20:25
    Nancy Drew
    20:29
    Back At The Barnyard
    20:30
    Scrubs
    20:30
    Science Clips
    20:40
    Anne Kurtarma
    20:41
    Dream Haber
    20:42
    Time Warp: Will It Blend
    20:45
    Escape to Chimp Eden: Growing Pains for the Infant
    20:45
    Garfield
    20:45
    Pastacılar Kralı: Çin Kültürü ve Cannolis Bayramı
    20:45
    Mixx Tv Müzik
    20:48
    Gece Gündüz
    20:49
    Tomohiro's Railway Tour Of China
    20:50
    Kirpi
    20:55
    Dream Hits
    20:56

  12. 04.Nisan.2010, 15:48
    #6
    Super *********
    04-04-10
    Haber
    17:59
    SUPER SPOR
    18:00
    ESPN Büyük Dövüşler
    18:00
    Marc Dorcel yayını 24:00'da başlayacaktır.
    18:00
    Binicilik - Paris Horse Show Engel Atlama Grand Pr
    18:00
    Clean House/Thordarson Family
    18:00
    Siyah İnci
    18:00
    Black Books
    18:00
    Spongebob Squarepants
    18:00
    Newsline
    18:00
    Binicilik - Paris Horse Show Engel Atlama Grand Pr
    18:00
    Meraklı Köfteci
    18:00
    Robson Green ile Zor Balıkçılık: Kostarika
    18:00
    Dream Hafta Sonu
    18:00
    Arka Bahçe Bilimi
    18:04
    Tracey
    18:05
    Asiye Nasıl Kurtulur
    18:08
    The Buried Life
    18:10
    Brewster’in Milyonları (Brewster's Millions)
    18:10
    Popcorn
    18:10
    Science Zero
    18:10
    Bebek Masajı
    18:10
    Cesur Çocuklar
    18:10
    Johnny Bravo
    18:10
    Stranger Among Bears: Down the Barrel of a Gun
    18:15
    G-Force
    18:15
    Kurt Adamla Bir Yastıkta: Helen ile Sürü
    18:15
    Arka Bahçe Bilimi
    18:19
    Miami Sosyetesi: Bu İş Bitti-Miami Social: It's Over
    18:20
    Kurt Kız
    18:20
    Spor
    18:20
    NHL on the Fly
    18:30
    Unfabulous
    18:30
    Black Books
    18:30
    Yayınımız saat 24:00 ‘da başlayacaktır.
    18:30
    Fark Yaratanlar
    18:32
    Ace Lightning
    18:34
    Rupert ve Arkadaşları
    18:35
    Ana Haber Bülteni
    18:35
    Bir Varmış Bir Yokmuş
    18:39
    Dogs 101: French Bulldog, Poodle, Airedale, Chihua
    18:40
    Mega World: Switzerland
    18:40
    FBI Dosyaları
    18:40
    GP Racing 2010
    18:40
    Kurt Adamla Bir Yastıkta: Helen, Körebe Oynuyor
    18:40
    Patent Kaydırmaca: Bisikletli Çim Biçme Makinesi
    18:40
    Hamileler için Egzersiz
    18:40
    Miami Ink: Von D Ailesinde Kaynaşma
    18:40
    Daffy Duck
    18:41
    Forgetten Island
    18:42
    Sakura - Cherry Blossom In Japan
    18:45
    Kaza Kurşunu (Knocked Up)
    18:45
    Ana Haber Bülteni
    18:45
    Mixx Tv Müzik
    18:47
    Rupert ve Arkadaşları
    18:48
    Dream Hits
    18:49
    Four Seasons In Japan
    18:50
    Yemek Saati
    18:51
    Winx Club
    18:58
    Sinek Kaydı Traş
    18:59
    Clean House/Bernard/haylock Family
    19:00
    Uğur Dündar'la Star Haber
    19:00
    Newsline
    19:00
    Ana Haber Bülteni
    19:00
    Siyah İnci
    19:00
    Whose Line Is It Anyway
    19:00
    iCarly
    19:00
    Ana Haber Bülteni
    19:00
    Uğur Dündar'la Star Haber
    19:00
    ABVL Nilüfer BLD - Karşuyaka
    19:00
    Yayınımız Saat 24:00'da Başlayacaktır.
    19:00
    Dünyanın En Güçlü Adamı
    19:00
    Irmak Canavarları: Timsah Zargana
    19:00
    Yepyeni
    19:01
    Haber
    19:04
    LIFE AND TIMES OF TIM
    19:05
    Patent Kaydırmaca: Mükemmel Fare Kapanı
    19:05
    Yatak Vakti
    19:07
    Aile Reisi
    19:09
    Kirpi
    19:10
    30 Rock
    19:10
    Büyük Savana Yarışı: Büyük Maraton
    19:10
    World Tv Special Programme
    19:10
    Bebeklerin Gelişimi
    19:10
    Marvi Hammer
    19:13
    Tom & Jerry
    19:14
    Taksi 3 (Taxi 3)
    19:15
    Yukarı Bak (Up)
    19:15
    Özel Tim 19 / Special Unit
    19:16
    Akrep Kral (Scorpion King)
    19:20
    Jurrasic Cubs
    19:26
    Yanlış Pantolon
    19:29
    Snooker Çin Açık (Final)
    19:30
    Baseball Tonight
    19:30
    Snooker Çin Açık (Final)
    19:30
    Drake & Josh
    19:30
    Whose Line Is It Anyway
    19:30
    Suçlumu Masum mu
    19:30
    NYC: Inside Out: Episode 1
    19:30
    Meerkat Manor: Sibling Rivalry
    19:30
    Bu Ne Hakkında?: Baştan Çıkarma Sanatı
    19:30
    Jon ve Kate + 8: Gosselin Ailesi 4 Temmuz Bayramında
    19:30
    Spor Vizyon
    19:33
    Ofis: The Dundies-The Office: The Dundies
    19:35
    Cleveland
    19:35
    Pinokyo
    19:36
    Dream Hits
    19:37
    Deli Deli Küpeli
    19:38
    Haber
    19:40
    Veronica'nın Sihirli Mutfağı
    19:40
    Euro D Haber
    19:41
    Sincap Çocuk
    19:44
    Nano Teknoloji
    19:44
    Nasıl İsyan Etmem
    19:50
    Euro Star Haber Bülteni
    19:50
    Çok Güzel Hareketler Bunlar Özet
    19:51
    Meerkat Manor: Heavy Is the Crown
    19:55
    Jon ve Kate + 8: Şeker Yükselmesi
    19:55
    Kahraman Kaplumbağalar
    19:56
    Loca'da Sinema Keyfi
    20:00
    Zor Ölüm 4
    20:00
    Sahil Güvenlik: Yakala ve Bırak-Sea Patrol: Catch And Release
    20:00
    İngiltere Federasyon Kupasının Unutulmaz Anları
    20:00
    Yayınımız 24:00'da Başlamaktadir
    20:00
    Kurtlar Vadisi: Gladio
    20:00
    NCAA Turnuvası Final Four 2. Maç
    20:00
    Clean House/Medel Family
    20:00
    Kahraman Köpek Balto (Balto 3:Winggs Of Change)
    20:00
    Dollhouse
    20:00
    Zor Ölüm 4
    20:00
    Marc Dorcel yayını 24:00'da başlayacaktır.
    20:00
    Spor
    20:00
    Newsline
    20:00
    Moda Rüzgarı
    20:00
    Asi
    20:00
    Scrubs
    20:00
    Zoey 101
    20:00
    Spor
    20:00
    Kırılma Noktası: Limuzin
    20:00
    Mermaids (Deniz Kızları)
    20:00
    Son Samuray / The Last Samurai
    20:01
    Dışarıda görkemli bir gün
    20:01
    İyi Geceler
    20:03
    Haber
    20:04
    Çok Güzel Hareketler Bunlar
    20:09
    Austin Stevens'ın Serüvenleri: Fillerin Saldırısı
    20:10
    Asia 7Days
    20:10
    Bir Bebeğin Hikayesi
    20:10
    Bkm Mutfak Çok Güzel Hareketler Bunlar
    20:15
    Bkm Mutfak Çok Güzel Hareketler Bunlar
    20:15
    Ben 10: Alien Force
    20:17
    Escape to Chimp Eden: Moving Day for the Adults, P
    20:20
    Time Warp: Stone Breaking
    20:20
    Adli Tıp Yakalar
    20:20
    Uzay Öncüsü: Callisto
    20:20
    Küçük İnsanlar, Büyük Dünya: Çiftlikte Olup Bitenler
    20:20
    Kokpit
    20:24
    Hua Mulan
    20:25
    Nancy Drew
    20:29
    Back At The Barnyard
    20:30
    Scrubs
    20:30
    Science Clips
    20:40
    Anne Kurtarma
    20:41
    Dream Haber
    20:42
    Time Warp: Will It Blend
    20:45
    Escape to Chimp Eden: Growing Pains for the Infant
    20:45
    Garfield
    20:45
    Pastacılar Kralı: Çin Kültürü ve Cannolis Bayramı
    20:45
    Mixx Tv Müzik
    20:48
    Gece Gündüz
    20:49
    Tomohiro's Railway Tour Of China
    20:50
    Kirpi
    20:55
    Dream Hits
    20:56
  13. #7
    Üyelik tarihi
    14.Mayıs.2009
    Yaş
    39
    Mesajlar
    11,045
    Total 'Thanks' Received by This User :
    0 For This Post
    3,178 Toplam

    Standart

    22-07-10
    Marc Dorcel yayını 24:00'da başlayacaktır.
    18:00
    NEWSLINE
    18:00
    Dallas Divas & Daughters/Raising The Rich
    18:00
    Premier Lig
    18:00
    Zoraki Tatil (Four Christmases)
    18:00
    Yayınımız Saat 24:00'da Başlayacaktır.
    18:00
    Analia
    18:00
    Rodney
    18:00
    Arkadaşım Viking
    18:00
    Dinozor Timi
    18:00
    Şirket Sırları 1 / Patriarch 1.Blm
    18:01
    Arka Bahçe Bilimi
    18:05
    Aşk Mahkumu
    18:10
    Veronica'nın Sihirli Mutfağı
    18:10
    Stranger Among Bears: The End of Bear Haven
    18:15
    Aşçıbaşı Sizin Evde: Amanda
    18:15
    Nick Baker ve Farklı Yaratıklar: At Nalı Yengeci
    18:15
    Sarayda Hastalık ve Ölüm: 3. Bölüm
    18:20
    Başka Bir Gün-Another Day
    18:20
    Arka Bahçe Bilimi
    18:20
    Dream Hits
    18:21
    Büyücülük Okulu 1 (Earthsea2)
    18:25
    Jcvd
    18:25
    Ace Lightning
    18:26
    Dallas Divas & Daughters/Don't Mess With Mean
    18:30
    BEGIN Japanology
    18:30
    Ring Köşesi
    18:30
    Scrubs
    18:30
    Tracey
    18:30
    Pastacılar Kralı: Askerler, Kum ve Salatalar
    18:32
    FBI Dosyaları
    18:40
    Dogs 101: English Bulldog, Collie, Wire Fox Terrie
    18:40
    Miami Ink: Erkekler Dünyasında Bir Kadın
    18:40
    Overhaulin': SEMA – Radical Roadster
    18:40
    Yakalarsan Senindir: Beter Skuter
    18:40
    Bir Varmış Bir Yokmuş
    18:40
    Ebeveynlerin Dünyası
    18:41
    Sislerin İçinden (In The Electric Mist)
    18:45
    Eurogoals Flash
    18:45
    Sislerin İçinden (In The Electric Mist)
    18:45
    Eurogoals Flash
    18:45
    Yemek Saati
    18:45
    Star Haber
    19:00
    Ana Haber Bülteni
    19:00
    Split Ends/John Barrett & Lynn Mikels
    19:00
    NEWSLINE
    19:00
    ABD Açık Maçları
    19:00
    Bornova Bornova
    19:00
    Yayınımız Saat 24:00'da Başlamaktadır
    19:00
    Star Haber
    19:00
    Scrubs
    19:00
    Asi
    19:00
    Ana Haber Bülteni
    19:00
    Winx Club
    19:00
    Gelecek Korkutucu
    19:00
    Yatak Vakti
    19:00
    Sınır Güvenliği: 14. Bölüm
    19:02
    Elektra
    19:05
    Elektra
    19:05
    Afrika'nın Yabancıları
    19:10
    Aile ve Arkadaşlar
    19:11
    Mühendislik Harikaları: Petrol Platformları
    19:15
    NIHONGO QUICK LESSON
    19:15
    Quantum
    19:15
    Canım
    19:16
    Okyanus Kızının Yeni Serüvenleri
    19:22
    Baseball Tonight
    19:30
    Asian Inspiration
    19:30
    Sinema Bilimi: Hareket Denetimi
    19:30
    Animal Cops Houston: Fearless in Duty
    19:30
    Globeriders: Georgia, Azerbaijan and Turkmenistan
    19:30
    Jon ve Kate + 8: Haydi Okula!
    19:30
    Two And A Half Men
    19:30
    İddia Makamı
    19:30
    Neden
    19:30
    Son Moda Cihazlar: 9. Bölüm
    19:32
    Zulüm
    19:37
    Anneliğe Doğru
    19:40
    Films & Stars
    19:44
    Bilim ve Teknikte Dönüm Noktaları
    19:44
    Four Seasons in Japan
    19:50
    Sabrina
    19:50
    Pastacılar Kralı: Güvercinler, Ördekler ve Tatlılar
    19:55
    Alias 16.Bölüm "The Prophecy"
    19:59
    Law & Order: Vurguncu-Law & Order: Profiteer
    20:00
    NEWSLINE
    20:00
    Clean House: Search For The Messiest Home In The Country/The Bhandari Family
    20:00
    Spor
    20:00
    Fransa Bisiklet Turu
    20:00
    Kızlar Erkeklerden Ne İster (Angus, Thong And Pe
    20:00
    Moda Rüzgarı
    20:00
    Beyzbol
    20:00
    Fransa Bisiklet Turu
    20:00
    Marc Dorcel yayını 24:00'da başlayacaktır.
    20:00
    Star Spor
    20:00
    ESPN Büyük Dövüşler
    20:00
    Yayınımız Saat 24:00'da Başlayacaktır.
    20:00
    Alis Harikalar Diyarında (Alice In Wonderland)
    20:00
    Star Spor
    20:00
    Loca'da Sinema Keyfi
    20:00
    Alias
    20:00
    Tatlı Intıkam
    20:00
    Spor
    20:00
    Vay Canına
    20:00
    Nefretin Ötesinde / Quicksand
    20:00
    Nasıl Yapılmış: 2. Bölüm
    20:01
    İyi Geceler
    20:02
    Bilim ve Teknikte Dönüm Noktaları
    20:04
    Benim Annem Bir Melek
    20:07
    Fight Club
    20:10
    Çarkıfelek
    20:10
    Fight Club
    20:10
    Tarih Öncesi: Denver
    20:10
    Çarkıfelek
    20:10
    Houston Hayvan Koruma Polisi: Mezarlık Çiftliği
    20:10
    Annelik Mücadelesi
    20:10
    Bkm Mutfak Çok Güzel Hareketler Bunlar
    20:15
    Exclusive Gardens of Kyoto
    20:15
    Bkm Mutfak Çok Güzel Hareketler Bunlar
    20:15
    Korku Hikayeleri
    20:15
    Nasıl Yapılmış: 58. Bölüm
    20:20
    Paula Zahn ile Cinayet Dosyası
    20:20
    Escape to Chimp Eden: Josephine's The Name, Troubl
    20:20
    Ultimate Survival: South Dakota
    20:20
    Küçük İnsanlar, Büyük Dünya: Traktör ve Kaplumbağa
    20:20
    Rough Science
    20:25
    Popcorn
    20:28
    Today's Close-up
    20:30
    ESPN Büyük Dövüşler
    20:30
    Yayınımız saat 24:00 ‘da başlayacaktır.
    20:30
    Toopy Ve Binoo
    20:30
    Fabrikasyon: Pamuklu Çubuklar / Tilt Oyun Makineleri / Fayanslar / Ekmek Hamuru
    20:31
    Ace Lightning
    20:37
    Ebeveynlik Provası
    20:41
    Birkaç Güzel Gün İçin
    20:43
    Nasıl Yapılmış: 59. Bölüm
    20:45
    Orangutan Island: Many Happy Returns
    20:45
    Gelinliğe evet: Hazır mı Değil mi?
    20:45
    Law & Order: Şarap Konuşturur-Law & Order: In Vino Veritas
    20:50
    Elektra
    20:50
    Elektra
    20:50

  14. 22.Temmuz.2010, 11:33
    #7
    Super Moderator
    22-07-10
    Marc Dorcel yayını 24:00'da başlayacaktır.
    18:00
    NEWSLINE
    18:00
    Dallas Divas & Daughters/Raising The Rich
    18:00
    Premier Lig
    18:00
    Zoraki Tatil (Four Christmases)
    18:00
    Yayınımız Saat 24:00'da Başlayacaktır.
    18:00
    Analia
    18:00
    Rodney
    18:00
    Arkadaşım Viking
    18:00
    Dinozor Timi
    18:00
    Şirket Sırları 1 / Patriarch 1.Blm
    18:01
    Arka Bahçe Bilimi
    18:05
    Aşk Mahkumu
    18:10
    Veronica'nın Sihirli Mutfağı
    18:10
    Stranger Among Bears: The End of Bear Haven
    18:15
    Aşçıbaşı Sizin Evde: Amanda
    18:15
    Nick Baker ve Farklı Yaratıklar: At Nalı Yengeci
    18:15
    Sarayda Hastalık ve Ölüm: 3. Bölüm
    18:20
    Başka Bir Gün-Another Day
    18:20
    Arka Bahçe Bilimi
    18:20
    Dream Hits
    18:21
    Büyücülük Okulu 1 (Earthsea2)
    18:25
    Jcvd
    18:25
    Ace Lightning
    18:26
    Dallas Divas & Daughters/Don't Mess With Mean
    18:30
    BEGIN Japanology
    18:30
    Ring Köşesi
    18:30
    Scrubs
    18:30
    Tracey
    18:30
    Pastacılar Kralı: Askerler, Kum ve Salatalar
    18:32
    FBI Dosyaları
    18:40
    Dogs 101: English Bulldog, Collie, Wire Fox Terrie
    18:40
    Miami Ink: Erkekler Dünyasında Bir Kadın
    18:40
    Overhaulin': SEMA – Radical Roadster
    18:40
    Yakalarsan Senindir: Beter Skuter
    18:40
    Bir Varmış Bir Yokmuş
    18:40
    Ebeveynlerin Dünyası
    18:41
    Sislerin İçinden (In The Electric Mist)
    18:45
    Eurogoals Flash
    18:45
    Sislerin İçinden (In The Electric Mist)
    18:45
    Eurogoals Flash
    18:45
    Yemek Saati
    18:45
    Star Haber
    19:00
    Ana Haber Bülteni
    19:00
    Split Ends/John Barrett & Lynn Mikels
    19:00
    NEWSLINE
    19:00
    ABD Açık Maçları
    19:00
    Bornova Bornova
    19:00
    Yayınımız Saat 24:00'da Başlamaktadır
    19:00
    Star Haber
    19:00
    Scrubs
    19:00
    Asi
    19:00
    Ana Haber Bülteni
    19:00
    Winx Club
    19:00
    Gelecek Korkutucu
    19:00
    Yatak Vakti
    19:00
    Sınır Güvenliği: 14. Bölüm
    19:02
    Elektra
    19:05
    Elektra
    19:05
    Afrika'nın Yabancıları
    19:10
    Aile ve Arkadaşlar
    19:11
    Mühendislik Harikaları: Petrol Platformları
    19:15
    NIHONGO QUICK LESSON
    19:15
    Quantum
    19:15
    Canım
    19:16
    Okyanus Kızının Yeni Serüvenleri
    19:22
    Baseball Tonight
    19:30
    Asian Inspiration
    19:30
    Sinema Bilimi: Hareket Denetimi
    19:30
    Animal Cops Houston: Fearless in Duty
    19:30
    Globeriders: Georgia, Azerbaijan and Turkmenistan
    19:30
    Jon ve Kate + 8: Haydi Okula!
    19:30
    Two And A Half Men
    19:30
    İddia Makamı
    19:30
    Neden
    19:30
    Son Moda Cihazlar: 9. Bölüm
    19:32
    Zulüm
    19:37
    Anneliğe Doğru
    19:40
    Films & Stars
    19:44
    Bilim ve Teknikte Dönüm Noktaları
    19:44
    Four Seasons in Japan
    19:50
    Sabrina
    19:50
    Pastacılar Kralı: Güvercinler, Ördekler ve Tatlılar
    19:55
    Alias 16.Bölüm "The Prophecy"
    19:59
    Law & Order: Vurguncu-Law & Order: Profiteer
    20:00
    NEWSLINE
    20:00
    Clean House: Search For The Messiest Home In The Country/The Bhandari Family
    20:00
    Spor
    20:00
    Fransa Bisiklet Turu
    20:00
    Kızlar Erkeklerden Ne İster (Angus, Thong And Pe
    20:00
    Moda Rüzgarı
    20:00
    Beyzbol
    20:00
    Fransa Bisiklet Turu
    20:00
    Marc Dorcel yayını 24:00'da başlayacaktır.
    20:00
    Star Spor
    20:00
    ESPN Büyük Dövüşler
    20:00
    Yayınımız Saat 24:00'da Başlayacaktır.
    20:00
    Alis Harikalar Diyarında (Alice In Wonderland)
    20:00
    Star Spor
    20:00
    Loca'da Sinema Keyfi
    20:00
    Alias
    20:00
    Tatlı Intıkam
    20:00
    Spor
    20:00
    Vay Canına
    20:00
    Nefretin Ötesinde / Quicksand
    20:00
    Nasıl Yapılmış: 2. Bölüm
    20:01
    İyi Geceler
    20:02
    Bilim ve Teknikte Dönüm Noktaları
    20:04
    Benim Annem Bir Melek
    20:07
    Fight Club
    20:10
    Çarkıfelek
    20:10
    Fight Club
    20:10
    Tarih Öncesi: Denver
    20:10
    Çarkıfelek
    20:10
    Houston Hayvan Koruma Polisi: Mezarlık Çiftliği
    20:10
    Annelik Mücadelesi
    20:10
    Bkm Mutfak Çok Güzel Hareketler Bunlar
    20:15
    Exclusive Gardens of Kyoto
    20:15
    Bkm Mutfak Çok Güzel Hareketler Bunlar
    20:15
    Korku Hikayeleri
    20:15
    Nasıl Yapılmış: 58. Bölüm
    20:20
    Paula Zahn ile Cinayet Dosyası
    20:20
    Escape to Chimp Eden: Josephine's The Name, Troubl
    20:20
    Ultimate Survival: South Dakota
    20:20
    Küçük İnsanlar, Büyük Dünya: Traktör ve Kaplumbağa
    20:20
    Rough Science
    20:25
    Popcorn
    20:28
    Today's Close-up
    20:30
    ESPN Büyük Dövüşler
    20:30
    Yayınımız saat 24:00 ‘da başlayacaktır.
    20:30
    Toopy Ve Binoo
    20:30
    Fabrikasyon: Pamuklu Çubuklar / Tilt Oyun Makineleri / Fayanslar / Ekmek Hamuru
    20:31
    Ace Lightning
    20:37
    Ebeveynlik Provası
    20:41
    Birkaç Güzel Gün İçin
    20:43
    Nasıl Yapılmış: 59. Bölüm
    20:45
    Orangutan Island: Many Happy Returns
    20:45
    Gelinliğe evet: Hazır mı Değil mi?
    20:45
    Law & Order: Şarap Konuşturur-Law & Order: In Vino Veritas
    20:50
    Elektra
    20:50
    Elektra
    20:50
  15. #8
    Üyelik tarihi
    29.Şubat.2008
    Mesajlar
    7,731
    Total 'Thanks' Received by This User :
    0 For This Post
    4,495 Toplam

    Standart

    23-07-10
    Rodney
    18:00
    Premier Lig
    18:00
    Alis Harikalar Diyarında (Alice In Wonderland)
    18:00
    Yayınımız Saat 24:00'da Başlayacaktır.
    18:00
    Marc Dorcel yayını 24:00'da başlayacaktır.
    18:00
    NEWSLINE
    18:00
    Dish, The /The Dish 268
    18:00
    Hero 108
    18:00
    Arkadaşım Viking
    18:00
    Doktorum
    18:00
    Adadaki Hazine 1. Blm / Treasure Island 1
    18:01
    Arka Bahçe Bilimi
    18:04
    Veronica'nın Sihirli Mutfağı
    18:04
    Trabzonsor - S.Lıege
    18:06
    Dinozor Timi
    18:08
    CSI
    18:10
    Şahane Okyanus Serüvenleri: 3. Bölüm
    18:15
    Şahane Okyanus Serüvenleri: 3. Bölüm
    18:15
    Aşçıbaşı Sizin Evde: Griff
    18:15
    Weird Connections: The Sound of Vomit
    18:15
    Kara Sevda
    18:17
    Miami Sosyetesi: Şüphe Götürmeyen Hatalar-Miami Social: False Positives
    18:20
    Arka Bahçe Bilimi
    18:20
    Dream Hits
    18:24
    Büyücülük Okulu 2 (Earthsea 2)
    18:25
    Judging Amy (Yargıç Amy)
    18:27
    Bakugan
    18:29
    Ring Köşesi
    18:30
    Softball
    18:30
    Softball
    18:30
    Softball
    18:30
    Avrupa 19 Yaşaltı Futbol Şampiyonası
    18:30
    Style Her Famous/Cameron Diaz
    18:30
    Special Programme
    18:30
    Avrupa 19 Yaşaltı Futbol Şampiyonası
    18:30
    Wanted
    18:30
    Scrubs
    18:30
    Wanted
    18:30
    Tracey
    18:30
    Cash
    18:30
    Avrupa 20
    18:31
    Pastacılar Kralı: Çin Kültürü ve Cannolis Bayramı
    18:31
    Ace Lightning
    18:31
    Ebeveynlerin Dünyası
    18:34
    Gorilla School: Fire and Water
    18:40
    FBI Dosyaları
    18:40
    Overhaulin': The Marks Return – Chip's Picks
    18:40
    Miami Ink: İş Görüşmesinin Böylesi
    18:40
    Son Moda Cihazlar: 14. Bölüm
    18:40
    Bir Varmış Bir Yokmuş
    18:40
    Spor Vizyon
    18:44
    Demir Adam (Iron Man)
    18:45
    Demir Adam (Iron Man)
    18:45
    Yemek Saati
    18:47
    Sait Gürsoy'la Başarıya Doğru
    18:56
    Scrubs
    19:00
    Asi
    19:00
    Ana Haber Bülteni
    19:00
    Herkesin Keyfi Yerinde (Everybody's Fine)
    19:00
    Yayınımız Saat 24:00'da Başlamaktadır
    19:00
    Star Haber
    19:00
    Star Haber
    19:00
    Futbol - Uhren Kupası
    19:00
    Ana Haber Bülteni
    19:00
    NEWSLINE
    19:00
    Jerseylicious/Jersey Girl Brawl
    19:00
    Futbol - Uhren Kupası
    19:00
    ABD Açık Maçları
    19:00
    Megas XLR
    19:00
    Winx Club
    19:00
    Sınır Güvenliği: 15. Bölüm
    19:01
    Gelecek Korkutucu
    19:01
    Yatak Vakti
    19:04
    Dhani Tackles The Globe
    19:05
    Gorilla School: The Waiting Game
    19:05
    Son Moda Cihazlar: 15. Bölüm
    19:05
    Aile ve Arkadaşlar
    19:07
    Saba ve Gergedanın Sırrı
    19:10
    Çok Çılgın: Aferin Sana!-Pretty Wicked: You're it Girl
    19:10
    Saba ve Gergedanın Sırrı
    19:10
    Marvi Hammer
    19:14
    NIHONGO QUICK LESSON
    19:15
    Okyanus Kızının Yeni Serüvenleri
    19:25
    Animal Cops Philadelphia: Bones
    19:30
    China Wow!
    19:30
    Two And A Half Men
    19:30
    Bilim Kurgudaki Bilim: Yıldız Gemileri
    19:30
    Teşhis Bilinmiyor
    19:30
    Jon ve Kate + 8: Kamp Hazırlığı
    19:30
    Globeriders: Uzbekistan, Kyrgyzstan and Kazakhstan
    19:30
    Ben 10
    19:30
    Neden
    19:30
    Dream Hits
    19:30
    Son Moda Cihazlar: 10. Bölüm
    19:31
    Firari Aşıklar
    19:36
    Anneliğe Doğru
    19:37
    Sahil Günlüğü
    19:38
    Haber
    19:40
    Eurogoals Flash
    19:45
    Eurogoals Flash
    19:45
    Bilim ve Teknikte Dönüm Noktaları
    19:45
    Sabrina
    19:51
    Orada
    19:54
    Futbol - Uhren Kupası
    19:55
    Futbol - Uhren Kupası
    19:55
    Bilim Kurgudaki Bilim: Uzayı Büken Motor
    19:55
    Pastacılar Kralı: Müze, Hatalar ve Meryem Ana
    19:55
    Haber
    19:55
    Sınırda Normal-Borderline Normal
    20:00
    Tatlı Intıkam
    20:00
    Spor
    20:00
    Alias
    20:00
    Loca'da Sinema Keyfi
    20:00
    Star Spor
    20:00
    Spor
    20:00
    Moda Rüzgarı
    20:00
    NEWSLINE
    20:00
    Tacky House/War Of Roses
    20:00
    Ejder Yürek (Dragonheart)
    20:00
    Star Spor
    20:00
    24
    20:00
    Marc Dorcel yayını 24:00'da başlayacaktır.
    20:00
    ESPN Büyük Dövüşler
    20:00
    Yayınımız Saat 24:00'da Başlayacaktır.
    20:00
    Prenses ve Kurbağa (The Princess and the Frog)
    20:00
    Tom & Jerry
    20:00
    Dragon: The Bruce Lee Story (Ejder: Bruce Lee’nin Hayatı)
    20:00
    Vay Canına
    20:00
    Alias 17.Bölüm "Q & A"
    20:00
    Fulham - Hamburg
    20:01
    Zor Görev / Chain Of Command
    20:01
    Nasıl Yapılmış: 3. Bölüm
    20:02
    İyi Geceler
    20:04
    Bilim ve Teknikte Dönüm Noktaları
    20:04
    Annelik Mücadelesi
    20:07
    Uğur Dündar'la Star Haber
    20:08
    Çarkıfelek
    20:10
    Houston Hayvan Koruma Polisi: Küçük Bir Mucize
    20:10
    Çarkıfelek
    20:10
    Houston Hayvan Koruma Polisi: Küçük Bir Mucize
    20:10
    Four Seasons in Japan
    20:15
    X Men:Son Direniş
    20:15
    X Men:Son Direniş
    20:15
    Korku Hikayeleri
    20:17
    Spor Vizyon
    20:19
    Nasıl Yapılmış: 60. Bölüm
    20:20
    Dosya Nasıl Kapandı
    20:20
    Küçük İnsanlar, Büyük Dünya: Matt'ın Tepesi Atıyor
    20:20
    Ultimate Survival: Yukon
    20:20
    Orangutan Island: Cheating Extinction
    20:20
    Great Thinkers
    20:25
    Yeşil Doğa:Güven İslamoğlu
    20:29
    Casper
    20:29
    Baseball Tonight
    20:30
    Baseball Tonight
    20:30
    Baseball Tonight
    20:30
    Today's Close-up
    20:30
    Clean House Comes Clean/Clean House's Wildest Yard Sale Themes 2
    20:30
    Demir Adam (Iron Man)
    20:30
    Demir Adam (Iron Man)
    20:30
    Benim Annem Bir Melek
    20:30
    Toopy Ve Binoo
    20:30
    Yayınımız saat 24:00 ‘da başlayacaktır.
    20:31
    Fabrikasyon: Bilyeler / Su Süzgeçleri / Alet Çantaları / Paketleme Köpüğü
    20:32
    Ebeveynlik Provası
    20:37
    Ace Lightning
    20:41
    Gelinliğe evet: 100 Gelinlik- Dahası da Var
    20:45
    Nasıl Yapılmış: 61. Bölüm
    20:45
    Shaun The Sheep
    20:52
    Ne Oluyor
    20:53

  16. 23.Temmuz.2010, 20:32
    #8
    Super *********
    23-07-10
    Rodney
    18:00
    Premier Lig
    18:00
    Alis Harikalar Diyarında (Alice In Wonderland)
    18:00
    Yayınımız Saat 24:00'da Başlayacaktır.
    18:00
    Marc Dorcel yayını 24:00'da başlayacaktır.
    18:00
    NEWSLINE
    18:00
    Dish, The /The Dish 268
    18:00
    Hero 108
    18:00
    Arkadaşım Viking
    18:00
    Doktorum
    18:00
    Adadaki Hazine 1. Blm / Treasure Island 1
    18:01
    Arka Bahçe Bilimi
    18:04
    Veronica'nın Sihirli Mutfağı
    18:04
    Trabzonsor - S.Lıege
    18:06
    Dinozor Timi
    18:08
    CSI
    18:10
    Şahane Okyanus Serüvenleri: 3. Bölüm
    18:15
    Şahane Okyanus Serüvenleri: 3. Bölüm
    18:15
    Aşçıbaşı Sizin Evde: Griff
    18:15
    Weird Connections: The Sound of Vomit
    18:15
    Kara Sevda
    18:17
    Miami Sosyetesi: Şüphe Götürmeyen Hatalar-Miami Social: False Positives
    18:20
    Arka Bahçe Bilimi
    18:20
    Dream Hits
    18:24
    Büyücülük Okulu 2 (Earthsea 2)
    18:25
    Judging Amy (Yargıç Amy)
    18:27
    Bakugan
    18:29
    Ring Köşesi
    18:30
    Softball
    18:30
    Softball
    18:30
    Softball
    18:30
    Avrupa 19 Yaşaltı Futbol Şampiyonası
    18:30
    Style Her Famous/Cameron Diaz
    18:30
    Special Programme
    18:30
    Avrupa 19 Yaşaltı Futbol Şampiyonası
    18:30
    Wanted
    18:30
    Scrubs
    18:30
    Wanted
    18:30
    Tracey
    18:30
    Cash
    18:30
    Avrupa 20
    18:31
    Pastacılar Kralı: Çin Kültürü ve Cannolis Bayramı
    18:31
    Ace Lightning
    18:31
    Ebeveynlerin Dünyası
    18:34
    Gorilla School: Fire and Water
    18:40
    FBI Dosyaları
    18:40
    Overhaulin': The Marks Return – Chip's Picks
    18:40
    Miami Ink: İş Görüşmesinin Böylesi
    18:40
    Son Moda Cihazlar: 14. Bölüm
    18:40
    Bir Varmış Bir Yokmuş
    18:40
    Spor Vizyon
    18:44
    Demir Adam (Iron Man)
    18:45
    Demir Adam (Iron Man)
    18:45
    Yemek Saati
    18:47
    Sait Gürsoy'la Başarıya Doğru
    18:56
    Scrubs
    19:00
    Asi
    19:00
    Ana Haber Bülteni
    19:00
    Herkesin Keyfi Yerinde (Everybody's Fine)
    19:00
    Yayınımız Saat 24:00'da Başlamaktadır
    19:00
    Star Haber
    19:00
    Star Haber
    19:00
    Futbol - Uhren Kupası
    19:00
    Ana Haber Bülteni
    19:00
    NEWSLINE
    19:00
    Jerseylicious/Jersey Girl Brawl
    19:00
    Futbol - Uhren Kupası
    19:00
    ABD Açık Maçları
    19:00
    Megas XLR
    19:00
    Winx Club
    19:00
    Sınır Güvenliği: 15. Bölüm
    19:01
    Gelecek Korkutucu
    19:01
    Yatak Vakti
    19:04
    Dhani Tackles The Globe
    19:05
    Gorilla School: The Waiting Game
    19:05
    Son Moda Cihazlar: 15. Bölüm
    19:05
    Aile ve Arkadaşlar
    19:07
    Saba ve Gergedanın Sırrı
    19:10
    Çok Çılgın: Aferin Sana!-Pretty Wicked: You're it Girl
    19:10
    Saba ve Gergedanın Sırrı
    19:10
    Marvi Hammer
    19:14
    NIHONGO QUICK LESSON
    19:15
    Okyanus Kızının Yeni Serüvenleri
    19:25
    Animal Cops Philadelphia: Bones
    19:30
    China Wow!
    19:30
    Two And A Half Men
    19:30
    Bilim Kurgudaki Bilim: Yıldız Gemileri
    19:30
    Teşhis Bilinmiyor
    19:30
    Jon ve Kate + 8: Kamp Hazırlığı
    19:30
    Globeriders: Uzbekistan, Kyrgyzstan and Kazakhstan
    19:30
    Ben 10
    19:30
    Neden
    19:30
    Dream Hits
    19:30
    Son Moda Cihazlar: 10. Bölüm
    19:31
    Firari Aşıklar
    19:36
    Anneliğe Doğru
    19:37
    Sahil Günlüğü
    19:38
    Haber
    19:40
    Eurogoals Flash
    19:45
    Eurogoals Flash
    19:45
    Bilim ve Teknikte Dönüm Noktaları
    19:45
    Sabrina
    19:51
    Orada
    19:54
    Futbol - Uhren Kupası
    19:55
    Futbol - Uhren Kupası
    19:55
    Bilim Kurgudaki Bilim: Uzayı Büken Motor
    19:55
    Pastacılar Kralı: Müze, Hatalar ve Meryem Ana
    19:55
    Haber
    19:55
    Sınırda Normal-Borderline Normal
    20:00
    Tatlı Intıkam
    20:00
    Spor
    20:00
    Alias
    20:00
    Loca'da Sinema Keyfi
    20:00
    Star Spor
    20:00
    Spor
    20:00
    Moda Rüzgarı
    20:00
    NEWSLINE
    20:00
    Tacky House/War Of Roses
    20:00
    Ejder Yürek (Dragonheart)
    20:00
    Star Spor
    20:00
    24
    20:00
    Marc Dorcel yayını 24:00'da başlayacaktır.
    20:00
    ESPN Büyük Dövüşler
    20:00
    Yayınımız Saat 24:00'da Başlayacaktır.
    20:00
    Prenses ve Kurbağa (The Princess and the Frog)
    20:00
    Tom & Jerry
    20:00
    Dragon: The Bruce Lee Story (Ejder: Bruce Lee’nin Hayatı)
    20:00
    Vay Canına
    20:00
    Alias 17.Bölüm "Q & A"
    20:00
    Fulham - Hamburg
    20:01
    Zor Görev / Chain Of Command
    20:01
    Nasıl Yapılmış: 3. Bölüm
    20:02
    İyi Geceler
    20:04
    Bilim ve Teknikte Dönüm Noktaları
    20:04
    Annelik Mücadelesi
    20:07
    Uğur Dündar'la Star Haber
    20:08
    Çarkıfelek
    20:10
    Houston Hayvan Koruma Polisi: Küçük Bir Mucize
    20:10
    Çarkıfelek
    20:10
    Houston Hayvan Koruma Polisi: Küçük Bir Mucize
    20:10
    Four Seasons in Japan
    20:15
    X Men:Son Direniş
    20:15
    X Men:Son Direniş
    20:15
    Korku Hikayeleri
    20:17
    Spor Vizyon
    20:19
    Nasıl Yapılmış: 60. Bölüm
    20:20
    Dosya Nasıl Kapandı
    20:20
    Küçük İnsanlar, Büyük Dünya: Matt'ın Tepesi Atıyor
    20:20
    Ultimate Survival: Yukon
    20:20
    Orangutan Island: Cheating Extinction
    20:20
    Great Thinkers
    20:25
    Yeşil Doğa:Güven İslamoğlu
    20:29
    Casper
    20:29
    Baseball Tonight
    20:30
    Baseball Tonight
    20:30
    Baseball Tonight
    20:30
    Today's Close-up
    20:30
    Clean House Comes Clean/Clean House's Wildest Yard Sale Themes 2
    20:30
    Demir Adam (Iron Man)
    20:30
    Demir Adam (Iron Man)
    20:30
    Benim Annem Bir Melek
    20:30
    Toopy Ve Binoo
    20:30
    Yayınımız saat 24:00 ‘da başlayacaktır.
    20:31
    Fabrikasyon: Bilyeler / Su Süzgeçleri / Alet Çantaları / Paketleme Köpüğü
    20:32
    Ebeveynlik Provası
    20:37
    Ace Lightning
    20:41
    Gelinliğe evet: 100 Gelinlik- Dahası da Var
    20:45
    Nasıl Yapılmış: 61. Bölüm
    20:45
    Shaun The Sheep
    20:52
    Ne Oluyor
    20:53
  17. #9
    Üyelik tarihi
    14.Mayıs.2009
    Yaş
    39
    Mesajlar
    11,045
    Total 'Thanks' Received by This User :
    0 For This Post
    3,178 Toplam

    Standart

    17-08-10


    Euro D Haber Bülteni
    17:59
    Prenses ve Kurbağa (The Princess and the Frog)
    18:00
    Spor Yılları Özel
    18:00
    Mixx Your Music
    18:00
    Marc Dorcel yayını 24:00'da başlayacaktır.
    18:00
    Peter Perfect/A True Work Of Art
    18:00
    Analia
    18:00
    Rodney
    18:00
    Newsline
    18:00
    Hero 108
    18:00
    Melekler Okulu
    18:00
    4X4
    18:00
    Beşiktaş - Hjk Helsinki UEFA Avrupa Ligi Play Off Turu Maç Önü
    18:00
    Dinozor Timi
    18:00
    Doktorum
    18:02
    Arka Bahçe Bilimi
    18:04
    Beşiktaş - Hjk Helsinki
    18:06
    Riviera'da Yılbaşı (Christmas At The Riviera)
    18:15
    Houston Hayvan Koruma Polisi: Çığlık
    18:15
    Harika Yemekler: İtalya: Ev Yemekleri
    18:15
    Ana Haber Bülteni
    18:17
    Werder Bremen - Valencia
    18:18
    Arka Bahçe Bilimi
    18:19
    Havacılıkta Dönüm Noktası Kazalar: Avianca 052
    18:20
    30 Rock: Hiatus
    18:20
    Ölüme Köprü
    18:24
    Ace Lightning
    18:26
    Judging Amy (Yargıç Amy)
    18:29
    T-Rap
    18:29
    Mid-Atlantic Regional Final Baseball
    18:30
    Scrubs
    18:30
    Journeys In Japan
    18:30
    Bakugan
    18:30
    Tracey
    18:31
    Rocky
    18:35
    Rocky
    18:35
    Bir Varmış Bir Yokmuş
    18:39
    Enerji Peşinde: Yeryüzü Güneşi
    18:40
    Miami Ink: Stajyerlerin Savaşı
    18:40
    The Office: Boys and Girls-The Office: Boys and Girls
    18:45
    Yemek Saati
    18:46
    Pastacılar Kralı: Haftada 50 Düğün Pastası
    18:51
    Kartal Göz (Eagle Eye)
    18:55
    Kartal Göz (Eagle Eye)
    18:55
    Spor Vizyon
    18:56
    U.S. Open Tenis Turnuvası
    19:00
    Split Ends/Amy Bland & Jake Desrouchers
    19:00
    Star Haber
    19:00
    Ana Haber Bülteni
    19:00
    Scrubs
    19:00
    Günahkar
    19:00
    Yayınımız Saat 24:00'da Başlamaktadır
    19:00
    Star Haber
    19:00
    Ana Haber Bülteni
    19:00
    Newsline
    19:00
    Megas XLR
    19:00
    Beşiktaş - Hjk Helsinki
    19:00
    Beşiktaş - Hjk Helsinki UEFA Avrupa Ligi Play Off Turu
    19:00
    Geronimo
    19:00
    Gelecek Korkutucu
    19:01
    Yatak Vakti
    19:01
    Ramazan Lezzetleri
    19:06
    Hollywood Haberleri / Hollywood Buzz
    19:07
    Begin Japanology Mini
    19:10
    Miami Sosyetesi: Bu İş Bitti-Miami Social: It's Over
    19:10
    Kral Kobranın Peşinde
    19:10
    Catalyst
    19:13
    Kesin Kanıt: Uzaylılar Tarafından Kaçırılanlar
    19:15
    Nihongo Quick Lesson
    19:15
    Sınır Güvenliği: 11. Bölüm
    19:16
    Okyanus Kızının Yeni Serüvenleri
    19:21
    Haber
    19:25
    Discovery Project Earth: Aç Kalmış Okyanus
    19:30
    Two And A Half Men
    19:30
    At Home With Venetia In Kyoto
    19:30
    Ben 10
    19:30
    Kate'in Öyküsü
    19:30
    Neden
    19:30
    Aşk Adına / In The Name Of Love
    19:34
    Asi Kalpler
    19:35
    Haber
    19:40
    Son Moda Cihazlar: 2. Bölüm
    19:41
    Bilim ve Teknikte Dönüm Noktaları
    19:44
    Sabrina
    19:50
    Sahil Günlüğü
    19:52
    Alis Harikalar Diyarında (Alice In Wonderland)
    20:00
    Olimpik Yüzyıl
    20:00
    Marc Dorcel yayını 24:00'da başlayacaktır.
    20:00
    Star Spor
    20:00
    Clean House/Mulqueen/kolchakji Family
    20:00
    Alias
    20:00
    Tatlı Intıkam
    20:00
    Spor
    20:00
    Star Spor
    20:00
    Mısır Prensi (Prince of Egypt)
    20:00
    Newsline
    20:00
    The Office: Valentine's Day
    20:00
    Spor
    20:00
    Moda Rüzgarı
    20:00
    Vay Canına
    20:00
    Tom & Jerry
    20:00
    Winter Solstice (En Uzun Gece)
    20:00
    İyi Geceler
    20:02
    Bilim ve Teknikte Dönüm Noktaları
    20:05
    Nasıl Yapılmış: Paslanmaz Çelik/Reçineden Heykelcikler/Laboratuvar Camı
    20:06
    Samurai Spirit
    20:10
    Jurasika: Gerçek Jurasik Park
    20:10
    Houston Hayvan Koruma Polisi: 7. Bölüm
    20:10
    Fenerbahçe - Galatasaray
    20:13
    Geniş Aile
    20:15
    Geniş Aile
    20:15
    Çarkıfelek
    20:15
    Çarkıfelek
    20:15
    Kahraman Kurtaricilar
    20:15
    Nasıl Yapılmış: 56. Bölüm
    20:20
    Küçük İnsanlar, Büyük Dünya: Roloff'lar Denizde
    20:20
    The Office: Dwights's Speech
    20:25
    Rough Science
    20:25
    Haber
    20:28
    SportsNation
    20:30
    Yayınımız saat 24:00 ‘da başlayacaktır.
    20:30
    Sevgili Dünürüm
    20:30
    Toopy Ve Binoo
    20:30
    Casper
    20:30
    Ace Lightning
    20:36
    Fabrikasyon: 17. Bölüm
    20:36
    Kartal Göz (Eagle Eye)
    20:40
    Kartal Göz (Eagle Eye)
    20:40
    Nasıl Yapılmış: 57. Bölüm
    20:45
    Gelinliğe evet: Giyinip Süslenme Oyunu
    20:45
    Shaun The Sheep
    20:52
    Spor Vizyon
    20:52
    Doludizgin-No Bad Days
    20:55
    Cool! Hokkaido
    20:55
    Dinosaur's
    20:58

  18. 17.Ağustos.2010, 11:57
    #9
    Super Moderator
    17-08-10


    Euro D Haber Bülteni
    17:59
    Prenses ve Kurbağa (The Princess and the Frog)
    18:00
    Spor Yılları Özel
    18:00
    Mixx Your Music
    18:00
    Marc Dorcel yayını 24:00'da başlayacaktır.
    18:00
    Peter Perfect/A True Work Of Art
    18:00
    Analia
    18:00
    Rodney
    18:00
    Newsline
    18:00
    Hero 108
    18:00
    Melekler Okulu
    18:00
    4X4
    18:00
    Beşiktaş - Hjk Helsinki UEFA Avrupa Ligi Play Off Turu Maç Önü
    18:00
    Dinozor Timi
    18:00
    Doktorum
    18:02
    Arka Bahçe Bilimi
    18:04
    Beşiktaş - Hjk Helsinki
    18:06
    Riviera'da Yılbaşı (Christmas At The Riviera)
    18:15
    Houston Hayvan Koruma Polisi: Çığlık
    18:15
    Harika Yemekler: İtalya: Ev Yemekleri
    18:15
    Ana Haber Bülteni
    18:17
    Werder Bremen - Valencia
    18:18
    Arka Bahçe Bilimi
    18:19
    Havacılıkta Dönüm Noktası Kazalar: Avianca 052
    18:20
    30 Rock: Hiatus
    18:20
    Ölüme Köprü
    18:24
    Ace Lightning
    18:26
    Judging Amy (Yargıç Amy)
    18:29
    T-Rap
    18:29
    Mid-Atlantic Regional Final Baseball
    18:30
    Scrubs
    18:30
    Journeys In Japan
    18:30
    Bakugan
    18:30
    Tracey
    18:31
    Rocky
    18:35
    Rocky
    18:35
    Bir Varmış Bir Yokmuş
    18:39
    Enerji Peşinde: Yeryüzü Güneşi
    18:40
    Miami Ink: Stajyerlerin Savaşı
    18:40
    The Office: Boys and Girls-The Office: Boys and Girls
    18:45
    Yemek Saati
    18:46
    Pastacılar Kralı: Haftada 50 Düğün Pastası
    18:51
    Kartal Göz (Eagle Eye)
    18:55
    Kartal Göz (Eagle Eye)
    18:55
    Spor Vizyon
    18:56
    U.S. Open Tenis Turnuvası
    19:00
    Split Ends/Amy Bland & Jake Desrouchers
    19:00
    Star Haber
    19:00
    Ana Haber Bülteni
    19:00
    Scrubs
    19:00
    Günahkar
    19:00
    Yayınımız Saat 24:00'da Başlamaktadır
    19:00
    Star Haber
    19:00
    Ana Haber Bülteni
    19:00
    Newsline
    19:00
    Megas XLR
    19:00
    Beşiktaş - Hjk Helsinki
    19:00
    Beşiktaş - Hjk Helsinki UEFA Avrupa Ligi Play Off Turu
    19:00
    Geronimo
    19:00
    Gelecek Korkutucu
    19:01
    Yatak Vakti
    19:01
    Ramazan Lezzetleri
    19:06
    Hollywood Haberleri / Hollywood Buzz
    19:07
    Begin Japanology Mini
    19:10
    Miami Sosyetesi: Bu İş Bitti-Miami Social: It's Over
    19:10
    Kral Kobranın Peşinde
    19:10
    Catalyst
    19:13
    Kesin Kanıt: Uzaylılar Tarafından Kaçırılanlar
    19:15
    Nihongo Quick Lesson
    19:15
    Sınır Güvenliği: 11. Bölüm
    19:16
    Okyanus Kızının Yeni Serüvenleri
    19:21
    Haber
    19:25
    Discovery Project Earth: Aç Kalmış Okyanus
    19:30
    Two And A Half Men
    19:30
    At Home With Venetia In Kyoto
    19:30
    Ben 10
    19:30
    Kate'in Öyküsü
    19:30
    Neden
    19:30
    Aşk Adına / In The Name Of Love
    19:34
    Asi Kalpler
    19:35
    Haber
    19:40
    Son Moda Cihazlar: 2. Bölüm
    19:41
    Bilim ve Teknikte Dönüm Noktaları
    19:44
    Sabrina
    19:50
    Sahil Günlüğü
    19:52
    Alis Harikalar Diyarında (Alice In Wonderland)
    20:00
    Olimpik Yüzyıl
    20:00
    Marc Dorcel yayını 24:00'da başlayacaktır.
    20:00
    Star Spor
    20:00
    Clean House/Mulqueen/kolchakji Family
    20:00
    Alias
    20:00
    Tatlı Intıkam
    20:00
    Spor
    20:00
    Star Spor
    20:00
    Mısır Prensi (Prince of Egypt)
    20:00
    Newsline
    20:00
    The Office: Valentine's Day
    20:00
    Spor
    20:00
    Moda Rüzgarı
    20:00
    Vay Canına
    20:00
    Tom & Jerry
    20:00
    Winter Solstice (En Uzun Gece)
    20:00
    İyi Geceler
    20:02
    Bilim ve Teknikte Dönüm Noktaları
    20:05
    Nasıl Yapılmış: Paslanmaz Çelik/Reçineden Heykelcikler/Laboratuvar Camı
    20:06
    Samurai Spirit
    20:10
    Jurasika: Gerçek Jurasik Park
    20:10
    Houston Hayvan Koruma Polisi: 7. Bölüm
    20:10
    Fenerbahçe - Galatasaray
    20:13
    Geniş Aile
    20:15
    Geniş Aile
    20:15
    Çarkıfelek
    20:15
    Çarkıfelek
    20:15
    Kahraman Kurtaricilar
    20:15
    Nasıl Yapılmış: 56. Bölüm
    20:20
    Küçük İnsanlar, Büyük Dünya: Roloff'lar Denizde
    20:20
    The Office: Dwights's Speech
    20:25
    Rough Science
    20:25
    Haber
    20:28
    SportsNation
    20:30
    Yayınımız saat 24:00 ‘da başlayacaktır.
    20:30
    Sevgili Dünürüm
    20:30
    Toopy Ve Binoo
    20:30
    Casper
    20:30
    Ace Lightning
    20:36
    Fabrikasyon: 17. Bölüm
    20:36
    Kartal Göz (Eagle Eye)
    20:40
    Kartal Göz (Eagle Eye)
    20:40
    Nasıl Yapılmış: 57. Bölüm
    20:45
    Gelinliğe evet: Giyinip Süslenme Oyunu
    20:45
    Shaun The Sheep
    20:52
    Spor Vizyon
    20:52
    Doludizgin-No Bad Days
    20:55
    Cool! Hokkaido
    20:55
    Dinosaur's
    20:58
  19. #10
    Üyelik tarihi
    29.Şubat.2008
    Mesajlar
    7,731
    Total 'Thanks' Received by This User :
    0 For This Post
    4,495 Toplam

    Standart

    24-08-10


    4X4
    17:59
    Marc Dorcel yayını 24:00'da başlayacaktır.
    18:00
    Peter Perfect/Put The Pedal To The Metal and Set The Wheels In Motion!
    18:00
    Melekler Okulu
    18:00
    Mixx Your Music
    18:00
    Yayınımız saat 24:00 ‘da başlayacaktır.
    18:00
    Speedway Dünya Kupası
    18:00
    Speedway Dünya Kupası
    18:00
    Rodney
    18:00
    Spor Yılları Özel
    18:00
    Dinozor Timi
    18:00
    Hero 108
    18:00
    Adadaki Hazine 2. Blm / Treasure Island 2
    18:01
    Arka Bahçe Bilimi
    18:04
    Doktorum
    18:07
    Beşiktaş - Hjk Helsinki
    18:11
    Law & Order: SVU 1, 4 Hysteria
    18:12
    Houston Hayvan Koruma Polisi: Trinity
    18:15
    Dark Days in Monkey City: To Be King
    18:15
    Harika Yemekler: H20
    18:15
    Arka Bahçe Bilimi
    18:19
    The Office: Valentine's Day
    18:20
    Hava Değişirse Tarih Değişir: 1. Bölüm
    18:20
    Dream Hits
    18:21
    Ace Lightning
    18:24
    Judging Amy (Yargıç Amy)
    18:28
    Kızıll Uçurum (Red Clif)
    18:30
    College Football Live
    18:30
    Karınca Z (Antz)
    18:30
    Scrubs
    18:30
    Kızıl Uçurum (Red Cliff)
    18:30
    Pinokio
    18:30
    Bakugan
    18:30
    Tracey
    18:30
    Spor Vizyon
    18:31
    T-Rap
    18:33
    Bir Varmış Bir Yokmuş
    18:38
    Dogs 101: Pekingese, Korthals Griffon, Chesapeake
    18:40
    Bunlar Nasıl Sarışın (Legaly Blondes)
    18:40
    FBI Dosyaları
    18:40
    Bunlar Nasıl Sarışın (Legaly Blondes)
    18:40
    American Chopper: Web Bike: Special Edition
    18:40
    Miami Ink: Kat ile Oliver Başbaşa
    18:40
    Enerji Peşinde: Enerjinin Geleceği, Geleceğin Enerjisi
    18:41
    Ramazan Lezzetleri
    18:42
    Aşkların En Güzeli
    18:44
    The Office: Dwights's Speech
    18:45
    Yemek Saati
    18:49
    Pastacılar Kralı: Kanoli İmalatı
    18:51
    Uefa Avrupa Ligi Özel
    18:51
    Ana Haber Bülteni
    18:51
    Gelecek Korkutucu
    18:59
    Little League World Series
    19:00
    Yayınımız Saat 24:00'da Başlamaktadır
    19:00
    Speedway Dünya Kupası
    19:00
    Ana Haber Bülteni
    19:00
    Speedway Dünya Kupası
    19:00
    Split Ends/Lewis Powell & Clark Russell
    19:00
    Star Haber
    19:00
    Scrubs
    19:00
    Ana Haber Bülteni
    19:00
    Star Haber
    19:00
    U.S. Open Tenis Turnuvası
    19:00
    Megas XLR
    19:00
    Geronimo
    19:00
    Günün Şifresi
    19:02
    Yatak Vakti
    19:07
    The Apprentice 2, 12
    19:07
    Anasının Kuzusu: 1. bölüm-Momma's Boys: Episode One
    19:10
    Alis Harikalar Diyarında (Alice In Wonderland)
    19:10
    Kral Kobra ve Ben
    19:10
    Catalyst
    19:14
    Nazilerin UFO Tezgâhı
    19:15
    Sınır Güvenliği: 17. Bölüm
    19:16
    Okyanus Kızının Yeni Serüvenleri
    19:20
    Spor Vizyon
    19:29
    Star Racer: Episode 3
    19:30
    Gerçek Acil Durum Çağrıları
    19:30
    Animal Cops Phoenix: Born in an Alley
    19:30
    Two And A Half Men
    19:30
    Ben 10
    19:30
    Jon ve Kate + 8: Kamp Hazırlığı
    19:30
    Neden
    19:30
    Discovery Project Earth: Yeryüzünün Geleceği
    19:31
    Haber
    19:40
    Son Moda Cihazlar: 27. Bölüm
    19:41
    Bilim ve Teknikte Dönüm Noktaları
    19:44
    5N1K
    19:47
    Aşkın Peşinde / Elegy Kamera Arkası
    19:49
    Sabrina
    19:49
    Gerçek Acil Durum Çağrıları
    19:55
    Braga - Sevilla
    19:55
    Pastacılar Kralı: Hava Kuvvetleri Pastası
    19:55
    Marc Dorcel yayını 24:00'da başlayacaktır.
    20:00
    Star Spor
    20:00
    Clean House/Petersen Family
    20:00
    Eurogoals Flash
    20:00
    The Office: Take Your Daughter to Work Day
    20:00
    Moda Rüzgarı
    20:00
    Spor
    20:00
    Eurogoals Flash
    20:00
    Star Spor
    20:00
    Ejderha’nın Oğlu 2 (Son of the Dragon 2)
    20:00
    Rüya Takımlar
    20:00
    Alias
    20:00
    Spor
    20:00
    Alias 39. Bölüm “ A Dark Turn”
    20:00
    Tom & Jerry
    20:00
    Snow Cake (Kar Pastası)
    20:00
    Vay Canına
    20:00
    Kumpanya / Company
    20:00
    İyi Geceler
    20:01
    Bilim ve Teknikte Dönüm Noktaları
    20:04
    Nasıl Yapılmış: Çelik Varil/Polis Düdüğü/Minyatür Tren Vagonu
    20:06
    Werder Bremen - Sampdoria
    20:08
    Houston Hayvan Koruma Polisi: 12. Bölüm
    20:10
    Eurogoals
    20:10
    Eurogoals
    20:10
    Mega Yırtıcılar
    20:10
    24 - 6, 21 2:00 AM - 3:00 AM
    20:14
    Geniş Aile
    20:15
    Kahraman Kurtaricilar
    20:15
    Kızıl Uçurum (Red Cliff)
    20:15
    Papatyam
    20:15
    Geniş Aile
    20:15
    Papatyam
    20:15
    Kızıl Uçurum (Red Clif)
    20:15
    Escape to Chimp Eden: Angola Girls, Free at Last
    20:20
    Teşhis Bilinmiyor
    20:20
    Ultimate Survival: Vietnam
    20:20
    Küçük İnsanlar, Büyük Dünya: Sürücü Ehliyeti
    20:20
    Nasıl Yapılmış: 27. Bölüm
    20:21
    Rough Science
    20:24
    The Office: Drug Testing
    20:25
    Yılanların Öcü
    20:27
    Casper
    20:30
    Toopy Ve Binoo
    20:30
    Sevgili Dünürüm
    20:30
    Ace Lightning
    20:35
    Bu Makine Nasıl Çalışır: Süper Dönmedolap, Jet Ski, Hoover Barajı, Trafik Işığı
    20:37
    Orangutan Island: River's Rewards
    20:45
    ABD Super Fights
    20:45
    ABD Super Fights
    20:45
    Gelinliğe evet: Müzakere Sanatı
    20:45
    Nasıl Yapılmış: 28. Bölüm
    20:46
    Shaun The Sheep
    20:51
    İlginç Tesadüf-Strange Frequency
    20:55

  20. 24.Ağustos.2010, 11:13
    #10
    Super *********
    24-08-10


    4X4
    17:59
    Marc Dorcel yayını 24:00'da başlayacaktır.
    18:00
    Peter Perfect/Put The Pedal To The Metal and Set The Wheels In Motion!
    18:00
    Melekler Okulu
    18:00
    Mixx Your Music
    18:00
    Yayınımız saat 24:00 ‘da başlayacaktır.
    18:00
    Speedway Dünya Kupası
    18:00
    Speedway Dünya Kupası
    18:00
    Rodney
    18:00
    Spor Yılları Özel
    18:00
    Dinozor Timi
    18:00
    Hero 108
    18:00
    Adadaki Hazine 2. Blm / Treasure Island 2
    18:01
    Arka Bahçe Bilimi
    18:04
    Doktorum
    18:07
    Beşiktaş - Hjk Helsinki
    18:11
    Law & Order: SVU 1, 4 Hysteria
    18:12
    Houston Hayvan Koruma Polisi: Trinity
    18:15
    Dark Days in Monkey City: To Be King
    18:15
    Harika Yemekler: H20
    18:15
    Arka Bahçe Bilimi
    18:19
    The Office: Valentine's Day
    18:20
    Hava Değişirse Tarih Değişir: 1. Bölüm
    18:20
    Dream Hits
    18:21
    Ace Lightning
    18:24
    Judging Amy (Yargıç Amy)
    18:28
    Kızıll Uçurum (Red Clif)
    18:30
    College Football Live
    18:30
    Karınca Z (Antz)
    18:30
    Scrubs
    18:30
    Kızıl Uçurum (Red Cliff)
    18:30
    Pinokio
    18:30
    Bakugan
    18:30
    Tracey
    18:30
    Spor Vizyon
    18:31
    T-Rap
    18:33
    Bir Varmış Bir Yokmuş
    18:38
    Dogs 101: Pekingese, Korthals Griffon, Chesapeake
    18:40
    Bunlar Nasıl Sarışın (Legaly Blondes)
    18:40
    FBI Dosyaları
    18:40
    Bunlar Nasıl Sarışın (Legaly Blondes)
    18:40
    American Chopper: Web Bike: Special Edition
    18:40
    Miami Ink: Kat ile Oliver Başbaşa
    18:40
    Enerji Peşinde: Enerjinin Geleceği, Geleceğin Enerjisi
    18:41
    Ramazan Lezzetleri
    18:42
    Aşkların En Güzeli
    18:44
    The Office: Dwights's Speech
    18:45
    Yemek Saati
    18:49
    Pastacılar Kralı: Kanoli İmalatı
    18:51
    Uefa Avrupa Ligi Özel
    18:51
    Ana Haber Bülteni
    18:51
    Gelecek Korkutucu
    18:59
    Little League World Series
    19:00
    Yayınımız Saat 24:00'da Başlamaktadır
    19:00
    Speedway Dünya Kupası
    19:00
    Ana Haber Bülteni
    19:00
    Speedway Dünya Kupası
    19:00
    Split Ends/Lewis Powell & Clark Russell
    19:00
    Star Haber
    19:00
    Scrubs
    19:00
    Ana Haber Bülteni
    19:00
    Star Haber
    19:00
    U.S. Open Tenis Turnuvası
    19:00
    Megas XLR
    19:00
    Geronimo
    19:00
    Günün Şifresi
    19:02
    Yatak Vakti
    19:07
    The Apprentice 2, 12
    19:07
    Anasının Kuzusu: 1. bölüm-Momma's Boys: Episode One
    19:10
    Alis Harikalar Diyarında (Alice In Wonderland)
    19:10
    Kral Kobra ve Ben
    19:10
    Catalyst
    19:14
    Nazilerin UFO Tezgâhı
    19:15
    Sınır Güvenliği: 17. Bölüm
    19:16
    Okyanus Kızının Yeni Serüvenleri
    19:20
    Spor Vizyon
    19:29
    Star Racer: Episode 3
    19:30
    Gerçek Acil Durum Çağrıları
    19:30
    Animal Cops Phoenix: Born in an Alley
    19:30
    Two And A Half Men
    19:30
    Ben 10
    19:30
    Jon ve Kate + 8: Kamp Hazırlığı
    19:30
    Neden
    19:30
    Discovery Project Earth: Yeryüzünün Geleceği
    19:31
    Haber
    19:40
    Son Moda Cihazlar: 27. Bölüm
    19:41
    Bilim ve Teknikte Dönüm Noktaları
    19:44
    5N1K
    19:47
    Aşkın Peşinde / Elegy Kamera Arkası
    19:49
    Sabrina
    19:49
    Gerçek Acil Durum Çağrıları
    19:55
    Braga - Sevilla
    19:55
    Pastacılar Kralı: Hava Kuvvetleri Pastası
    19:55
    Marc Dorcel yayını 24:00'da başlayacaktır.
    20:00
    Star Spor
    20:00
    Clean House/Petersen Family
    20:00
    Eurogoals Flash
    20:00
    The Office: Take Your Daughter to Work Day
    20:00
    Moda Rüzgarı
    20:00
    Spor
    20:00
    Eurogoals Flash
    20:00
    Star Spor
    20:00
    Ejderha’nın Oğlu 2 (Son of the Dragon 2)
    20:00
    Rüya Takımlar
    20:00
    Alias
    20:00
    Spor
    20:00
    Alias 39. Bölüm “ A Dark Turn”
    20:00
    Tom & Jerry
    20:00
    Snow Cake (Kar Pastası)
    20:00
    Vay Canına
    20:00
    Kumpanya / Company
    20:00
    İyi Geceler
    20:01
    Bilim ve Teknikte Dönüm Noktaları
    20:04
    Nasıl Yapılmış: Çelik Varil/Polis Düdüğü/Minyatür Tren Vagonu
    20:06
    Werder Bremen - Sampdoria
    20:08
    Houston Hayvan Koruma Polisi: 12. Bölüm
    20:10
    Eurogoals
    20:10
    Eurogoals
    20:10
    Mega Yırtıcılar
    20:10
    24 - 6, 21 2:00 AM - 3:00 AM
    20:14
    Geniş Aile
    20:15
    Kahraman Kurtaricilar
    20:15
    Kızıl Uçurum (Red Cliff)
    20:15
    Papatyam
    20:15
    Geniş Aile
    20:15
    Papatyam
    20:15
    Kızıl Uçurum (Red Clif)
    20:15
    Escape to Chimp Eden: Angola Girls, Free at Last
    20:20
    Teşhis Bilinmiyor
    20:20
    Ultimate Survival: Vietnam
    20:20
    Küçük İnsanlar, Büyük Dünya: Sürücü Ehliyeti
    20:20
    Nasıl Yapılmış: 27. Bölüm
    20:21
    Rough Science
    20:24
    The Office: Drug Testing
    20:25
    Yılanların Öcü
    20:27
    Casper
    20:30
    Toopy Ve Binoo
    20:30
    Sevgili Dünürüm
    20:30
    Ace Lightning
    20:35
    Bu Makine Nasıl Çalışır: Süper Dönmedolap, Jet Ski, Hoover Barajı, Trafik Işığı
    20:37
    Orangutan Island: River's Rewards
    20:45
    ABD Super Fights
    20:45
    ABD Super Fights
    20:45
    Gelinliğe evet: Müzakere Sanatı
    20:45
    Nasıl Yapılmış: 28. Bölüm
    20:46
    Shaun The Sheep
    20:51
    İlginç Tesadüf-Strange Frequency
    20:55
+ Yeni Konu aç

Benzer Konular

  1. Eurosport Kanalları (FTA)Şifresiz Yayın Yapmaktadırlar.
    Konu Sahibi ADRESS34 Forum Hotbird 13°E
    Cevap: 25
    Son Mesaj : 21.Eylül.2013, 18:56
  2. ESPNBrazil Galatasaray - Beşiktaş Derbisi yayın haklarını aldı.
    Konu Sahibi ADRESS34 Forum TV’de Spor Ekranı
    Cevap: 8
    Son Mesaj : 09.Mart.2013, 15:36
  3. rss yayın akışı plugini
    Konu Sahibi ceyar Forum E-1 Emu-Tools-Plugins-Skins-Editors
    Cevap: 1
    Son Mesaj : 16.Mayıs.2009, 22:55
  4. Yolcu otobüslerine bireysel yayın zorunluluğu
    Konu Sahibi YaRGI Forum Güncel Haberler
    Cevap: 0
    Son Mesaj : 06.Aralık.2007, 12:20
  5. Yayın yasağına dair reddin gerekçesi
    Konu Sahibi baloota Forum Güncel Haberler
    Cevap: 0
    Son Mesaj : 06.Kasım.2007, 22:10

Bu Konu için Etiketler

Yetkileriniz

  • Konu Acma Yetkiniz Yok
  • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
  • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
  • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
  •  

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378